تورم هزینه حفاری در پلاستیک های نفت شیل آمریکا را افزایش می دهد


تنگناهای عرضه و کمبود نیروی کار در سراسر اقتصاد ایالات متحده هزینه تولید نفت شیل را افزایش می دهد ، روندی که به حمایت از قیمت نفت خام کمک می کند.

هزینه های مربوط به فولاد ، دستمزد و قراردادهای اجاره سکوهای حفاری رو به افزایش است. آرتم آبراموف ، سرپرست تحقیقات تخته سنگ در Rystad Energy ، پیش بینی می کند که تورم هزینه در تکه نفت سال آینده 10 تا 15 درصد افزایش یابد ، بسیار سریعتر از شاخص های گسترده تر قیمت ایالات متحده.

این می تواند عواقبی برای بازارهای جهانی نفت داشته باشد. مودیز ، آژانس رتبه بندی بدهی ها ، اخیراً محدوده قیمت نفت مورد انتظار خود را برای دو سال آینده 5 دلار برای هر سهم افزایش داده است. هر بشکه 50 تا 70 دلار بارل و اشاره کرد که “هزینه های تولید مطابق با تقاضا برای نفت و بهبود اقتصادی گسترده تر شروع به افزایش کرد”.

شرکت های خدماتی حوزه نفتی که وظایفی مانند حفاری و دفع زباله را انجام می دهند ، ماه ها هشدار داده اند که هزینه های رو به افزایش عرضه و دستمزد را به تولیدکنندگان منتقل خواهند کرد.

جف میلر ، مدیرعامل هالیبرتون ، سومین شرکت بزرگ تولیدکننده خدمات نفتی درآمدزا ، در ماه ژوئیه گفت که “تورم در بسیاری از بخشهای کسب و کار ما وجود داشته است” ، اما ما توانسته ایم پیش برویم.

نفت خام وست تگزاس اینترمدیت بیش از 80 دلار در هر بشکه در بالاترین سطح هفت سال گذشته معامله شد. بشکه در حالیکه بازارهای نفت از آغاز قرنطینه در آغاز همه گیری ویروس کرونا در اوایل سال 2020 باز می گردند.

آبراموف گفت که قیمت نفت به حدی است که حفر چاه های جدید حتی با افزایش هزینه نیز سودآور شود. پیش بینی کنندگان پیش بینی می کنند تولید نفت آمریکا در طول سال 2022 حدود 800000 بشکه در روز افزایش یابد که نسبت به امسال افزایش چشمگیری داشته است.

به گفته شرکت خدمات میدان نفتی بیکر هیوز ، تعداد دکل های حفاری برای چاه های جدید نفت و گاز ، که شاخص مهمی از سلامت این صنعت است ، به طور پیوسته به 533 دستگاه افزایش یافته است که تقریباً دو برابر سال گذشته است.

اما با تلاش مجدد این صنعت ، مشکلات زنجیره تامین و نیروی کار پیش می آید که منجر به مارک های مصرف کننده مانند مک دونالد ، فورد و والمارت می شود ، هزینه ها را افزایش می دهد و قیمت نفت را افزایش می دهد که تولیدکننده می تواند مستقیماً به آن برسد.

ریستادس آبراموف گفت هزینه حفاری یک چاه معمولی در حوضه پرمیان تگزاس ، بزرگترین منطقه تولیدی این کشور ، می تواند از حدود 50 دلار در هر بشکه افزایش یابد. هر بشکه 55 دلار بشکه سال آینده.

مطالعه بانک فدرال رزرو دالاس بر روی بیش از 100 تولیدکننده نفت و گاز و گروه های خدمات میدان نفتی ماه گذشته نشان داد که شرکت ها برای یافتن کارگر و مقابله با تأخیر و گرانتر شدن تجهیزات و مصالح تلاش می کنند.

هزینه های ورودی گزارش شده توسط شرکت های خدمات نفتی به بالاترین حد خود رسید ، در حالی که فدرال رزرو دالاس اعلام کرد ، در حالی که شاخص زمان تحویل برای تامین کنندگان بین سه ماهه دوم و سوم تقریباً دو برابر شده است.

