بررسی Beautycounter: محصولات با هدف


در اینجا خلاصه ای از نظرات Beautycounter من است. از پایداری برنده جایزه گرفته تا حمایت ، Beautycounter یک شرکت B است که زیبایی را برای همیشه تغییر می دهد.

نظرات Kath Eats Beautycounter: محصولات با هدف

از زمانی که تصمیم گرفتم مراقبت شخصی خود را تمیز کنم و ناگهان بخشی از شرکت شوم ، در مورد Beautycounter اطلاعات زیادی به اشتراک گذاشته ام.

من به عنوان مشاور برای تخفیف بدون امتحان بسیاری از محصولات و به قصد نوشتن در مورد آنچه در حین رفتن تلاش می کنم ، عضو شدم. همانطور که وعده داده بودیم ، ما در این سالها محصولات زیادی را تجزیه و تحلیل کرده ایم. علاوه بر این ، ما در طول مدتی که در این شرکت بوده ام تعداد زیادی محصول جدید عرضه کرده ایم و هنوز چند محصول وجود دارد که هنوز آنها را امتحان نکرده ام. (بخشی از خط Countercontrol و بخشی از آرایش ، از جمله سایه های مختلف).

من همه چیز را از 10 محصول برتر Beautycounter مورد علاقه من تا نحوه استفاده از محصولات مراقبت از پوست به ترتیب مناسب به اشتراک گذاشتم.

Beautycounter فقط یک برند زیبایی دیگر نیست.

دلیلشو بهت نشون میدم!

بررسی Beautycounter: محصولات با هدف

نقد و بررسی My Beautycounter

بررسی آرایش Beautycounter: اصول اولیه یک چهره تازه

در این پست ، من سه محصول آرایشی تمیز Beautycounter را که به عنوان پایه ای برای چهره ای شاداب و یکدست استفاده می کنم ، با شما به اشتراک می گذارم. تفاوت بین پوست شبنم و پوست دوقلو چیست؟ من جزئیات و نحوه استفاده از هر دو محصول را در این پست به اشتراک می گذارم.

بررسی ریمل Beautycounter: به فکر یک ریمل عالی باشید

یک کیف آرایش زیبایی تمیز که باید داشته باشید ، من نظر صادقانه خود را درباره ریمل Think Big All-in-One از Beautycounter به اشتراک می گذارم-این شگفت انگیز است!

سرم ویتامین C + بررسی لایه برداری شبانه: محصولاتی برای روشن شدن پوست

مروری بر “Glow Duo” با سرم All Bright C برای AM و لایه برداری مجدد Pevernight برای PM. هر دو به روشن و صاف شدن کمک می کنند.

بررسی Countersun: بهترین ضد آفتاب ایمن تر

در این پست ، من دلیل استفاده جدی از کرم های ضد آفتاب ایمن برای کل خانواده را به اشتراک می گذارم.

Clean Deo Review: تمیز بوی خوبی به شما می دهد

آیا بدنبال دئودورانت تمیز هستید؟ Clean Deo Beautycounter کار می کند ، بوی بسیار خوبی دارد ، فاقد آلومینیوم است و در بسته ای قابل پر شدن عرضه می شود.

بررسی معکوس: خط ضد پیری Beautycounter

این خط مراقبت از پوست است که صبح و شب استفاده می کنم. مجموعه ضد پیری Beautycounter از جایگزین مطمئن تری برای رتینول در هر محصول استفاده می کند – این لوکس و بسیار مرطوب کننده است (برای پوست های خشک و / یا بالغ عالی است)!

بررسی رژیم های Beautycounter: محصولات بر اساس نوع پوست

این پست نمای کلی از مجموعه های مراقبت از پوست ما را ارائه می دهد و برای انواع پوست های چرب ، مستعد آکنه ، خشک و حساس توصیه می شود.

محصولات خشک پوست: محصولات Beautycounter برای پوست های خشک

پست مروری بر مرطوب کننده ترین مجموعه های ما.

نقد و بررسی مشاور: آنچه من در مورد مشاور Beautycounter دوست دارم

کنجکاو هستید که مشاور Beautycounter چگونه است؟ در اینجا من آنچه را که از نظر مشاوره صادقانه دوست دارم و آنچه که هفته به هفته انجام می دهم به اشتراک می گذارم!

محصولات با هدف

آیا چیزی وجود دارد که نقد بدی داشته باشد؟

احتمالاً می پرسید: آیا محصولاتی وجود دارد که من آنها را دوست ندارم؟ البته که بله. من فقط تمایلی به نوشتن زیاد در مورد آنها ندارم!

پاکسازی

پاک کننده آرایش چشم به چشم هایم می خورد ، بنابراین دیگر از آن استفاده نمی کنم. با این حال ، بسیاری از مردم او را دوست دارند ، بنابراین این می تواند فقط من باشد.

کرم دور چشم متقابل

من فکر می کنم کرم دور چشم Countermatch کمی مه است. من کرم دور چشم Countertime Ultra Renewal را ترجیح می دهم.

شامپو روزانه + نرم کننده

در حالی که من روزانه از شامپو و نرم کننده استفاده می کنم ، این عطرهای مورد علاقه من نیستند. “بوی شامپو” را از دوران کودکی اسانس های گیاهی دوست داشتم. در واقع ، من این شامپو گیاهی عصاره توس را به دلیل طبیعی بودن توس و به دلیل اینکه توسط EWG تأیید شده است ، امتحان کردم ، اما این همچنین برای من قوی است! از آنجا که من انتخاب های سبزتری انجام می دهم ، تحمل من برای عطرها باید تغییر کند. در حال حاضر ، من به شامپو BC بازگشتم.

مداد ابرو

من ژل ابرو درخشان را ترجیح می دهم (و من دختر ابرو نیستم)

ریمل مژه و ابرو

من چند سال از ریمل کشیدگی استفاده کردم و آن را خیلی دوست داشتم ، اما از چوب ریمل حجم دهنده به هیچ وجه خوشم نمی آمد. خوشبختانه ریمل جدید به تازگی منتشر شده است و بسیار عالی است! می توانید نقد کامل من را اینجا بخوانید.

واقعیت خنده دار: من عاشق دوست داشتن نیستم

وقتی اولین بار آن را امتحان کردم از Dew Skin (مرطوب کننده رنگی SPF ما) خوشم نیامد. من مطمئن نبودم که هیاهو چیست. اما مال من شد محصول مورد علاقه، و من می گویم که اکنون انتخاب جزیره کویری من است! من هر روز آن را می پوشم ، حتی اگر از خانه خارج نشوم.

kath holding beautycounter فکر کنم ریمل بزرگ

در کل Beautycounter چطور است؟

پس از بیش از دو سال عضویت در این شرکت ، چیزی برای گفتن ندارم. از تجربیات من ، ارتباط ، آموزش ، مشارکت جامعه از مشاوران و خدمات به مشتریان تجربه های مثبتی بوده است.

و آیا می دانید چقدر مردم می گویند “این شرکت ها شکارچی هستند”؟ من هرگز برای فروش ، خرید یا انجام کاری که نمی خواستم انجام دهم تحت فشار قرار نگرفتم. من حتی این را با همکارانم تجربه نکرده ام. فقط FYI!

در اینجا بیشتر در مورد معنی Beautycounter ، بدن B آمده است:

آموزش دهید ، حمایت کنید ، فرمول بندی کنید

آموزش

هرچه بیشتر در مورد Beautycounter و علم پشت محصولات یاد بگیرم ، بیشتر تعجب می کنم که چرا آنها را زودتر امتحان نکردم. (من چند بار قبل از گفتن بله نگفتم!) فلسفه شخصی من در مورد غذا و تغذیه (همچنین به عنوان غذای واقعی شناخته می شود) مشابه استانداردهای Beautycounter و فرآیند شفاف انتخاب مواد است.

من برچسب های تغذیه را برای تبدیل شدن به RD مطالعه کردم (خوب ، این بخش کوچکی از آن بود!) و اکنون به دیگران کمک می کنم تا برچسب محصولات مراقبت شخصی خود را بهتر بشناسند و محصولات بدون مواد مضر را انتخاب کنند. همزمانی!

وقتی صحبت از رفاه ما می شود ، من فکر می کنم می توانیم روی آنچه که در بدن خود قرار می دهیم تمرکز کنیم ، و اگرچه فکر می کنم نمی توان از رژیم غذایی مغذی پر از غذاهای محلی ، ارگانیک و پایدار (+ یک شیوه زندگی سالم) فراتر رفت. آنچه ما بر بدن خود می گذاریم نیز اهمیت دارد. این یکی از آن چیزهایی است که “نمی تواند صدمه ببیند” که باعث می شود در انتخاب هایم احساس خوبی داشته باشم.

هدف Beautycounter این است که به مصرف کنندگان آموزش دهد که چگونه و چرا انتخاب محصولات مراقبت شخصی ایمن تر اهمیت دارد.

وکیل

Beautycounter نه تنها محصولات ایمن تری را ایجاد می کند که کار می کند ، بلکه محصولات دارای هدفی هستند – راه را در تمیز کردن زیبایی پیش ببرند. مشاوران Beautycounter از صدای ملی و دولتی خود برای حمایت از تغییرات قانونی در صنعت استفاده کردند. از سال 2013 ، ما به طور جمعی بیش از 135000 ایمیل ارسال کردیم ، بیش از 10 هزار تماس تلفنی برقرار کردیم و بیش از 1250 جلسه با نمایندگان پارلمان برگزار کردیم.

در اینجا درباره مزایای حمایتی ما بیشتر بدانید.

فرمول

Beautycounter در فضای زیبایی تمیز پیشرو است ، زیرا روند انتخاب مواد ، عرضه و شفافیت آن بی نظیر است. Beautycounter بیش از 1800 ماده مضر یا مضر را از همه محصولات منع می کند (در حالی که ایالات متحده تنها 30 ماده را محدود می کند).

بسیاری از محصولات توسط گروه کاری محیط زیست تأیید شده است – استاندارد طلا در زندگی پاک.

Beautycounter برای به دست آوردن مواد از منابع پایدار غیر GMO ، که بسیاری از آنها ارگانیک هستند ، کار می کند و بیش از 80 of از مواد طبیعی یا از گیاهان گرفته شده است. علاوه بر این ، محصولات نه تنها با دقت ، تأیید و آزمایش می شوند ، بلکه عملکرد آنها با سایر مارک های لوکس همتراز است.

گزارش مأموریت اجتماعی Beautycounter 2020 را ملاحظه کنید تا بیشتر در مورد تلاش های پایداری و حمایت ما + اهداف بزرگ برای آینده بیاموزید!

بررسی Beautycounter در مطبوعات

مقالات مطبوعاتی زیادی وجود دارد که در مورد تلاشهای Beautycounter و اقدامات انجام شده برای ارائه محصولات ایمن تر در دست همه صحبت می کنند. من چند مورد را در اینجا پیوند داده ام:

میخواهی بیشتر بدانی؟

وارد لیست ایمیل زیبایی VIP من شوید! با عضویت ، شما اولین نفری خواهید بود که در مورد فروش و هدایا اطلاعات کسب می کنید ، به ترجیحات مراقبت از پوست و آرایش من نگاه دقیق تری می اندازید و در مورد زیبایی تمیز بیشتر می آموزید.دیدگاهتان را بنویسید