هفته مد – کت غذای واقعی می خورد


هفته مد است! (LOL) در اینجا چند لباس جدید برای پاییز آمده است!

تأثیرگذار توس !!

modeuge

هفته مد است!

(می توانی طعنه مرا بشنوی؟!)

من اصلا خرید لباس را دوست ندارم. من لباسهای دنج دوست دارم که بتوانم در آن استراحت کنم. این روزها لباس تا سر و پا پوشیدن بیشتر شبیه یک کار است تا سرگرم کننده. علاوه بر این ، من 2 سال بارداری و پس از زایمان و 2 سال همه گیری را ادامه می دهم – نیاز چندانی به لباس جدید ندارم!

اما وقتی فصل ها تغییر می کنند ، من برای چیز جدیدی خارش می کنم. و همین اواخر که خانه ام را کمی بیشتر ترک می کنم ، احساس جدید خوب است!

یک روز بعد از ظهر بیرون رفتم و با یک جفت لباس تازه به خانه آمدم. و من در حال برنامه ریزی سفارش Stitch Fix بودم که برنده بزرگی بود! در اینجا چیزی است که من گرفتم.

اخبار از “مرکز خرید”

بنابراین بهترین “مرکز خرید” در اینجا واقعاً مرکز خرید Barracks Road است. تنها مرکز خرید کلاسیک ما در واقع بسته می شود. Barracks Road فروشگاههای مورد علاقه من را دارد: Outdoor Provisions ، LOFT ، Athleta و Madewell ، بنابراین من آنها را به پشت زدم. LOFT 40 off تخفیف داشت!

یک خز؟

من در نهایت چیزی را در Outdoor Provisions خریدم ، اما این کت پاتاگونیا همه جور دنجی برای من ایجاد کرده بود !! این نرم ترین خز بود!

خز پاتاگونیا

ست لباس خواب LOFT

من در سالها یک مجموعه PJ واقعی نداشتم. اگر شما آنهایی را که هنگام تولد فرزندانم خریدم ، حساب نکنید. اینها نظر من را جلب کردند و آنها نرم ترین هستند. من عاشق پوشیدن آنها بودم !! حالا من بیشتر می خواهم – آیا کسی دریاچه های لباس خواب را دوست دارد؟ من به نرم ترین نرم هستم!

ست لباس خواب LOFT

سویشرت Lou & Grey

همه چیز را دوست داشته باش Lou & Grey. این پیراهن از جنس پارچه Signaturesoft است که بسیار روان است. و البته من مجبور بودم مشکی آن را داشته باشم.

پیراهن Lou & خاکستری |  modeuge

مور جین

اینها را در شمع غیر خریداری شده قرار دهید. سالها طول کشید تا شلوار جین لاغر بخرم و حالا دیگر نمی توانم به پاهای راست برگردم. شاید فقط این است که این جفت خاص چاپلوس نیست و رنگ آن اشتباه بوده است (تیره شستشو FTW). همچنین: محصولات زمانی که 5’2 are هستید غیرممکن است! من وقت نداشتم به Madewell بروم ، اما شاید دفعه بعد این کار را انجام دهم!

مناسب شلوار جین مادر

تونیک زیبا

لباس من را دوست داشته باش و رنگ این کاپشن تونیک بسیار زیبا بود. (به طرز تکان دهنده ای سیاه نشدم!) تا پاییز امسال در آن زندگی کرده ام. همچنین: اگر بتوانم نوعی لباس را انتخاب کنم که هر روز تا آخر عمر بپوشم ، این شورت + یک تانک + یک پیراهن آستین بلند در بالا است. این ترکیب مورد علاقه من همیشه است!

مال شما چی میشد ؟؟ لباس؟ ساق پوش؟ شلوار جین؟

کاپشن تونیک

وبلاگ خوان -حتی!

وقتی بیرون آمدم ، اینگرید ، که یک خواننده KERF است ، من را متوقف کرد! البته باید سلفی می گرفتیم 🙂 ماسک های Athleta بهترین هستند!

دوست خواننده وبلاگ

ورزشکار

من مخزن Vital Essence را در آب آبی بالا دارم و وقتی یک سال یا بیشتر آن را فروختند ، خراب شدم. اما اکنون یک Vital Essence 2.0 وجود دارد و من آن را با رنگ مشکی خریدم !! همچنین یک جفت شلوار کوتاه Mesh Racer Run برای فوتبال برداشتم. دوست دارم یک جیب زاویه دار وجود داشته باشد تا بتواند تلفن من را حمل کند.

