من و دین چگونه رابطه عاشقانه را در رابطه مان زنده نگه می داریم


امروز کمی به اشتراک می گذارم مختلف – و بیشتر شخصی – از دستور العمل های معمول و توصیه های تغذیه ای من. با این حال ، این چیزی است که به همان اندازه برای رفاه … نگهداری از آن مهم است رابطه سالم و عاشقانهبه تیم JSHealth پیشنهاد کرد که من در این مورد بنویسم – بنابراین فکر می کنم اینجاست … هاها!

من در خانواده ای بزرگ شدم که شرایط کیفی همیشه در اولویت قرار داشت. مادرم مشاور روابط و روابط جنسی بود ، جایی که اغلب بینش های خود را به اشتراک می گذاشت. والدین من نیز همیشه ازدواج خود را بر هر چیز دیگری ترجیح می دادند ، که می دانم بسیار نادر است. این باعث بالا رفتن سطح کار شد!

بنابراین به جرات می توان گفت که ازدواج من احتمالاً (و از جهاتی) همچنین تا حد زیادی) مهمترین چیز در زندگی من است. تمام نقطه.

ازدواج چیز زیبایی است. من همیشه به طرق مختلف اعتقاد داشته ام که این ارزشمندترین سفر زندگی است – شناختن نیمه دیگر شما. کار مشترک برای ایجاد ارتباط عمیق و معنی دار از طریق شادی ها و سختی های زندگی باید یکی از رضایت بخش ترین تجربیات باشد.

یک رابطه سالم قطعاً برای دین و من در اولویت است – ما با هم وارد یازدهمین سال زندگی خود می شویم. من می خواهم مواردی را به اشتراک بگذارم که ما را نزدیک و متصل نگه می دارد حتی اگر ما با هم یک کسب و کار ایجاد می کنیم (که حداقل می تواند بسیار استرس زا باشد!):

