به روزرسانی های اخیر: ریو تینتو پیش بینی های حمل سنگ آهن را به دلیل محدودیت های کاری در غرب استرالیا کاهش می دهد


ریو تینتو با استناد به محدودیت نیروی کار در بزرگترین منطقه تولیدی استرالیا ، پیش بینی خود را برای حمل و نقل سنگ آهن در سال جاری کاهش داد.

این شرکت انتظار دارد که محموله های Pilbara ، منطقه اصلی تولید کننده سنگ آهن در ایالت استرالیای غربی ، در حال حاضر در محدوده 320 تا 325 میلیون باشد. تن در سال 2021. آن را در انتهای پایین راهنمای قبلی برای 325 تا 340 میلیون تن ، در روز جمعه از ملبورن اعلام کرد.

این معدنچی انگلیسی-استرالیایی گفت که این ضرر ناشی از “تاخیرهای متوسط” در تکمیل چندین سایت معدنی ناشی از “بازار کار تنگ” در غرب استرالیا است.

یاکوب استاشولم ، مدیرعامل ، در بیانیه ای که با نتایج تولید سه ماهه سوم این شرکت همراه است ، گفت: “این سه ماهه سخت دیگری از نظر عملیاتی بود و با وجود پیشرفت نسبت به سه ماهه گذشته ، ما فرصت افزایش عملکرد خود را می شناسیم.”

در سه ماه منتهی به پایان ماه سپتامبر ، محموله های ریبار Pilbara بالغ بر 83.4 میلیون دلار بوده است. تن مالکیت 100 درصدی ، نشان دهنده افزایش 9 درصدی نسبت به سه ماهه ژوئن و 2 درصد افزایش نسبت به سال قبل است. تولید کل منطقه در سه ماهه سپتامبر ، با این حال ، 83.3 میلیون. تن ، نسبت به 12 ماه قبل 4 درصد کاهش یافت.

دیدگاهتان را بنویسید