راهنمای منابع اختلال خوردن


بر اساس دانشکده بهداشت عمومی TH Chan هاروارد ، 9 درصد از جمعیت ایالات متحده – تقریباً 28.8 میلیون نفر – در طول زندگی خود از اختلال خوردن رنج می برند.

اگرچه این عدد در حال حاضر وحشتناک است ، اما فقط بیماری های قابل تشخیص مانند پرخوری عصبی ، بی اشتهایی عصبی یا اختلال پرخوری را شامل می شود.

وقتی غذای نامنظم را وارد گفتگو می کنید – رفتارهای منفی که اغلب پیش ساز اختلالات خوردن هستند – اعداد و ارقام به سرعت افزایش می یابد.

مطالعه ای از خود مجله با همکاری دانشگاه کارولینای شمالی در چاپل هیل نشان می دهد که 65 درصد از زنان آمریکایی بین 25 تا 45 ساله رفتارهای آشفته در خوردن را گزارش می کنند.

طبق مطالعه ، این بدان معناست که آنها “از افکار ، احساسات یا رفتارهای ناسالم مربوط به غذا یا بدن آنها حمایت می کردند.”

باز هم ، این رفتارهای آشفته اغلب منجر به اختلالات تغذیه پیشرفته تری می شود. آنها نباید بر اساس نتایج نهایی احتمالی آنها بی اهمیت تلقی شوند.

ناتالی ولش ، مدیر تغذیه Beachbody ، MS ، RDN ، توضیح می دهد: “اختلالات خوردن بسیار ویرانگر است زیرا می تواند بر تمام سیستم های بدن تأثیر بگذارد و آنها را از نظر جسمی و روحی ناتوان می کند.”

بر اساس گزارش هاروارد ، سالانه بیش از هر فرد دیگری بر اثر اختلالات خوردن جان خود را از دست می دهد و 10200 نفر به دلیل اختلالات خوردن جان خود را از دست می دهند.

برخی از علائم جسمی که ممکن است فرد مبتلا به اختلال خوردن باشد ، عبارتند از: نوسانات قابل توجه وزن ، عادات نامنظم روده ، غش و تغییرات در پوست یا مو.

علائم رفتاری شامل مشغله در مورد وزن ، کالری یا کربوهیدرات تا حدی است که اولویت آن نسبت به سایر فعالیتها است. مشغله با اندازه یا شکل بدن ؛ محدودیت شدید غذا یا کناره گیری از فعالیت های اجتماعی مرتبط با غذا.

ورزش بیش از حد نیز می تواند رفتاری مربوط به اختلالات خوردن باشد.

برای لیست کامل تر ، لطفاً این مقاله را در کلینیک کلیولند بخوانید.

همچنین ، اگر شما یا یکی از عزیزانتان این رفتار را نشان می دهید ، لطفاً آن را به پزشک گزارش دهید.

در Beachbody ، هدف ما این است که به مردم کمک کنیم زندگی سالم تر و پربارتری داشته باشند.

ما شما را تشویق می کنیم که روی غذاهای مغذی تمرکز کنید و به طور منظم ورزش کنید ، و بله ، ما می خواهیم شما نسبت به افرادی که در آینه می بینید احساس خوبی داشته باشید.

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به شما در دستیابی به این هدف ایمن و پایدار کمک کنیم ، بنابراین اگر متوجه شدید که شما یا فردی که به او اهمیت می دهید نشانه هایی از رابطه ناسالم با بدن ، غذا یا ورزش خود را نشان می دهد ، منابعی وجود دارد که امیدواریم بتوانند کمک.

انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA)

اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد اختلالات خوردن هستید ، می توانید با وب سایت انجمن ملی اختلالات خوردن (NEDA) شروع کنید.

در اینجا اطلاعات کلی ، ابزار غربالگری و پشتیبانی رایگان یا ارزان را خواهید یافت.

کریستا مگوایر ، مدیر بخش تغذیه Beachbody ، RD ، CSSD می گوید: “این یک مکان عالی برای شروع است اگر شما لزوماً احساس نمی کنید که دچار اختلال هستید ، اما فقط احساس می کنید که رابطه خوبی با غذا ندارید.” کاوش کنید و موقعیت خود را تعیین کنید. “

مگوایر می افزاید: “همچنین ، اگر دوست یا عزیزی دارید که به او اهمیت می دهید ، می توانید از این منبع برای چاپ مطالب برای نشان دادن آنها استفاده کنید.”

