فدرال رزرو آماده بود تا از ماه آینده شروع به کاهش کند


فدرال رزرو آماده است تا ماه آینده برنامه محرک همه گیر خود را به تدریج از بین ببرد و تا اواسط سال 2022 این روند را تکمیل کند و روند بهبود اقتصادی افزایش یابد و مقامات بیشتری درباره افزایش نرخ در سال آینده بنویسند.

صورتجلسه نشست سپتامبر کمیته بازار آزاد فدرال نشان داد که مقامات برنامه های خود را برای تکمیل نهایی برنامه خرید ماهانه 120 میلیارد دلار دارایی تنظیم کرده اند. دلارهایی که از سال گذشته برای تقویت بازارهای مالی و اقتصاد در نظر گرفته شده است.

بر اساس این صورتجلسه ، با توجه به نزدیک شدن فدرال رزرو به اعلام پیروزی برای دستیابی به “پیشرفت بیشتر قابل توجه” در برابر هدف تورم مضاعف خود با میانگین 2 درصد ، براساس توافق صورت گرفته ، توافق بر اساس کاهش یا “کاهش” این خرید اوراق قرضه “به زودی” است. و حداکثر اشتغال

در این صورتجلسه آمده است: “شرکت کنندگان خاطرنشان کردند که در صورت تصمیم گیری برای شروع خرید در جلسه بعدی ، روند کوچک سازی می تواند با شروع تقویم های خرید ماهانه از اواسط نوامبر یا اواسط دسامبر آغاز شود.”

این گزارش همچنین نشان می دهد که فدرال رزرو از خریدهای دولتی خود به میزان 10 میلیارد دلار عقب نشینی می کند. در ماه و خرید اوراق بهادار با وام مسکن 5 میلیارد دلار. این بدان معناست که محرک در نیمه دوم سال آینده به پایان می رسد.

جی پاول ، رئیس فدرال رزرو ، در زمان کنفرانس مطبوعاتی پس از سپتامبر ، به این جدول زمانی اشاره کرد ، جایی که او گفت که برای شروع کار مخروطی ، تنها به گزارش شغلی “مناسب” نیاز است.

اگرچه گزارش شغلی ماه سپتامبر بسیار ضعیف تر از حد انتظار بود ، اما رافائل بوستیک ، رئیس فدرال رزرو آتلانتا روز سه شنبه به FT گفت که این نباید بانک مرکزی را از حرکت در راستای تعدیل سیاست های خود در ماه آینده باز دارد.

مقامات فدرال رزرو انتظار بهبود مستمر در بازار کار در ماه های آینده را دارند ، اگرچه شرکت کنندگان “مختلف” می گویند بازگشت “کامل” به شرایط قبل از همه گیری “بعید است” به دلیل افزایش سطح بازنشستگی در طول همه گیری و سایر عوامل کاهش اندازه نیروی کار.

این صورتجلسه همچنین نگرانی فزاینده ای را در مورد تشدید اختلالات زنجیره تامین نشان می دهد ، که به افزایش تورم قیمت مصرف کننده در ایالات متحده به بالاترین سطح 13 سال گذشته و فدرال رزرو این امکان را داده است تا سریعتر از آنچه انتظار می رفت به هدف تورمی برسد.

فدرال رزرو بر توصیف افزایش مداوم تورم به عنوان “موقتی” اصرار داشت ، اما گفت که “برخی” شرکت کنندگان ابراز نگرانی کردند که فشارهای قیمتی فراتر از بخشهایی است که به بازگشایی اقتصادی حساس تر هستند.

این گزارش می افزاید که “بسیاری” از شرکت کنندگان گفتند که اجاره مربوط به مالکان ، که خانه هایی را که برای آنها اجاره می شود ، اندازه گیری می کند ، نیز باید “تحت نظارت دقیق” قرار گیرد.

نشست سپتامبر پیش بینی های به روز شده ای را برای چشم انداز اقتصادی و مسیر احتمالی ارائه کرد تا نرخ بهره. در همان زمان ، مقامات فدرال رزرو پیش بینی رشد خود در سال را مشخص کردند و برآورد تورم خود را افزایش دادند.

تعداد فزاینده ای از شرکت کنندگان همچنین مداد را برای افزایش نرخ بهره در سال آینده قرار دادند و 18 شرکت کننده در این نتیجه به طور مساوی توزیع شدند. حداقل سه افزایش نرخ بهره تا پایان سال 2023 پیش بینی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید