مقایسه روشهای لاغری غیر تهاجمی


خلاصه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی

» مقایسه روشهای لاغری غیر تهاجمی

» انواع محصولات لاغری موجود در کلینیک های آتریزیا که برای روشهای لاغری غیر تهاجمی استفاده می شود.

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روشهای لاغری غیر تهاجمی است

» دستگاه LPG

» دستگاه امواج شوک

» مجسمه ساز پنوماتیک

» دستگاه RF

» مقایسه روشهای لاغری غیر تهاجمی

چربی اضافی را بدون جراحی برطرف کنید.
با پیشرفت تکنولوژی ، امروزه امکان کاهش چربی اضافی در مناطق مختلف بدون آسیب با روشهای لاغری غیر تهاجمی وجود دارد. چندین محصول لاغری تولید شده است که تقریباً عملکرد یکسانی دارند. همه این دستگاه ها بر تخریب سلول های چربی و حذف آنها به طور طبیعی از بدن تمرکز می کنندبهممکن است برای انتخاب بسته مناسب لاغری کنونی مشکل داشته باشید. در زیر توضیحاتی درباره هر دستگاهی که استفاده می شود آورده شده است.

» انواع محصولات لاغری موجود در کلینیک های Atresia که برای روشهای لاغری غیر تهاجمی استفاده می شوند:

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روشهای لاغری غیر تهاجمی است

دستگاه کویتوس از اولتراسوند برای لرزش غشای سلول های چربی استفاده می کند و باعث شکسته شدن و تخریب آنها می شود. استفاده از کویتوس برای افرادی که می خواهند وزن خود را در نواحی مختلف بدن مانند شکم ، بازوها و ران کاهش دهند توصیه می شود. این دستگاه به دلیل انتشار امواج مافوق صوت چربی های عمیق تری را حذف می کند.

» دستگاه LPG

دستگاه LPG یک فناوری مورد علاقه برای افرادی است که با ورزش و رژیم غذایی به فرم ایده آل خود نمی رسند. این تکنیک شامل ذوب چربی و صاف و نرم شدن ماهیچه های این ناحیه است. استفاده از LPG برای افرادی مناسب است که می خواهند وزن خود را در سراسر بدن کاهش دهند. همچنین توصیه می شود اندازه و شکل اندام ها را کاهش دهید.

» دستگاه امواج شوک

دستگاه ضربه موج از امواج صوتی برای از بین بردن سلول های چربی و بهبود سلولیت استفاده می کند. مخصوصاً برای شکم ، پهلوها و رانها. این دستگاه فرآیند متابولیک بدن را تحریک کرده و قابلیت ارتجاعی بافت همبند پوست (سلولیت) را بهبود می بخشد. همچنین به تقویت ماهیچه ها و ایجاد احساس آرامش کمک می کند.

» مجسمه ساز پنوماتیک

مجسمه ساز بدن با ایجاد میدان مغناطیسی در اطراف بدن انقباضاتی را در اندام های داخلی ایجاد می کند که باعث بهبود گردش خون و افزایش متابولیسم بدن می شود و یکی دیگر از روش های لاغری غیر تهاجمی است. در نهایت ، چربی احشایی (چربی اطراف اندام های داخلی) در شکم و لگن کاهش می یابد و باعث کاهش وزن کل بدن می شود.

مقایسه روشهای لاغری غیر تهاجمی» دستگاه RF

دستگاه RF به راحتی از افتادن پوست از امواج رادیویی جلوگیری می کند که یکی از روش های لاغری غیر تهاجمی است. در طیف امواج مختلف ، موج رادیویی کمترین میزان انرژی را دارد. دستگاه RF به دو مدل تک قطبی و دوقطبی تقسیم می شود. ترکیب استفاده از دستگاه های انعقادی و فرکانس رادیویی (RF) بهترین راه برای کاهش وزن موضعی ، بهبود سلولیت و رفع افتادگی پوست است.

دیدگاهتان را بنویسید