آکادمی تغذیه و رژیم درمانی

یافتن گروه مناسب از متخصصان برای کمک به شما بسیار مهم است – آنها تیم بین رشته ای شما نامیده می شوند.

پزشک می تواند به شما در تعیین مشاوره یا درمان کمک کند.

شما می توانید یک متخصص تغذیه ثبت شده (RD) واجد شرایط با استفاده از آکادمی تغذیه و رژیم درمانی ابزار “پیدا کردن یک متخصص”

پس از وارد کردن کد پستی خود ، روی منوی کشویی “Specialty” کلیک کرده و “اختلالات خوردن” را انتخاب کنید.

مدارک معتبری مانند متخصص اختلالات خوردن (CEDS) یا اختلالات خوردن مجاز در رژیم درمانی (CEDRD) تضمین می کند که فرد متخصص در این زمینه است ، اما نیازی نیست که جستجوی خود را محدود کنید.

بسیاری از RD های فاقد این مدرک هنوز در این زمینه آموزش دیده اند.

ولچ می گوید: “من می گویم یافتن یک متخصص تغذیه متخصص در زمینه اختلالات خوردن و همکاری فردی با آنها م effectiveثرترین مکان برای شروع است.” بهترین روش درمان. “

مگوایر می افزاید: “توجه شخصی مهم است زیرا همه افراد منحصر به فرد هستند ،” این منبع می تواند به شما کمک کند کسی را پیدا کنید تا محرک یا مشکل خاص شما را حل کند. “

انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و اختلالات مرتبط (ANAD)

اگر به دنبال حمایت برای جمعیت خاصی (LGBTQ +، افراد مسن ، بدنهای بزرگتر و غیره) هستید ، انجمن ملی بی اشتهایی عصبی و اختلالات مرتبط (ANAD) سایت طیف گسترده ای از گروه های پشتیبانی را ارائه می دهد.

ولچ توضیح می دهد که داشتن احساس اجتماع می تواند پشتوانه بزرگی برای افرادی باشد که از اختلال خوردن رنج می برند.

او می افزاید: “اینکه بتوانید دور هم جمع شوید و داستان ها ، نبردها ، پیروزی ها و غیره را با دیگران که تجربه مشابه شما را دارند به اشتراک بگذارید ، می تواند قدرت بخش باشد.”

رکورد بازیابی

برنامه رکورد بازیابی یک همراه ایده آل برای سفر بهبودی شما است.

با استفاده از گزارش های غذایی ، برنامه های غذایی ، افکار ، تاکتیک های مقابله ، نمودارها و سایر ابزارها ، می تواند به عنوان خودیاری یا به عنوان یک ابزار ارتباطی بین قرارهای ملاقات برای صحبت با تیم درمان شما عمل کند.

به عنوان مثال ، متخصص تغذیه ممکن است گزارش غذای شما را مرور کرده و بازخورد ارائه دهد ، یا روانشناس شما ممکن است یادداشت هایی از آخرین جلسه شما را به اشتراک بگذارد.

مگوایر می گوید: “اگر به درمانگر یا RD مراجعه می کنید ، می توانند از طریق این مرکز با شما ارتباط برقرار کنند.” “کل تیم درمانی شما می تواند از آن برای هدایت مسیر بهبودی شما استفاده کند.”

اختلال خوردن امید

در نهایت ، اگر هیچ یک از این منابع با شما صحبت نمی کند ، این کار را انجام دهید اختلال خوردن امید این سایت فهرستی جامع از منابع اضافی برای اختلالات خوردن ارائه می دهد.

بهبودی از یک اختلال خوردن یا تغییر مسیر خوردن نامنظم یک چالش است که لازم نیست به تنهایی انجام شود – و برای بهبود واقعی ، نیاز به تلاش گروهی دارد.

اگر شما یا شخصی که برای او اهمیت قائل هستید ممکن است مشکلی داشته باشید ، منبعی را در این لیست پیدا کنید که با شما صحبت می کند و پزشک خود را وارد گفتگو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید