منبع رایگان برای متخصصان مراقبت های بهداشتی


آیا شما یک پزشک علاقمند به اشتراک منابع غذایی سالم با بیماران یا مشتریان خود هستید؟ برای حمایت از تلاش های مهم شما ، از شما دعوت می کنیم برای دریافت نسخه های رایگان ما درخواست دهید راهنمای ناهار خوری مبتنی بر شواهد با تکمیل این فرمبه

که راهنمای خوردن مبتنی بر شواهد: منبع شیوه زندگی سالم از دکتر گرگر و NutritionFacts.org ابزاری است که انتقال زندگی سالم را حتی ساده تر می کند. به راحتی قابل درک است و با اطلاعاتی درباره تغذیه سالم تر ، از جمله تجزیه غذا ، پر می شود چراغ های راهنمای دکتر گرگر غذا می خورند، نکاتی برای استفاده از او چک لیست روزانه ده ها نفر، منوها و موارد دیگر را امتحان کنید.

امیدواریم این راهنما به شما در بهبود طول و کیفیت زندگی بیماران یا مراجعه کنندگان کمک کند. (توجه: این برنامه برای متخصصان و سازمان های مراقبت های بهداشتی باز است ، اما افراد می توانند راهنما را به صورت رایگان در اینجا دریافت کنند.)

نکات مهم جدید در وبلاگ ها

اگر از خوانندگان طولانی مدت وبلاگ هستید ، ممکن است متوجه شده باشید که همه آنها اکنون با بخشی با “نکات مهم مهم” به پایان می رسند. خلاصه یک درخواست رایج بوده است که خوشحالم که اکنون می توانم ارائه دهم. اینجا ثبت نام کنید وبلاگ را مستقیماً به صندوق ورودی خود تحویل دهید.

دستور تهیه: جملی با کوفته کدو سبز

جملی با کوفته کدو سبز در زمینه تخته سنگاین دستور از منشاء گرفته شده است کتاب آشپزی چگونه رژیم نگیریمبه اجازه ندهید طول شما را بترساند. درست کردنش به همان اندازه خوشمزه است. من دوست دارم کوفته و سس را از قبل درست کنم تا طعم آنها بیشتر شود. وقتی حوصله سس چیمیچوری ندارم ، مارینارای مورد علاقه خود را بدون نمک جایگزین می کنم. دستور تهیه رایگان را دریافت کنید اینجا، و ببینید که چگونه بر روی ما ساخته شده است اینستاگرامبه

کلیدواژه ها: بیماری آلزایمر

دو نفر دست در دست هم21 سپتامبر روز جهانی آلزایمر بود. برای من ، این شخصی است. مادربزرگم بر اثر بیماری فوت کرد. وقتی به دانشکده پزشکی رفتم ، شاهد کاهش او و تأثیر آلزایمر بر او بودم ، اما دانش تازه ای که بدست آوردم بی فایده بود. بیماری آلزایمر بدون درمان یا درمان م everyثر سالانه میلیون ها خانواده را ویران می کند. خبر خوب این است که می توان از آن جلوگیری کرد. بیشتر بخوانید و همه ویدیوهای من را در این زمینه بررسی کنید صفحه موضوعبه

به دنبال طراحی گرافیکی اختیاری هستم

چهار دست مصورما به دنبال یک دستیار تولید داوطلب هستیم که به طور مرتب از مدیر طراحی ما با ایجاد تبلیغات بنری و تصاویر کوچک برای NutritionFacts.orgفیلم های YouTube هستند برای اطلاعات بیشتر و کاربرد ، به بخش ما بروید طرف داوطلبانهبه

کانون توجه داوطلبانه: تامارا آمور

“من تقریباً دو سال پیش به عنوان یک داوطلب در NutritionFacts.org به عنوان مترجم شروع به کار کردم. من چهار سال است که رژیم WFPB را دنبال می کنم ، اما همیشه به تغذیه و تحقیق علاقه داشتم. من دائماً به دنبال بهترین روش ها برای تغذیه بدن خود در حالی که دوستدار محیط زیست هستیم هستم ، بنابراین فکر کردم فرصتی عالی برای عضویت در این تیم زیبا بود.

من واقعاً فردی خوشبخت هستم ، بنابراین می گویم دستور WFPB مورد علاقه من هر سالاد بزرگ با حبوبات ، سبزیجات بو داده و کینوا یا برنج است. من می توانم آن را هر روز بخورم ، مخصوصاً اگر پانسمان تاهینی یا حمص در آن باشد! ”

3 ویدئوی برتر ماه

میوه ها و سبزیجات برای تقویت روحیه آزمایش می شوند

میوه ها و سبزیجات برای تقویت روحیه آزمایش می شوند: یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده رژیم غذایی و بهزیستی روانی را مورد بررسی قرار می دهد.

از سیری مخصوص حسی برای کاهش وزن استفاده می کنداز سیری مخصوص حسی برای کاهش وزن استفاده می کند: چگونه می توانیم از سیری مخصوص حس به نفع خود استفاده کنیم؟

واقعا پزشکان چقدر از تغذیه اطلاع دارند؟واقعا پزشکان چقدر از تغذیه اطلاع دارند؟: ببینید آیا از تغذیه اولیه بیشتر از اکثر پزشکان اطلاع دارید.

امروز پرسش و پاسخ زنده داشته باشید

هر ماه دیگر ، من یک پرسش و پاسخ زنده از تردمیل خود انجام می دهم ، و امروز این اتفاق می افتد!

به جمع ما بپیوندید فیس بوک صفحه یا یوتیوب کانال در 15:00 EDT. من همزمان به هر دو جریان می دهم!

می توانید پیوندها را به پرسش ها و پاسخ های زنده قبلی بیابید اینجا در NutritionFacts.org اگر این کافی نیست ، به یاد داشته باشید ، من یکی دارم پادکست صوتی تا شما را هم همراهی کند

PS من اخیراً با دوستم ، سرآشپز AJ چت کردم. می توانید آن مکالمه را پیدا کنید اینجابه و اکنون می توانید ما را در TikTok دنبال کنید.

در سلامتی ،
مایکل گرگر ، دکتر

PS: اگر هنوز این کار را نکرده اید ، می توانید در ویدیوهای رایگان من مشترک شوید اینجا و سالها پس از مرور ارائه های زنده من را مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید