رژیم لاغری سریع – لیپوماتیک زندگی ایده آل | کویتوس


این یکی از مهمترین کارهایی است که هنگام یافتن بهترین رژیم غذایی برای کاهش وزن انجام می شود و هرگز قرص ها و مکمل های کاهش وزن را انتخاب نکنید که این روزها در همه جا مشاهده می کنید. اگر می توانید رژیم غذایی سالم و مناسب را برای کاهش وزن با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید ، این برنامه ممکن است بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن به طور طبیعی باشد. یکی از اولین و مهمترین مواردی که هنگام انتخاب رژیم کاهش وزن باید به آن توجه داشته باشید این است که نباید وعده های غذایی را حذف کنید یا وعده های غذایی نامنظم داشته باشید. اگر فکر می کنید نخوردن یک یا دو وعده غذایی و خوردن یک وعده غذایی سنگین در روز به شما کمک می کند ، باید بدانید که بسیار در اشتباه هستید. شما همچنین باید برای کاهش وزن یک هدف واقع بینانه داشته باشید و برای رسیدن به این هدف تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که تنها با انجام ورزش و برنامه غذایی متعادل و سالم می توانید بدن خود را تحت فشار قرار دهید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که دوست دارند وزن خود را کاهش دهند ، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیمی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید زیرا سریع ترین و طبیعی ترین روش کاهش وزن است. به بدون مکمل یا به شما قرص های رژیمی ارائه می دهد. جنرال موتورز یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی است که برنامه تغذیه ای به نام General Motors Diet یا GM Diet را معرفی کرده است که توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی دنبال می شود. این رژیم کاهش وزن به ارتقاء سلامت افرادی که در شرکت ها ، مدارس ، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه غذایی برای همه گروه های سنی شناخته شده است و حتی گفته می شود که بسیاری از افراد با این رژیم موفق شده اند تا 8 کیلوگرم در یک هفته وزن کم کنند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل باشید. ممکن است ورزش های مختلفی از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده باشید ، اما نتوانسته اید چربی های اضافی بدن را از بین ببرید. اگر اضافه وزن یکی از دغدغه های اصلی شما است ، رژیم غذایی اصلاح شده ژنتیکی ممکن است پاسخگوی مشکل شما باشد.

رژیم جنرال موتورز
اگر آماده شروع برنامه غذایی GM هستید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. اگر ذهن آرام و کنترل شده ای داشته باشید ، می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق شوید و می توانید سریع ترین وزن را کاهش دهید. این رژیم غذایی یک هفته ای است و شما فقط می توانید از غذاهای تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود که اگر این رژیم را با دقت رعایت کنید ، می توانید بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که شما اصلا نباید گرسنه باشید. گرسنگی اثر معکوس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن ، افزایش می یابد. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را پیشنهاد می کند تا مطمئن شوید که همیشه سیر هستید. بسیاری از افرادی که از این رژیم استفاده کرده اند شگفت زده شده اند که چگونه رژیمی که نمی خواهد آنها از گرسنگی بمیرند به طور م weightثری وزن خود را کاهش می دهد. اما نگران نباشید ، فقط به دستورات این برنامه رژیم غذایی گوش دهید و آنها را با دقت دنبال کنید.

