بالاخره میله های تغذیه JSHealth من اینجا هستند!


تغذیه روزانه همیشه در راس پروتکل مراقبت از خودم قرار دارد. من به خوردن سه وعده غذایی اصلی و 1-2 وعده میان وعده در روز اعتقاد دارم. این به ثابت نگه داشتن قند خون شما کمک می کند ، که به تولید انرژی کمک می کند ، از احساس محرومیت در اطراف غذا جلوگیری می کند و می تواند میل شدید به قند را کاهش دهد.

بنابراین اغلب ممکن است وقتی مشغول کار هستیم یا در حال حرکت هستیم و به غذای سبک و راحت نیاز داریم ، به میان وعده های کمتر سالم برسیم. بنابراین ، من توصیه می کنم یک نوار تغذیه با مواد تشکیل دهنده ای داشته باشید که می توانید به آنها تکیه کنید. با این حال ، من واقعاً برای یافتن نواری که به اندازه کافی قند کم داشته باشد ، به علاوه پروتئین و فیبر کافی برای حمایت از سطح قند خون و سیری … تلاش کردم … احساس می کردم همیشه باید در مورد چیزی مصالحه کنم ، خواه شیرین کننده های مصنوعی باشد ، هم قند و هم طعم آن.

بنابراین ، البته من به یک سفر 18 ماهه رفتم تا یک نوار ایجاد کنم که تمام معیارهای مهم را برآورده کند – که BAR HIGH را تنظیم می کند! من به معنای واقعی کلمه از راه اندازی این سری میله های پروتئینی خودداری کردم مگر اینکه احساس می کردم بهترین میله های ممکن هستند. ما همچنین برخی از مواد مغذی و ویتامین های مورد علاقه خود مانند کلاژن و پروبیوتیک ها را به آنها اضافه می کنیم تا طیف وسیعی از میله ها را دریافت کنیم که نتایج سلامتی را نیز به همراه خواهد داشت!

من بسیار هیجان زده هستم تا سرانجام نتیجه نهایی را آشکار کنم. آنها با غذای کامل تهیه می شوند و با پروتئین گیاهی ، فیبر ، پروبیوتیک ها و موارد دیگر تکمیل می شوند. هر Nourish Bar به طور خاص با ترکیبات واقعی و بدون قندها و افزودنی های پنهان فرموله شده است و مشخصات درشت مغذی ها با پروتئین و فیبر کافی برای حمایت از سطح متعادل قند خون را فراهم می کند.

در 3 طعم موجود است که هر کدام مزایای سلامتی و زیبایی خاص خود را دارند. PS سخت است که بازی های مورد علاقه را انجام دهم زیرا من در مورد هر یک دیوانه هستم ، اما اگر مجبور بودم انتخاب کنم … نمی توانم از Cinnamon Spice بگذرم!

نوار زیبایی Nourish + Glow کرانچ کره بادام زمینی

سرشار از پروتئین گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبر برای تغذیه بدن و خالص ترین منبع زیست کلاژن دریایی برای حمایت از پوست سالم و درخشندگی شما! گندم سیاه فعال شده یک ترد خوشمزه به این نوار بر پایه کره بادام زمینی می افزاید.

پروتئین نوار + تغذیه – تراشه دو عددی

بدن خود را با این ترکیب غنی از شکلات از پروتئین گیاهی ، پروبیوتیک ها و فیبر که برای تغذیه و تامین روز شما طراحی شده است بسوزانید! نوک کاکائو یک ترد خوشمزه به این چاکبار فاسد می افزاید.

نوار پروتئین تغذیه + هضم – ادویه دارچین

زندگی خود را با این نوار پر از روده پر از هضم که از پروبیوتیک ها و فیبر و پروتئین گیاهی مغذی پشتیبانی می کند ، ادویه کنید. دارچین طعم دلپذیری به علاوه سطوح سالم قند خون می بخشد.

می توانید با مزایای سری Nourish Bar بیشتر آشنا شوید اینجا. نمی توانم منتظر بمانم تا شما بهترین بارهای جهان را تجربه کنید (به هر حال ما اینطور فکر می کنیم!).

عاشق جس x

دیدگاهتان را بنویسید