بیش از نیمی از شرکت های خدمات حوزه نفتی مورد بررسی ، در استخدام افراد با مشکل روبرو شده اند و از متقاضیانی نام برده اند که حقوق بیشتری از پیشنهاد آنها دریافت نکرده اند.

جف ویلهلم ، نایب رئیس ارشد Flex Flow ، شرکتی در میدلند ، تگزاس که خدمات پمپاژ خوبی در حوضه پرمین ارائه می دهد ، گفت پس از سقوط سال گذشته منجر به کاهش گسترده مشاغل ، مردم را برای همیشه از صنعت انرژی ترک کرده است.

“من با بچه هایی که سالهاست آنها را می شناسم تماس می گیرم و آنها می گویند ،” می دانی ، جف ، من از تجارت انرژی بیرون آمدم و مسیر بیمه (شغل) یا مسیر سلامتی را طی کرده ام. به به آنها به دنبال چیزی هستند که کمی پایدارتر باشد. ” “این ناامید کننده است ، زیرا برخی از این افراد 20 تا 25 سال تجربه داشتند. دوباره پر کردنش سخته ”

ویلهلم همچنین گفت که فقدان برخی محصولات تخصصی از لاستیک ، پلاستیک و فلزات گرانبها که در میدان های نفتی استفاده می شود ، شرکت ها را مجبور کرد کارها را برای روزها یا هفته ها به تعویق بیندازند.

هنگامی که همه گیری ده ها شرکت را به ورشکستگی کشاند ، بخش خدمات میدان نفتی ایالات متحده از قبل با مشکل روبرو بود. در حالی که نسبت بازماندگان در ابتدا با چشم انداز بهبود افزایش یافت ، دستاوردها کاهش یافته است.

دوبار خبرنامه هفتگی

انرژی کسب و کار ضروری جهان است و منبع انرژی خبرنامه است. هر سه شنبه و پنجشنبه ، مستقیماً به صندوق ورودی شما ، منبع انرژی اخبار مهم ، تجزیه و تحلیل آینده نگر و اطلاعات داخلی را به شما می دهد. اینجا ثبت نام کنید.

رائول لبلانک ، تحلیلگر IHS Markit ، گفت که در حالی که این بخش ممکن است بتواند برخی هزینه های رو به افزایش را به تولیدکنندگان نفت و گاز منتقل کند ، تجهیزات میدان نفتی هنوز مازاد دارد.

وی افزود: “ما هنوز تقریباً به همان میزان در سال 2019 تجهیزات داریم ، جایی که فعالیت 60 درصد بیشتر از اکنون بود. بنابراین ، فولاد فراوانی وجود دارد – سکوها ، ژنراتورها ، پمپ ها ، کامیون ها – “LeBlanc گفت. “این کیت با دوام است ، به این معنی که شرکت های خدمات حوزه نفت باید منتظر بمانند تا تقاضا به طور کامل بازگردد تا دوباره قیمت خود را به دست آورند.”

وی افزود: “مشکل فوری یافتن افرادی است که به آنها خدمت کنند.”

اسکات شفیلد ، مدیرعامل تولیدکننده نفت و گاز پایونیر منابع طبیعی ، اظهار داشت: اما خشکسالی طولانی مدت در زمینه سرمایه گذاری در تجهیزات و استخدام می تواند منجر به افزایش جدید تورم انرژی شود در صورتی که صنعت تلاش کند از سطح پیش از همه گیری رشد کند.

“ممکن است سرمایه به دلیل افزایش قیمت نفت آنجا باشد ، اما مردم ، نیروی کار ، موجودی. به به تجهیزات ، سکوهای حفاری ، تجهیزات شکننده ، فقط وجود ندارد. “او در مصاحبه ای در اوایل اکتبر گفت. بنابراین اگر جهان در 2023 تا 25 نیاز به جهان داشته باشد ، مشکلی ایجاد می شود. ”

دیدگاهتان را بنویسید