در این پادکست ، من با تارا مصاحبه می کنم ، که Thinner Leaner Stronger را می خواند و از چیزهایی که آموخته بود برای کاهش 80 کیلو استفاده می کرد و از “اضافه وزن” به حالت فوق العاده تبدیل شد. او همچنین یک تن چربی از دست نداد. تارا عضلات زیادی بدست آورد و در این راه فوق العاده قوی شد.

قبل از اینکه TLS را پیدا کند ، تارا در 5’5 اینچ 204 کیلو داشت و پزشکش به او گفت که وزن خود را کاهش دهد. تارا مانند بسیاری از مردم می خواست به تناسب اندام برسد اما نمی دانست چگونه این کار را به درستی انجام دهد.

او نمی دانست چه چیزی بخورد یا در ورزشگاه چه کار کند ، و مانند بسیاری از زنان ، هر روز ساعت ها تمرینات قلبی را شروع کرد. او با موفقیت بیش از 60 کیلو وزن کم کرد ، اما لاغر بود و حتی بیشتر از قبل از بدن خود ناراضی بود.

خوشبختانه ، او از طریق مکالمه ای که در ورزشگاه شنیده بود ، کار من را پیدا کرد و TLS را خواند. او همه چیز در مورد ماکروها و وزنه برداری را آموخت و شروع به تمرین کرد. کاهش وزن همچنان ادامه داشت و اکنون ترکیب بدن تارا بهبود یافته است. او قوی تر شد و عضله کرد و پوست شلش شروع به پر شدن کرد.

او اکنون حدود 127 کیلوگرم است و در بهترین شکل زندگی خود قرار دارد. او دنبال کرده است چالش سال اول برای زنان به مدت 3 سال و از اینکه نمی تواند میله را از روی سینه بلند کند به فشار هالتر سه رقمی رسید.

در این مصاحبه ، من و تارا در مورد داستان او و موانعی که در این راه ایجاد کرده بود ، صحبت می کنیم ، از جمله نحوه تغییر رژیم غذایی و ورزش و غلبه بر ارعاب و ترس از حجیم شدن ، نحوه تغییر طرز فکر او ، چگونگی تحول قدرت او ، چه چیزی او در حال حاضر و بیشتر کار می کند

بنابراین اگر به دنبال یک منبع الهام بخش هستید و داستانهای انگیزشی را دوست دارید ، قطعاً باید به این قسمت گوش دهید.

در نهایت ، اگر می خواهید از نمایش پشتیبانی کنید ، لطفاً یک بررسی سریع از آن را به iTunes ارسال کنید. واقعاً کمک می کند!

زمان بندی:

5:42 – سلامتی و تناسب اندام شما قبل و بعد از یافتن کار من کجا بود؟

10:36 – چگونه بعد از سوختن دوباره به تناسب اندام برگشتید؟

19:32 – چگونه با بلند کردن وزنه بر ترس از حجیم شدن غلبه کردید؟

30:13 – چگونه قدرت شما در برنامه توسعه می یابد؟

48:21 – برنامه شما از اینجا چیست؟ اهداف آتی؟

ذکر شده در برنامه:

کتابهای مایک متیوز

باریک تر و قوی تر

آشپز ترک خورده

چالش سال 1 برای زنان

باریک تر قوی تر

علاوه بر بزرگتر باریک تر قوی تر

نظر شما در مورد این قسمت چی بود؟ آیا چیز دیگری برای به اشتراک گذاشتن دارید؟ با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید!