خدمه روسی اولین کسی است که از یک فیلم تخیلی در مقاله News Kids Kids فیلمبرداری کرده است


یولیا پرسیلد ، آنتون شکاپلروف ، و کلیم شیپنکو (LR) در 5 اکتبر 2021 به ISS رسیدند (اعتبار: ناسا)

فیلم های مرتبط با فضا پیشرفت زیادی کرده اند سفر به ماه – یک فیلم صامت بدون حرکت دوربین یا نمای نزدیک-در سال 1902 اکران شد. فیلمسازان اکنون از آن استفاده می کنند بزرگ فن آوری در اختیار آنهاست تا عمیقا طرفداران حمل و نقل به غریبه ها جهان ها با این حال ، هیچ کس سعی نکرده است یک فیلم بلند در فضا ضبط کند – تا به حال! در 5 اکتبر 2021 ، فضانوردان ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) از اولین خود استقبال کردند داستان گروه فیلمبرداری – بازیگر روسی جولیا پرسیلد و کارگردان کلیم شیپنکو.

اون دوتا مدنی و کهنه سرباز آنتون شکاپلروف ، فضانورد فضانورد با موشک سایوز -2 به ISS رسید. پرسیلد و شیپنکو 12 روز را صرف فیلمبرداری بین 35 تا 40 دقیقه خواهند کرد بخش برای یکی عملکرد فیلم غسل تعمید داد ویزوف (“چالش”). این فیلم داستان یک جراح – با بازی پرسیلد – را روایت می کند که برای جراحی یک بیمار به فضا می رود فضانورد ، که وضعیت پزشکی او را از بازگشت به زمین برای درمان باز می دارد.

پرسیلد و شیپنکو صحنه هایی را برای یک فیلم روسی به نام ضبط می کنند ویزوف در ISS (اعتبار: “چالش”) (اعتبار: Roscosmos)

قبل از انفجار در فضا ، پرسیلد – که بیش از 3000 نامزد این نقش را شکست داد – و شیپنکو از طریق شدید، قوی، چهار ماه آموزش “فضانورد”. آنها بودند افشا شده در شرایطی مانند گرانش صفر تعلیق و سرعت بالا شتاب inde ia سانتریفیوژبه “سخت بود روانشناسیاز نظر جسمی و احساسی … اما من فکر می کنم وقتی به اهداف خود برسیم ، همه چالش ها چندان بد به نظر نمی رسند. “

علاوه بر اینکه اولین بازیگری است که در فیلم فیلمبرداری کرده است مدار، پرسیلد همچنین پنجمین زن روسی است که به فضا سفر کرده است. شیپنکو داستان خود را به عنوان اولین کارگردان ، گریمور ، ویرایشگر صدا و عکاس فیلم از یک فیلم بلند ضبط شده در فضا در همین حال ، شاکپلروف و فضانوردان روسی اولگ نوویتسکی و پیوتر دوبروف ، که در حال حاضر در ISS هستند ، نمایشنامه های خود را خواهند ساخت. شروع کردن – آغاز – اولین در یک آمد ظاهر شدن به عنوان خدمه ایستگاه فضایی

پرسیلد و شیپنکو در 17 اکتبر 2021 به زمین باز می گردند. این بار آنها این کار را خواهند کرد همراه توسط نویتسکی ، که دوره خود را در ISS به پایان رسانده است. شکاپلروف جایگزین او می شود که تا مارس 2022 در آنجا خواهد ماند.

اگرچه این اولین فیلم علمی تخیلی است که در فضا فیلمبرداری می شود ، اما احتمالاً آخرین فیلم نیست. اینها شایعاتی در مورد بازیگر آمریکایی تام کروز است مشارکت با بنیانگذار SpaceX ایلان ماسک برای پروژه ای که هنوز مشخص نشده است. ویلیام شاتنر نیز در راه فضا است. بازیگر مشهور – بیشتر به خاطر بازی در نقش کاپیتان کرک در پیاده روی ستاره ای سری – کار نمی کند او لذت خواهد برد دیدنی و جذاب – تماشایی نماهایی از زمین در دومین پرواز فضایی Blue Origin برنامه ریزی شده برای راه اندازی در 13 اکتبر 2021. پیرمرد 90 ساله نیز این کار را انجام می دهد تاریخ به عنوان مسن ترین فردی که در فضا پرواز کرده است!

منابع: theGuardian.com ، CNN.com ، NASA.gov

دیدگاهتان را بنویسید