اخبار از Stitch Fix

من از سال 2014 با Stitch Fix معامله می کنم؟ سابق؟ خرید بدن من آسان نیست (چیزهایی که من قفسه ها را بیرون می آورم هرگز به خوبی مناسب نیستند) ، اما سبک شناسان Stitch Fix آن را درست می دانند. یا شاید مارک های معمولی آنها – 41 Hawthorn و Market & Gran – فقط برای من ساخته شده اند! بنابراین بسیاری از قطعات من دو مارک هستند. هنگامی که من برخی از قطعات منحصر به فرد را می خواهم ، این یک راه حل است که در آن می چرخم! 25 دلار تخفیف برای یک راه حل در اینجا بگیرید!

من برای رفع مشکل برنامه ریزی کردم و نوشتم که من تاپ و لباس می خواهم (که فکر می کنم Stitch Fix برای من بهترین کار را می کند). من در نهایت هر پنج قطعه را نگه داشتم !!

لباس ماکسی بافتنی Loveappella Torri

من اغلب لباس های بلند نمی پوشم زیرا فکر می کنم لباس های کوتاهتر به نظر قد من بهتر به نظر می رسد ، اما من برای پاییز یک لباس بلند خواستم و این لباس را بسیار دوست داشتم! زیبا ، اما شلوغ نیست ، همچنین بسیار راحت است.

Loveappella Torri لباس بافت ماکسی |  modeuge

لباس ماکس لاواپلا

ژاکت Market & Gran Rowan از پنبه بافت دار

شما مرا می شناسید- من تاپ های آستین بلند خنثی و معمولی را دوست دارم. این یکی برای پاییز مناسب است ، مخصوصا با جواهرات زیبا.

ژاکت پنبه ای بافتنی مارکت و گران روآن |  modeuge

41 آستین لباس زالزالک سلیا

من در واقع این لباس را در گلهای بنفش دارم (در این پست ببینید) و اگر لباسی وجود داشت که همه جعبه ها را بررسی می کرد ، آیا این است. من دوست دارم این یک الگوی کاملاً متفاوت باشد ، اما هنوز همه ویژگی های بنفش را که دوست دارم دارد. بنابراین تصمیم گرفتم آن را نگه دارم.

لباس زنانه آستین 41 زالزالک سلیا |  modeuge

Market & Gran Jaylah Top با یقه

بنفش ، گلدار ، جریان برای پاییز. فکر می کردم این یک مکان عالی برای بیرون رفتن با دوستان برای یک ساعت شادی معمولی خواهد بود.

Market & Gran Jaylah Top با یقه |  modeuge

همچنین: برای Athleta Sculptek Jeans فریاد بزنید. بهترین شلوار جین تاریخ!

شلوار جین Athleta Sculptek

لباس تاب Lilly Pulitzer Kristen

من در حصار اطراف این یکی بودم. من الگو را دوست دارم و راحت است. کروپ واقعا زیبایی هم داره. من مطمئن نیستم که لباس تاب دار است اکثر تمسخر کننده بود ، اما به دلیل تخفیف 25 درصدی خرید ، حفظ آن رایگان بود-من این کار را کردم!

لباس تاب لیلی پولیتزر کریستن |  modeuge

مد حیوانات

Rockin ‘جعبه تکل جدید خود را برای تولدش!

پسر بچه ماهی می گیرد

صید جدید

پدر ماهی گرفت

بزهای محله دوستانه ما!

بزهای محله دوستانه

توس توس حیوانات پوشیده است!

توس با حیوانات شکم پر

کیف برای هفته مد پیدا کنید –

تبدیل کیف به هفته مد

تبدیل کیف به هفته مد

یک قطعه بسیار بسیار قدیمی!

حدس بزنید چه کسی این مانتو را در سال 1985 پوشیده است؟!

ژاکت کودکی مادر

من !! نام من هنوز پشت سر نوازش شده <3

کت پرنعمت

شما هرگز بدون لبخند به طور کامل لباس نمی پوشید!

شما هرگز بدون لبخند به طور کامل لباس نمی پوشید!

خرید Postenدیدگاهتان را بنویسید