رژیم کاهش وزن 7 روزه برای کاهش وزن 8 کیلوگرم
اولین روز رژیم غذایی: میوه تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است ، زیرا شما فقط می خواهید قدم به دنیایی بگذارید که درک کند چگونه می توانید وزن خود را کاهش دهید. این رژیم می گوید اولین روز برنامه شما باید به میوه اختصاص داده شود. می توانید به اندازه موز تا جایی که می توانید میوه بخورید. میوه هایی مانند هندوانه و ملودی عالی هستند. همچنین باید بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری ، حتی سبزیجات خام یا پخته ، دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما مثر باشد ، فقط در روز اول به اندازه دلخواه از میوه استفاده کنید. هر زمان که گرسنه شدید ، یک میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز بعد رژیم: سبزیجات
روز بعد به شما این امکان را می دهد که در طول روز به اندازه دلخواه سبزیجات بخورید ، چه خام و چه پخته. البته به خاطر داشته باشید که برای پخت سبزیجات به هیچ وجه نباید از روغن استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که سیب زمینی نیز بخشی از این سبزیجات است و بهتر است آن را در ابتدا به صورت آب پز یا بخارپز بخورید ، به طوری که کربوهیدرات های آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید برای روز بعد رژیم غذایی استفاده کنید شامل لوبیای پخته ، هویج خام یا آب پز ، کلم بروکلی ، خیار ، سالاد ، کلم پخته و خام و موارد مشابه است. البته ، سیستم گوارش در این روز کمی متفاوت از روزهای عادی کار می کند و ممکن است بیشتر به دستشویی بروید. نوشیدن روزانه 8 تا 12 لیوان آب را در روز بعد فراموش نکنید.

سومین روز رژیم غذایی برای کاهش وزن: شما پوستی سالم با میوه و سبزیجات دارید
روز 3 برنامه اصلاح ژنتیکی رژیم غذایی به شما این امکان را می دهد که در طول روز هم سبزیجات و هم میوه بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی با سبزیجات و موز با میوه نخورید. می توانید صبح میوه و سبزیجات عصر بخورید یا برعکس. ترکیب آنها به شما بستگی دارد. نوشیدن 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

چهارمین روز رژیم: موز و شیر
روز چهارم می تواند برای بسیاری جذاب باشد. در طول روز می توانید 8 تا 12 موز و حداکثر 3 لیوان شیر بخورید. ممکن است نگران باشید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند ، اما در پایان روز احساس سیری کامل خواهید کرد. شما باید این قسمت از موز و شیر را طوری تقسیم کنید که در هر زمان از روز گرسنه نباشید. به عنوان مثال ، یک موز و یک لیوان شیر صبح ، یک لیوان شیر و چند موز در وعده ناهار ، 3 عدد موز در عصر و یک لیوان شیر و بقیه موزها در شب بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید ، در طول روز به هیچ وجه احساس گرسنگی نخواهید کرد.

پنجمین روز رژیم کاهش وزن: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید برای خود مهمانی داشته باشید. در این روز می توانید یک فنجان برنج در وعده نهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز بخورید. از آنجا که بدن شما می تواند سطوح بالایی از اسید اوره تولید کند ، بهتر است مصرف آب خود را به 12-15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم رژیم: یک فنجان برنج
در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار میل کنید و بقیه روز را مانند یک روز با سبزیجات بگذرانید. اطمینان حاصل کنید که در این روز بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. مطمئناً در این زمینه احساس سبکی بیشتری خواهید داشت و شکی نیست که سیستم گوارش تقویت شده است.

هفتمین روز رژیم برای کاهش وزن: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز برنامه غذایی GM است. در این روز به شما اجازه داده می شود که یک فنجان برنج و هر مقدار سبزیجات و آب میوه بخورید. این بهترین روز هفته شما خواهد بود.

شما قطعاً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود خواهید شد و هیچ کاری جز پیروی از برنامه میوه ها ، سبزیجات و آب انجام نداده اید. این برنامه تغذیه ای مزایای دیگری نیز برای شما خواهد داشت. متوجه خواهید شد که پوست شما بسیار شفاف تر از قبل است و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بین 4-5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که تشنه کاهش وزن هستند ، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از هرگونه رژیم غذایی برای کاهش وزن ، حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

برای آگاهی از رازهای زیبایی ، سلامت و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

بهبود لب ها با تزریق ژل به لب

برجسته کردن گونه با تزریق چربی به گونه ها

از بین بردن چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

درمان درد عضلات با ماساژ درمانی

دیدگاهتان را بنویسید