بهترین ترکیبات سالاد برای پوست شفاف؟ : تغذیه


خوردن میوه و سبزیجات و هیدراته ماندن به طور کلی برای داخل و خارج مفید است. وقتی صحبت از میوه ها و سبزیجات خاصی می شود ، هر نوع حساسیت غذایی فردی است. هیچ “بهترین” موادی وجود ندارد که برای همه کاربرد داشته باشد.

به عنوان مثال ، برخی از افراد با گیاهان خانواده شب پوش ، که شامل گوجه فرنگی و فلفل ، مواد معمول سالاد هستند ، خوب رفتار نمی کنند ، اما افراد دیگر می توانند آنها را خوب بخورند. من تضمین می کنم که برخی به شما می گویند لبنیات نخورید ، یا در این مورد پنیر روی سالاد خود نگذارید ، اما ممکن است با لبنیات خوب باشید.

فقط یک سالاد را با موادی که دوست دارید بخورید ، آن را در لباس نخورید و خوب خواهید شد. اما اگر فقط سالاد دارید و بقیه غذای روزتان زباله است ، به پوست شما هم کمکی نمی کند.

و در واقع ، ممکن است به رژیم غذایی شما ارتباطی نداشته باشد. هنگامی که مجبور شدم از ماسک در تمام طول روز استفاده کنم ، پوست من به طرز چشمگیری بهبود پیدا کرد ، زیرا (فرض می کنم) باعث افزایش رطوبت می شود و پوست من آن را دوست داشت. بسیاری از افراد “ماسک” را تجربه کرده اند ، اما من تأثیر عکس آن را داشتم. هر کس متفاوت است.

دیدگاهتان را بنویسید