بایدن با انتخاب نهاد نظارتی بانک می گوید منتقدان هویت وی را “شیطانی” می کنند


انتخاب جو بایدن برای ریاست یک تنظیم کننده بزرگ بانک های آمریکایی با انتقاد از منتقدان وی در کنگره و وال استریت ، برخی از آنها را متهم کرد که او را به عنوان یک زن و نامزد اقلیت معرفی کرده اند.

رئیس جمهور آمریکا ماه گذشته اعلام کرد که قصد دارد ساول عمروا را به عنوان ناظر ارزی بانک های ملی از جمله بانک آمریکا و ولز فارگو تعیین کند.

اما از آن زمان ، او با واکنش جمهوری خواهان و صنعت بانکداری روبرو شد. منتقدان بر تربیت شوروی و حرفه اخیر وی به عنوان یک دانشگاهی با پیشنهاداتی از جمله سیستم حساب بانکی دولتی متمرکز شده اند.

عمروا ، متولد قزاقستان کنونی ، در مصاحبه ای با فایننشال تایمز گفت: “قطعاً یک استاندارد دیگر وجود دارد که در مورد شخصی مانند من صدق می کند.”

وی افزود: “من یک هدف آسان هستم: یک مهاجر ، یک زن ، یک اقلیت.” “من شبیه کنترل کننده ارز معمولی شما نیستم ، من داستان متفاوتی دارم. من به راحتی شیطانی و فاسد می شوم. ”

عمرووا در پاسخ به این س ifال که آیا فکر می کند انتقادات از وی نژادپرستانه است یا خیر ، پاسخ داد: “من فکر می کنم این درست است.”

دفتر کنترل ارز بر بانک هایی با دارایی 14.9 میلیون کرون نظارت می کند. دلارهایی که درباره نحوه وام دهندگان می توانند تجارت کنند و به بانک های جدید مجوز فعالیت می دهند ، قوانین صادر می کنند. OCC یک بخش مستقل از وزارت دارایی است و به طور بالقوه برای تنظیم ارزهای رمزنگاری شده مهم است.

مخالفت جمهوری خواهان و لابیگران بانکی با عمروا نگرانی هایی را در دولت بایدن ایجاد کرده است که وی ممکن است از حمایت دموکرات های میانه رو برای تأیید سنا حمایت کافی دریافت نکند.

پت تومی ، ارشد جمهوری خواه در کمیته بانکداری سنا هفته گذشته به سناتورها گفت: “فکر نمی کنم تا به حال انتخابات رادیکال تری برای هر کرسی در دولت فدرال ما دیده ام.”

راب نیکولز ، مدیر اجرایی انجمن بانکداران آمریکا ، در بیانیه ای گفت: “ما نگرانی های جدی در مورد ایده های وی برای بازسازی اساسی سیستم بانکی کشور داریم که همچنان متنوع ترین و رقابتی ترین در جهان است.”

منتقدان عمروا بر دو بخش اصلی سابقه وی تمرکز کرده اند: تربیت او در اتحاد جماهیر شوروی ، جایی که او مقاله ای در مورد کارل مارکس هنگام تحصیل در دانشگاه دولتی مسکو نوشت. و مقاله ای که او سال گذشته در نقش خود به عنوان استاد حقوق در دانشگاه کرنل تألیف کرد.

مقاله اخیر وی در مورد سیستم حساب بانکی دولتی استدلال می کند که در آن هر آمریکایی به جای وام دهنده خصوصی ، دارای حساب سپرده گذاری در فدرال رزرو است. همچنان به بانکهای خصوصی اجازه داده می شود که وام دهند ، هرچند او همچنین خواستار ایجاد یک وسیله نقلیه جداگانه با نیروی فدرال رزرو بود که به تامین مالی پروژه های زیربنایی عمومی کمک کند.

در ارجاع به کتابی با عنوان 2014 فسخ بانکوی نوشت: “با تفکیک عملکرد وام دهی آنها از عملکرد پولی ، اصلاحات پیشنهادی عملا” بانک را همانطور که می شناسیم “می بندد.”

هفته گذشته ، تومی از عمروا خواست تا نسخه ای از پایان نامه کارشناسی خود را در مورد مارکس ارسال کند ، و افزود: “چگونه می توان کسی اصلاً به این چیزها فکر کرد؟ شاید اگر فردی در اتحاد جماهیر شوروی سابق بزرگ شده و به دانشگاه دولتی مسکو رفته و در بورسیه تحصیلی VI لنین شرکت کرده باشد ، یک عامل م contribثر باشد. ”

عمرووا نمی گوید آیا قصد ارسال مقاله را دارد ، اگرچه این کار را قبل از مهلت چهارشنبه تعیین شده توسط تومی انجام نداده بود. او می گوید: “من در اتحاد جماهیر شوروی بودم جایی که آزادی تحصیلی وجود نداشت و این یک موضوع اجباری بود. آنچه در آن مقاله نوشتم ربطی به آنچه من در آن زمان به آن اعتقاد داشتم یا آنچه اکنون به آن اعتقاد دارم ندارد. ”

او همچنین ادعاهای همدردی کمونیست ها را رد کرد و گفت: “مادربزرگم یتیم شد زیرا استالین تمام خانواده اش را به سیبری فرستاد و آنها در آنجا مردند. خانواده او به دلیل تحصیلات قزاقستانی که در مهمانی شرکت نکرده بودند از بین رفتند.

“من واقعاً خوش شانس بودم که به دانشگاه دولتی مسکو آمدم. به به من 18 ساله بودم و در عرض یک سال مانند اکثر همکلاسی هایم ضد کمونیست شدم. مطالبی را می خوانیم که ممنوع بود. ما به پینک فلوید که غیرقانونی بود گوش می دادیم ، در مورد سولژنیتسین صحبت می کردیم [the author and Soviet dissident]به ”

سناتورهای حامی در حال راه اندازی کمپین لابی برای نجات نامزدی وی به رهبری شرود براون ، رئیس دموکرات کمیته بانکداری سنا هستند.

براون گفت: “اگرچه او اولین زن ، اولین مهاجر و اولین فرد رنگی بود که در 158 سال سابقه این آژانس ریاست این سازمان را بر عهده داشت ، اما من هنوز از این که توهین ها و حملات شخصی جمهوری خواهان چقدر شریرانه بوده است شگفت زده شده ام.”

عمروا گفت که فکر می کند انتقادات بیشتر ناشی از نگرانی هایی است که وی مقررات بانکی سختگیرانه تری نسبت به جنسیت یا قومیت خود ارائه کرده است.

او می گوید: “آنچه بانک های وال استریت نگران آن هستند این است که من یک تنظیم کننده مستقل و قوی خواهم بود که جزو کسانی نیست که در چشم آنها نیست.”

دیدگاهتان را بنویسید