دستور تهیه بلغور جو دوسر پخته سالم از Snickerdoodle


جسیکا بیپن ، MS ، RD، دستور پخت بلغور جو دوسر بدون گلوتن ، گیاهی و سرشار از پروتئین را به اشتراک می گذارد. این را برای هفته های شلوغ نشانه گذاری کنید!

با سردتر شدن هوا ، ممکن است از اسموتی آماده یا پارافیت ماست خود غرق شوید. اما خوشبختانه ، بسیاری از گزینه های صبحانه سالم دیگر برای سوزاندن صبح وجود دارد. یکی از غذاهای مورد علاقه من بلغور جو دوسر پخته است و اگرچه دستور العمل های سنتی بلغور جو دوسر دارای پروتئین کمی هستند ، من این دستور را با پودر پروتئین وانیل گیاهی HUM’s Core Strength بسته بندی کرده ام. طعم آن شبیه یک کوکی داغ snickerdoodle است.

این بلغور جو دوسر پخته شده از کتان ، پوره سیب و پودر پروتئین (به جای تخم مرغ) برای افزایش پروتئین و اتصال بلغور جو دوسر به یکدیگر استفاده می کند. این یک صبحانه کامل و پر از پروتئین است قبل از ناهار-آن را گرم یا سرد بخورید ، کمی شیر اضافه کنید یا کره بادام بریزید.

شکر دارچین را بپاشید و روی جو دوسر دارچینی داغ و چسبناک بپزید و در وانیل پخته شده و در فر کارامل شده و به حال و هوای بیسکویت snickerdoodle اضافه کنید. اگر به تنظیم قند کمتری نیاز دارید ، می توانید میوه راهب را جایگزین کنید.

چراغهای مهم مواد تشکیل دهنده

بلغور جو دوسر

جو دوسر اساس جو دوسر پخته شده شما است. آنها منبع عالی غلات کامل و فیبر محلول هستند. من برای این دستور پخت فولاد یا جو دوسر سریع را توصیه نمی کنم.

پودر پروتئین HUM Nutrition’s Core Strength

من پودر پروتئین گیاهی وانیل HUM Nutrition’s Core Strength را برای بهترین نتایج توصیه می کنم. این ماده از ترکیبی از کدو تنبل ، شاهدانه و پروتئین نخود فرنگی تهیه شده است که حاوی 20 گرم پروتئین در هر واحد است. بخش

علاوه بر هضم آسان پروتئین گیاهی ، هضم را با افزودن آنزیم های گوارشی و پروبیوتیک ها پشتیبانی می کند. آنزیم های گوارشی هضم و جذب مواد مغذی را بهبود می بخشد L. acidophilus بیشترین مطالعه پروبیوتیک برای سلامت روده است.

دانه های کتان آسیاب شده

کتان آسیاب شده به عنوان چسبنده عمل می کند و جایگزین تخم مرغ های موجود در این بلغور جو دوسر پخته می شود. لازم نیست قبل از افزودن تخم کتان به مخلوط ، تخم کتان درست کنید. کتان به همراه جو دو سر ، مایعات کافی را جذب می کند تا بلغور جو دو سر را در کنار هم نگه دارد. بذر کتان فیبر محلول و نامحلول را فراهم می کند.

کره بادام

من یک کره بادام طبیعی را تهیه می کنم که روی بادام لخت تهیه می شود. Trader Joe’s و Whole Foods مورد علاقه من برای استفاده در دستور غذا هستند. بهترین جایگزین ، کره بادام زمینی است ، اما اگر کمی تند هستید ، هر دانه یا مغز دانه در اینجا کار می کند.

پوره سیب

پوره سیب شیرین نشده شیرینی را اضافه می کند و به اتصال جو دوسر کمک می کند. شما همچنین می توانید برای بیشتر نان موز بلغور جو دوسر snickerdoodle.

دیدگاهتان را بنویسید