آخرین به روزرسانی های خبری: سهام ایالات متحده بیشترین افزایش را در یک روز از ماه مارس تجربه کردند


بیش از 10 هزار کارگر در کارخانه های Deere’s در امریکا روز پنجشنبه اعتصاب کردند و این اولین اعتصاب بزرگ کارخانه تراکتورسازی در 35 سال پس از رد پیشنهاد قرارداد کار توسط کارگران بود.

اتحادیه کارگران خودروی متحد اعلام کرد که اعضای آن به طور رسمی نیمه شب اعتصاب کردند و در خارج از تاسیسات جان دیر اقدام به ایجاد فروشگاه کردند. اعتصاب 14 مرکز در ایلینوی ، آیووا و کانزاس را تحت تاثیر قرار داد.

به نقل از Quad-City Times ، یک رسانه محلی ، ده ها کارگر صبح روز پنجشنبه در کارخانه های مولین ، ایلینوی انتخاب کردند. UAW Local 838 ، نماینده کارگران بزرگترین کارخانه Deere در واترلو ، آیووا ، در صفحه فیس بوک خود گفت که اعضا باید برای “وظیفه اعتصاب” در ساعت 7 بعد از ظهر به وقت محلی ثبت نام کنند.

براد موریس ، نایب رئیس شرایط کار Deere ، گفت: “این شرکت مصمم است تا با UAW به توافق برسد که هر کارمندی را در موقعیت مالی بهتری قرار دهد و همچنان آنها را به پردرآمدترین کارکنان در صنایع کشاورزی و ساختمان سازی تبدیل کند. به ”

Deere در وب سایت کارکنان خود گفت که برخی از کارگران روزانه برای ادامه فعالیت وارد کارخانه ها می شوند. در این بیانیه آمده است: “دغدغه فوری ما برآوردن نیازهای مشتریان ماست که در صنایع حساس به زمان و بحرانی مانند کشاورزی و ساختمان سازی کار می کنند.”

چاک براونینگ ، نایب رئیس UAW ، گفت که کارگران به دلیل “توانایی کسب درآمد مناسب ، بازنشستگی با عزت و ایجاد قوانین کاری عادلانه” اعتراض کردند. ری کاری ، رئیس اتحادیه ، افزود کارکنان Deere در طول همه گیری همه گیر برای تولید تجهیزات مهم کشاورزی ، ساخت و ساز و انرژی کار کرده اند.

UAW دو هفته پیش به طور موقت قرارداد کار جدیدی را پذیرفته بود ، اما اکثر اعضای آن در رای تصویب این توافق را رد کردند.

دیدگاهتان را بنویسید