در اینجا نحوه استفاده از مزایای میکرودرم ابریژن در خانه آورده شده است


ممکن است در مورد درمان های میکرودرم ابریژن در مطب آبگرم یا پوست خود و مزایای جوانسازی آنها برای پوست شما شنیده باشید. یا شاید شما آرزوی پوست فوق العاده صاف یک ستاره را داشته اید و همچنین می خواهید به آخرین درمان های پوستی دسترسی داشته باشید. اما اجازه دهید یک راز کوچک را معرفی کنیم: بله ، می توانید میکرودرم ابریژن را در خانه انجام دهید. به طور کامل می توان نتایج روشهای میکرودرم ابریژن را بدون تغییر رایانه شخصی خود تقلید کرد.

برای اطلاع از نحوه عملکرد میکرودرم ابریژن در خانه ، چه چیزی برای آن مفید است و چگونه می توان از مزایای میکرودرم ابریژن استفاده کرد ، با Nestor Antolin ، مربی شرکتی برای مراقبت از پوست دکتر برانت مشورت کردم.

میکرودرم ابریژن چیست؟

می توانید میکرودرم ابریژن را نوعی لایه برداری فیزیکی فوق العاده بدانید.

درمان در مطب معمولاً شامل یک ابزار مکنده یا اپلیکاتور است که از ریز بلورهای اکسید آلومینیوم یا جوش شیرین اسپری می کند تا لایه بیرونی پوست را صیقل دهد. اگرچه م effectiveثر است ، اما هزینه این درمان ها بیش از 100 دلار در هر ویزیت است و بهترین نتایج را پس از چندین جلسه ارائه می دهد.

تیم دکتر برانت با الهام از مزایای چنین روش هایی که می توانید در یک محیط حرفه ای انجام دهید ، اولین درمان خانگی را با میکرودرم ابریژن ایجاد کردند. همانطور که آنتولین توضیح می دهد ، پرفروش کننده لایه بردار آنها “ترکیبی از کریستال های اکسید آلومینیوم حرفه ای – همانهایی که در روش های اداری استفاده می شود – با اسید لاکتیک برای از بین بردن سلول های مرده پوست و نمایان شدن پوست روشن ، صاف و درخشان ، هم بلافاصله و هم با هر بار استفاده. به “ما هر دو ماده لایه بردار را با هم ترکیب می کنیم به طوری که اسید لاکتیک پوست را” برای “حداکثر لایه برداری مکانیکی” آماده می کند ، سوزش را کاهش می دهد اما کارایی را افزایش می دهد. “

کرم پولیش میکرودرم ابریژن آنها همچنین حاوی ترکیبی از مواد گیاهی برای تسکین و تغذیه پوست و همچنین آنتی اکسیدان ها برای محافظت در برابر آسیب رادیکال های آزاد است.

مزایای میکرودرم ابریژن

آیا به فکر میکرودرم ابریژن هستید؟ آنتولین دارای مزایای کلیدی میکرودرم ابریژن است که شامل بهبود موارد زیر است:

 • علائم زودرس پیری (مانند خطوط ریز و چین و چروک)
 • رنگ و بافت پوست
 • ترنیالă

علاوه بر این ، یک مطالعه کوچک در سال 2014 نشان داد که بهبودی “جزئی تا مشخص” در هایپرپیگمانتاسیون پس از درمان های مداوم میکرودرم ابریژن وجود دارد. وی همچنین به تحقیقات قبلی اشاره کرد که نشان دهنده افزایش سنتز کلاژن و ضخامت پوست است و پتانسیل یک درمان جوانسازی کامل پوست را نشان می دهد.

مطالعه دیگری در سال 2016 به طور مشابه افزایش تراکم کلاژن را به عنوان مزیت میکرودرم ابریژن و همچنین کاهش ملانیزاسیون با بهبودهای خفیف تا متوسط ​​در شرکت کنندگان با موارد زیر گزارش کرد:

 • ملاسما
 • جای جوش
 • striae distensae (راه راه قرمز قرمز)
 • پیری عکس

از آنجا که میکرودرم ابریژن نوعی لایه برداری است ، از مزیت کلی تغییر و تجدید سلول های پوست نیز بهره مند خواهید شد. آنتولین می گوید: “با افزایش سن ، میزان تجدید سلول های پوستی ما از 28 روز به 50 روز کاهش می یابد.” به این ترتیب ، لایه برداری “مانند بردن پوست خود به ورزشگاه است – و راز بهترین نتایج مراقبت است.”

درمان میکرودرم ابریژن دکتر برانت

آیا میکرودرم ابریژن بی خطر است؟

آنتولین می گوید که میکرودرم ابریژن برای اکثر انواع پوست و تن ها بی خطر تلقی می شود.

با این حال ، مواردی وجود دارد که ممکن است میکرودرم ابریژن برای همه مناسب نباشد ، از جمله اگر پوست حساس یا واکنشی دارید. وی می افزاید: “ما برای افرادی که دارای آکنه فعال ، روزاسه و رگ های خونی در سطح پوست شکسته هستند ، میکرودرم ابریژن را توصیه نمی کنیم.”

آنتولین همچنین یک قاعده کلی را در مورد آزمایش درمانها و روشهای جدید مراقبت از پوست ارائه می دهد: بهتر است با یک متخصص پوست مشورت کنید تا رژیم مراقبت از پوست مخصوص مشکلات پوست ایجاد شود.

نحوه درمان صحیح میکرودرم ابریژن

اگر می خواهید از مزایای میکرودرم ابریژن – یعنی پوستی شاداب ، صاف و درخشان – استفاده کنید ، هنگام اضافه کردن این درمان به رژیم مراقبت از پوست ، چند نکته را باید در نظر داشته باشید:

 • اگر میکرودرم ابریژن را در مطب آبگرم یا متخصص پوست دریافت می کنید ، مطمئن شوید که توسط یک متخصص مراقبت از پوست مجاز انجام شده است.
 • هنگام استفاده از درمان خانگی ، آهسته و پیوسته پیش بروید (و با برنامه خود ملایم باشید ، نه تهاجمی) تا عملکرد سد پوستی خود را به خطر نیندازید. آنتولین توصیه می کند: “برای بهترین نتایج ، یک یا دو بار در هفته استفاده کنید ، همیشه حداقل سه روز بین برنامه ها باقی بماند.”
 • وقتی از سد پوستی صحبت می کنیم ، می توانید با استفاده از مرطوب کننده با ترمیم سرامیدها ، آن را تقویت کنید. آنتولین توضیح می دهد که این “احتمال سوزش را کاهش می دهد و از سلول های” جوان “پوست محافظت می کند.”
 • نکته آخر اینکه همیشه از کرم ضد آفتاب با حداقل SPF 30 برای محافظت از پوست تازه لایه برداری شده خود استفاده کنید. البته ، این نکته نهایی که بر ایمنی آفتاب و پوست تأکید می کند ، برای همه صادق است – نه فقط برای افرادی که روتین میکرودرم ابریژن دارند.

دیدگاهتان را بنویسید