وسایل آشپزخانه خوب و ایمن با قیمت مناسب چیست و کجا یافت می شود؟ : تغذیه


امیدوارم که این زیرمجموعه مناسبی برای این مورد باشد زیرا به تغذیه تا حد طبخ سالم می پردازد. شما نمی خواهید فلزات بی کیفیت یا بی کیفیت در غذای شما نفوذ کنند.

کدام مارک های ظروف آشپزخانه محصولات خوب و مطمئن را با قیمت مناسب تولید می کنند و کجا می توان آنها را در فروشگاه یافت؟ بیشتر آنها خارج از ایالات متحده تولید می شوند. اکثریت آنها از چین ، برخی از هند و تعدادی دیگر از مکزیک هستند. Ross ، DD’s ، Walmart و حتی Bed، Bath و Beyond آنها را حمل می کنند. کجا می توانید به مغازه ای بروید که محصولات آمریکایی یا اروپایی دارد ، چه برسد به آنهایی که دست و پای شما را شارژ نمی کنند؟

حتی Cuisinart در حال حاضر در چین ساخته شده است. برخی از سایت های مفید در مورد بررسی فولاد ضد زنگ در برخی از گلدان ها صحبت می کنند ، اما در مواردی که من پیدا می کنم چنین اعدادی در هیچ جایی ذکر نشده است. نه در انتهای گلدان ها ، نه در کنار و نه روی خود جعبه ها.

چین بهترین سوابق معاهده را ندارد و بیش از حد هم نیست. کوزه های هند به معنای واقعی کلمه ناتمام به نظر می رسند. و استانداردهای مکزیک را نمی دانم. بنابراین وقتی فرد به ظروف خوب و ایمن با قیمت مناسب نیاز دارد ، چه باید بکند. متشکرم.

دیدگاهتان را بنویسید