در این پادکست ، من با Menno Henselman درباره علم کنترل و اراده صحبت می کنم.

منو به تازگی کتابی منتشر کرده است به نام علم خودکنترلی، که نگاهی مبتنی بر شواهد به قدرت اراده و نحوه بهره وری بیشتر است. همچنین این کتاب معمولی خودیاری شما مملو از حکایت و کرک نیست. این کتاب بیشتر شبیه یک کتاب درسی است به این معنا که به بیش از 500 مقاله علمی اشاره می کند ، در حالی که نکات کاربردی را برای افزایش کنترل خود به شما ارائه می دهد.

کتاب مننو به همه کمک می کند تا بفهمند خودکنترلی چیست و چگونه می توانید خود را افزایش دهید تا بهتر بتوانید به رژیم پایبند باشید ، هوشمندانه کار کنید (نه سخت تر) و به سادگی بهتر باشید.

منو و منو در این مصاحبه در مورد نظریه دو سیستم خودکنترلی ، علل کاهش قدرت اراده ، نکات ساده ای برای افزایش تمرکز (از جمله استراحت های خیالی!) و خیلی بیشتر ، فقط خاراندن سطح آنچه در آن است صحبت می کنیم. کتاب اوبه

منو بوده است -یک تکرار مهمان در پادکست من ، اما اگر او را نمی شناسید ، او یک مشاور سابق شرکت است که به عنوان سخنران عمومی بین المللی ، مربی ، نویسنده ، دانشمند و مربی فیزیک بین المللی شناخته شده است و مشتاق کمک به ورزشکاران جدی برای رسیدن به اندام ایده آل خود است. او هم روشن است کمیته مشورتی علمی از شرکت تغذیه ورزشی من ، لژیون.

بنابراین اگر می خواهید با علم خودکنترلی آشنا شوید و اینکه چگونه می توانیم از تحقیقات علمی برای افزایش اراده و بهره وری بیشتر استفاده کنیم ، این مصاحبه را بررسی کنید!

در نهایت ، اگر می خواهید از نمایش پشتیبانی کنید ، لطفاً یک بررسی سریع از آن را به iTunes ارسال کنید. واقعاً کمک می کند!

زمان بندی:

6: 26-چه چیزی شما را به نوشتن علم خودکنترلی ترغیب کرد؟

11: 17-نظریه 2 سیستم چیست و چرا درک کنترل خود اهمیت دارد؟

23: 38-نکات کاربردی برای بهبود کنترل خود.

28: 11-راههای مبتنی بر شواهد برای رفع خستگی چیست؟

35:48 – چگونه روز خود را ساختار می دهید؟

48:14 – بهترین طول برای چرت زدن.

50:22 – قدرت شکستن خیالی.

ذکر شده در برنامه:

کتاب جدید مننو: علم خودکنترلی

وب سایت Menno

مربیگری تک نفره لژیون VIP

نظر شما در مورد این قسمت چی بود؟ آیا چیز دیگری برای به اشتراک گذاشتن دارید؟ با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید!

رتبه بندی خوانندگان

هیچ نظری وجود ندارد