چگونه در Jazzercise لذت بردم


من سالها تلاش کردم تا حرکتی را پیدا کنم که واقعاً دوستش دارم. در اینجا نحوه بالاخره این را در Jazzercise پیدا کردم.

خانم های حاضر در استودیوی Jazzercise من بعد از هر 25 کلاسی که شرکت می کنم ، یک کارت پستال دلپذیر و دلگرم کننده برای من ارسال می کنند.

من تمام عمر برای عشق به ورزش تلاش کردم.

وقتی در تعطیلات هستم مرا در ورزشگاه هتل پیدا نخواهید کرد.

من هرگز دونده ای بلند (فقط زانوی دونده) را احساس نکرده ام.

و من از آن دسته افرادی نیستم که “فقط نمی توانند بی حرکت بنشینند”. می توانم خیلی آرام بنشینم. ترجیحا زیر پتو ، تماشای Netflix.

با این حال ، در طول سالها ، من تمرینات هوازی انجام دادم ، چرخیدم ، تمرین کردم ، کمپ کردم و تمرین پیلاتس انجام دادم. ساعاتی را با تمرینات خانگی و مربیان شخصی پرداخت کردم. من چندین 5K را اجرا کردم و یکی 10K را بسیار ضعیف توصیه کرد. من فقط هرگز آن را دوست نداشتم.

من یک میلیارد بار توصیه انجام “تمرینات دلپذیر” را شنیده بودم ، اما فکر می کردم این کار همیشه برای من یک کار سخت است.

سپس Jazzercise را پیدا کردم

دو سال پیش، یک مشتری به من یک کلاس Class برای کلاس های رایگان در باشگاه های ورزشی در آن منطقه پیشنهاد داد و ورزش جاز بلافاصله به ذهنم رسید

یکی از همسایه ها گفته بود که دوستش صاحب استودیوی Jazzercise در همین نزدیکی است. او گفت: “باید سرگرم کننده باشد.”

من یک رقصنده مشتاق در رقص عروسی (و در آشپزخانه ام) هستم ، آنقدر هماهنگ هستم که می توانم ریتم خود را حفظ کنم و در نهایت نحوه استفاده از نخ را یاد بگیرم. با این حال ، من از هر کلاس زومبا و هیپ هاپ که سعی کردم با خجالت انجام دهم ، دست کشیدم.

من احساس می کردم که ورزش جاز نقطه شیرین من خواهد بودبه

وقتی با یک Pass Class در دستم وارد استودیو شدم ، مردم عادی با آغوش باز از من استقبال کردند. به سرعت متوجه شدم که بسیاری از آنها 10 ، 20 ، حتی 30 سال یا بیشتر Jazzercering بوده اند. برخی از جازها هر روز تمرین می کردند. بعضی دوبار در روز. “اعتیاد آور است!” آنها با لبخند به من هشدار دادند من خندیدم.

حق با آنها بود. من هر پنی از مرحله خود را صرف Jazzercise کردم ، سپس مجوز 10 روزه خریدم و تقریباً هر روز رفتم. وقتی تمام شد ، من برای اشتراک سالانه در خط نقطه ثبت نام کردمبه با دو سال تأخیر ، من منتظر هر کلاس بودم.

برای اولین بار در زندگی ام ، حرکتی را پیدا کردم که واقعاً لذت بخش است.

کارت عضویت من روزی که به Jazzercise ملحق شدم.

چرا من به شدت به تمرین جاز علاقه داشتم

برخی از افراد تنها با ذکر Jazzercise ، یک تمرین مبتنی بر رقص ، که از پیراهن ها ، گرم کننده پا و زنانی که در سال 1984 با انگور در حال مبارزه هستند ، می خندند.

هنوز انگور وجود دارد. و گرم کننده های پا – روی پای من ، بعد از اینکه یکی از دوستان یک جفت برای من بافت تا در کلاس های زمستانی بپوشمبه

برای تعقیب و گریز از رقصنده داخلی من در برادوی تعقیب و گریز وجود دارد. اما این رقص به قدری ساده و تکراری است که می توان آن را سریع یاد گرفت ، با روال ها و آهنگ های جدید هر دو ماه یکبار ، از لیزو و تیلور سویفت گرفته تا کی پاپ و کانتری.

حقیقت شاد این است که رقص در اتاقی پر از زنان در هر سنی برای من یک جشن محسوب می شود. مثل شروع روز با یک جشن رقص گروهی.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید: بیایید در مورد وزن صحبت کنیم

بدون آینه در استودیو!

دیگه چی باعث میشه برگردم

بدون آینه در استودیو Jazzercise هیچ آینه ای وجود ندارد ، به این معنی که هیچ فرصتی برای قضاوت در مورد ظاهر یا ظاهر من وجود ندارد. بدون آینه ، من تلاقی بین جنیفر بیلز هستم Flashdance و JLo در نمایشگاه استراحت Super Bowl. من در کلاس ها به دنبال جوراب شلواری و تی شرت های بزرگ به نفع جوراب شلواری و تانک هایی که هنگام عرق کردن مناسب هستند و احساس خنکی می کنم ، دست کشیدم.

تمرینات قدرتی در هر تمرین. تمام بدن من قوی تر از همیشه می شود ، زیرا تمرینات قدرتی با وزنه یا بند در هر کلاسی تعبیه شده است. من از این بابت بسیار سپاسگزارم ، زیرا می دانم که با افزایش سن ، حفظ ماهیچه ضروری است.

تغییر مداوم موسیقی و روال عادی. Jazzercise هر چند ماه یکبار آهنگ ها و روالهای جدیدی را منتشر می کند ، بنابراین لیست های تعیین شده همیشه در حال تغییر هستند. با سالیان طولانی ترانه برای انتخاب ، مربیان آهنگهای قدیمی را با آهنگهای جدید ترکیب می کنند و در عین معرفی آهنگهای جدید ، روال مورد علاقه خود را باز می گردانند.

ولی بیشتر از همه، ورزش جاز مانند یک تمرین است که باید انجام دهم ، مجبور نیستم انجام دهم. در این برهه از زندگی ، مهمترین چیز برای من این است که به گونه ای حرکت کنم که مرا خوشحال کند.

من بسیار هیجان زده هستم که سرانجام در 40 سالگی هنگام تمرین “واقعا تمرین می کنم” – و این که برای اولین بار در زندگی من ، ورزش مانند یک مبارزه نیست. احساس شادی می کند.دیدگاهتان را بنویسید