  • آخر هفته ها با هم – ما سعی می کنیم از همه کارها (در چند سال گذشته) اجتناب کنیم و از زمان با کیفیت زیادی در کنار هم لذت ببریم. بروید ، به باشگاه بروید و با هم غذا درست کنید. اگر بچه داشتیم ، فقط آنها را وادار می کردیم که در این زمان با کیفیت حضور پیدا کنند ، به علاوه هنوز مطمئن می شدیم که زمان تنهایی را شلیک می کردیم!
  • فناوری هر شب ساعت 21:30 خاموش می شود – زندگی ما را تغییر داد! (باشه زندگی می کرد! شاید ساعت 22.00 برای دین برای بعضی شبها باشد هااا).
  • در اتاق خواب تلفن وجود ندارد – این به اتاق خواب ما فضای تغذیه ای می دهد که آرام ، آرام و سالم است تا بتوانیم با هم باشیم. با تماس های پایین یا بیرون ، دین را صدا کنید.
  • تعطیلات سالانه با هم – در طول کریسمس هر سال ، از زمان شروع JSHealth ، من و دین دو هفته وقت می گذاریم ، فقط ما دو نفر ، و از زمان خاصی با هم لذت می بریم. اینگونه است که ما از یک سال کاری فشرده آمده ایم. قطع شبکه های اجتماعی در این مدت نیز بسیار مهم است.
  • از مقایسه / نظر دیگران بپرهیزید – به یاد دارم که در رابطه ای بودم که خیلی نگران فکر دیگران بودم. من یک لذت طبیعی انسانی هستم و فکر می کنم بیش از حد به آنچه دیگران به طور کلی فکر می کنند اهمیت می دهم. اما وقتی با دین ملاقات کردم ، به یاد می آورم که احساس می کنم بقیه دنیا اهمیتی نمی دهند. و حقیقت این است که من و دین احساس می کنیم دنیای ما با هم بسیار ارزشمند است – بقیه واقعاً اهمیتی ندارند. یادآوری این نکته به خود بسیار مهم است. از آنجا که مردم بسیار قضاوت کننده و گاهی حتی حسود هستند – شما فقط مراقب محافظت از روابط خود نیستید. در آغاز ازدواج ما ، من شنیدم که شخصی به یک چیز وحشتناک و غیر واقعی در مورد دین اشاره کرد … و این فقط به من یادآوری کرد که چقدر مهم است که قضاوت دیگران را متمرکز کرده و بر حقیقت خود تمرکز کنید.
  • از کمال دوری می کند – ما هر دو شخصیتی از نوع A هستیم – فشار زیادی را بر خود وارد می کنیم تا همه چیز درست و بی نقص شود. ما واقعاً سخت کار می کنیم تا اجازه ندهیم این عاملی در روابط ما باشد. به عنوان مثال ، اگر ما در طول هفته به اندازه ای که دوست داریم وقت نداشته باشیم. یا برخی هفته ها صمیمیت ما به دلیل خستگی در محل کار کمتر از دیگران است ، مشکلی نیست. من معتقدم که در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم ، انتظار داریم همه چیز همیشه بی نقص باشد. وقتی این فشار را رها می کنید ، به وضوح می بینید که مهم این است که بیشتر اوقات چه اتفاقی می افتد. ما همیشه به خود یادآوری می کنیم “لازم نیست همیشه کامل باشد”.
  • کاهش استرس برای رابطه جنسی بهتر – من دوست ندارم زیاد درباره زندگی جنسی خود صحبت کنم زیرا می دانم که این نوع گپ زدن می تواند به مقایسه منجر شود. بعد از داشتن یک مادر به عنوان متخصص سکسولوژی ، من می دانم که رابطه جنسی چقدر مهم است ، اما همچنین می دانم که این روند کاهش می یابد. من و دین هر دو به صمیمیت در رابطه خود اهمیت می دهیم و اطمینان می دهیم که زمان خود را با هم می گذرانیم و منجر به شهوت طبیعی و زندگی جنسی داغ می شود. می خواهم به شما بگویم ، رابطه جنسی با افزایش سن بهتر می شود. شما فقط بدن خود را به خوبی می شناسید. و من همچنین معتقدم که بدن باید احساس آرامش کند – بنابراین کاهش استرس زندگی فرد برای زنده نگه داشتن رابطه عاشقانه بسیار مهم است.
  • ما می دانیم منظور از آن چیست ازدواج ما حرف اول را می زند ، مهم نیست که چه اتفاقی می افتد. بقیه اولویت دوم ماست. ما با هم کار می کنیم و به همین دلیل است که این ذهنیت حیاتی است و احتمالاً دلیل مهمی است که چرا ما اینقدر خوب با هم کار می کنیم. اگر کار و تجارت حرف اول را می زد ، فشار زیادی را بر ما وارد می کرد.
  • در کنار یکدیگر از طریق خیر و شر – ما یک زندگی زیبا و سرشار از برکت داریم ، اما من همچنین در دو سال گذشته پس از ضربه شخصی که باعث ایجاد علائم PTSD در من شد ، یک چالش بهداشتی روانی بسیار ناتوان کننده داشتم. اضطرابی که احساس کردم همه مربوط به از دست دادن عزیزانم بود. بزرگترین ترس من بر روی سطح قرار گرفت. برای شفافیت 100٪ ، احساس می کردم نزدیکترین افراد را از دست خواهم داد. در مورد از دست دادن افکار مزاحم وحشتناکی داشتم. دین برای من بسیار قوی و فداکار بوده است. و شاید من باید روزی همین کار را برای او انجام دهم. این زندگی است – کامل نیست و مواقعی وجود دارد که پر از درد است. شما باید آگاهانه انتخاب کنید که از طریق خوبی ها و بدی ها در کنار یکدیگر باشید. اگرچه دو سال گذشته بسیار سخت بود ، اما در واقع ما را به هم نزدیک کرد. چنین روزهای سختی به شما کمک می کند تا عمیق تر با زندگی و عزیزانتان ارتباط برقرار کنید.
  • توجه – اگر کسی آن را برای یکدیگر نداشته باشد ، همه چیز آسیب می بیند. این احتمالاً دلیل اصلی این است که ما می توانیم هر روز با هم کار کنیم.

هیچ یک از موارد فوق به طور کامل انجام نشده است و گاهی اوقات شکست می خوریم. و این هم خوب است این که “ما تمام تلاش خود را می کنیم” مهمترین چیز است.

توجه داشته باشید که فرهنگ ما از طریق رسانه (فیلم ، کتاب و غیره) عاشقانه و روابط را تا حدی جلوه داده است که دستیابی به آن غیر ممکن به نظر می رسد. من آن را در بین کار و زندگی شخصی خود بسیار می بینم. من هرگز خواندن پستی را که اخیراً در اینستاگرام نوشته شده است فراموش نمی کنم که می گوید: یک رابطه عاشقانه سالم آن است که احساس کنید یک کاسه داغ بلغور جو دوسر با دارچین و عسلبه احساس امنیت ، گرما در داخل و درست است. احساس خوبی برای روح دارد. این یک کیک نیست که درخشش ، مایه کیک و شکلات روی آن بریزد.

و این خیلی درست است. رابطه جایی است که دو نفر با هم ملاقات می کنند و سفری را آغاز می کنند که ناقص است ، اما شاید تجربه ای از زندگی باشد که در آن شما خود و شخص دیگری را بشناسید که معنای فوق العاده ، شادی و زیبایی را در اطراف شما به ارمغان می آورد.

مقایسه رابطه خود با دیگران واقعاً مضر است زیرا هر رابطه ای بسیار متفاوت است.

من فقط می توانم هر روز دعا کنم که این عشق و شادی عظیم در طول زندگی ادامه یابد.

عاشق جس x

دیدگاهتان را بنویسید