نشت نفت در سواحل کالیفرنیا سواحل را می بندد و مقاله اخبار کودکان و نوجوانان حیات وحش را تهدید می کند


پارگی خط لوله باعث نشت هزاران گالن نفت در ساحل هانتینگتون ، کالیفرنیا شد (اعتبار: ریچارد برام / گارد ساحلی ایالات متحده)

یک ترکید خطوط لوله زیر دریایی نفت در ساحل هانتینگتون بیچ ، CA ، هزاران گالن نفت را به اقیانوس آرام نشت کرده است ، تهدید کننده ماهی و حیات وحش و علل متعدد بسته شدن ساحل نشت ، ناشی از پارگی 13 اینچی در خط لوله انتقال نفت خام از دکل حفاری دریایی به ایستگاه پمپاژ در لانگ بیچ ، کالیفرنیا ، برای اولین بار توسط مردم محلی در 1 اکتبر 2021 گزارش شد. کارشناسان هنوز در تلاش هستند تعیین کنید مقدار نفتی که قبل از بسته شدن خط لوله در 3 اکتبر 2021 نشت کرده بود. برآورد ها از 25000 گالن تا 136000 گالن متغیر است.

جریانهای شدید اقیانوس و بادها نفت را به سمت ساحل به سن دیگو ، کالیفرنیا هدایت کرده است ، که باعث شد مقامات برای حفاظت از منطقه مبارزه کنند. تنوع زیستیتالاب های غنی داوطلبان از حیات وحش روغن کاری شده شبکه مراقبت (OWCN) نیز بوده است دهنه سواحل به دنبال حیوانات پوشیده از روغن هستند خوشبختانه تعداد آنها به این بزرگی نبوده است در ابتدا انتظار می رود. در 11 اکتبر 2021 ، سازمان نجات 27 پرنده روغن خورده را بازیابی و درمان کرد. از این میان ، تنها یکی ، یک پلیکان قهوه ای ، قرار بود انسان باشد کشته شده به دلیل a مزمن، آسیب مستقل تعداد پرندگان مرده (38) و ماهی (9) شسته می شود ساحل نیز بوده است به طور نسبی کم.

متخصصان OWCN در 5 اکتبر 2021 یک ریشه قرمز پوشیده از روغن را تمیز می کنند (اعتبار: OWCN / UC Davis)

برخی از کارشناسان از تاثیر روغن بر میلیون ها پرنده که می ترسند می ترسند مهاجرت از طریق ایالتی که هر پاییز به سمت جنوب حرکت می کند. “این است مخرب، “گفت جان ویلا ، مدیر اجرایی حفاظت از تالاب های هانتینگتون بیچ ، که مالک و مدیریت 127 هکتار تالاب در امتداد ساحل است ،” Voxبه که طرفدار محیط زیست گفتن سمی مایع به مرداب نفوذ می کند ، جایی که محل زندگی چندین نفر است تهدید کرد گونه های پرنده در میان آنها کوچکترین تاس ، یک پرنده دریایی کوچک با جمعیت جهانی تخمین زده می شود عبارتند از فقط حدود 18000 نفر

نفت خام همچنین می تواند مقادیر زیادی از آن را از بین ببرد فیتوپلانکتون کوچولو جلبک اساس آن است آبزی زنجیره غذایی ، همه چیز را از تغذیه می کند میکروسکوپی، زئوپلانکتون های حیوانی برای نهنگ های چند تنی. این روغن همچنین گیاهان را می کشد و ساحل را بیشتر می کند مستعد به فرسایش. با این حال ، این Ronald Tjeerdema ، سم شناس محیط زیست در دانشگاه دیویس کالیفرنیا است خوش بین در کالیفرنیا اکوسیستم ها پس از نشت بهبود می یابد. “مهمترین نکته ای که می خواهم پس از مطالعه طولانی مدت پسماندها برجسته کنم این است که محیط با گذشت زمان بهبود می یابد – در واقع قدرتمند،“او می گوید.

اردک قرمز پس از پاک شدن از روغن (اعتبار: OWCN / UC Davis)

یک تحقیق و بررسی در حال حاضر علت پارگی خط لوله مشخص است بر روی آن. در همین حال ، به نظر می رسد زندگی در ساحل هانتینگتون به حالت عادی باز می گردد و سواحل شهر و ایالت در 11 اکتبر 2021 بازگشایی می شود. در حالی که اکثر سواحل دیگر در جنوب نیز برای عموم باز شده است ، دسترسی به دریا محدود تا زمانی که مقامات اطمینان ندهند که آب عاری از سموم مرتبط با روغن است.

منابع: Vox.com ، Foxbusiness.com ، CNN.com ، Axios.com

دیدگاهتان را بنویسید