چگونه می توان یک چسباننده دستور تهیه کرد که استفاده از آن لذت بخش است


شما می توانید (در نهایت) دستور العمل های خود را سازماندهی کنید! چگونه می توان یک دستور چسب درست کرد که مرتب ، منظم و آسان برای استفاده باشدبه

برخی از افراد در آشپزخانه تکنولوژیکی هستند ، از برنامه ها برای کنترل دستور العمل های خود استفاده می کنند و دوست دارند درست از صفحه تلفن یا رایانه لوحی خود آشپزی کنند.

سپس افرادی مانند من هستند که نمی توانند بدون سس سویا در صفحه کلید لپ تاپ یا نوک پختن تلفن با انگشتان خود نوازش کنند.

من از استفاده از صفحه نمایش هنگام پخت و پز خسته شده بودم. اما کتاب دستور العمل های قدیمی من آشفته بود. بنابراین تصمیم گرفتم سیستمی ایجاد کنم که برای من بهتر کار کند.

دو اتصال دهنده ساده همه چیز را تغییر داد

سازماندهی دستور العمل های من در چسب های مرتب و کاربر پسند ، یک تغییر مطلق در آشپزخانه بوده است.

محبوب ترین دستور العمل های ما در دسترس است. یک تلنگر سریع و من به راحتی می توانم آنچه را که نیاز دارم پیدا کنم. و دیگر خبری از سس سویا در صفحه کلید من نیست. آیا این به نظر سیستم شما نیز می رسد؟ در اینجا نحوه انجام آن آمده است.

پاداش: شام های یک هفته + لیست خرید خود را به صورت همزمان برنامه ریزی کنید: صفحه گسترده رایگان من را برای برنامه ریزی غذا دریافت کنید

طرز تهیه چسباننده دستور غذا

  • دستورهای چاپی موجود خود را مرور کنیدبه بی رحم باشید – و با خودتان صادق باشید. در دل خود می دانید که هرگز دستور کیک نارگیلی چهار سطحی را که از یک برگ پاره کرده اید ، درست نخواهید کرد؟ از عمه خود برای دستور تهیه سالاد ماکارونی به او قدردانی کنید ، اما آیا واقعاً آن را دوست ندارید؟ آنها را بیرون بیاورید (دستورهای دست نویس احساسی را در جاهای دیگر ذخیره کنید).
  • دستور العمل های مورد علاقه خود را به صورت آنلاین چاپ کنید. آیا بارها و بارها به یک سایت می روید تا دستور تهیه آن را دریافت کنید؟ آن را چاپ کنید. (خودم چاپ می کنم دستور العمل های مورد علاقه من از وبلاگ من!)
  • موارد دلخواه را در کتاب های آشپزی کپی کنید. آیا می خواهید مجموعه کتاب آشپزی خود را حذف کنید؟ موارد دلخواه خود را کپی کرده و کتاب را به شخص دیگری منتقل کنید.
  • دستورهای غذایی را در آستین های محافظ قرار دهید که به راحتی خشک می شوند. آستین های پلاستیکی از پاره شدن و لکه دار شدن دستور العمل ها جلوگیری می کند. شما می توانید استفاده کنید آستین هایی با اندازه کامل مانند اینها برای دستور العمل های چاپ شده و مانند این تقسیم شده است برای کارت دستور غذا
  • دسته بندی هایی را ارائه دهید که برای خانواده شما منطقی باشد. این می تواند به معنی “بدون گوشت” ، “ماهی” و “ماکارونی” باشد. یا می تواند “شروع کننده” ، “سوپ” و “غذاهای اصلی” باشد. برای کسانی که می خواهید آنها را تهیه کنید ، یک دسته “دستور العمل هایی را که می توانید امتحان کنید” قرار دهید. برای پخت ، برگه های من شامل “پای” ، “کیک” و “کوکی ها” بود.
  • چسباننده بگیرید. من یک طرز تهیه 2 اینچی برای پخت و دیگری برای پخت دارم (من از این اتصال دهنده ها استفاده می کنم)به ممکن است به بزرگتر نیاز داشته باشید. یک گزینه دیگر: اتصال دهنده های کوچکتر و محدود کردن دسته های شما حتی بیشتر ، به عنوان مثال. چسب های جداگانه برای “دستور العمل های گوشت گاو” و “دستور العمل های ماکارونی”.
  • از پارتیشن های دارای برگه استفاده کنیدبه تقسیم کننده های اندازه استاندارد بسیار باریک بودند و من به راحتی نمی توانم برگه ها را ببینم. بالاخره پیدا کردم این پارتیشن های گسترده تر، و آنها بسیار بهتر کار می کنند.

چگونه می توانید دستور العمل خود را مرتب نگه دارید

به صورت دوره ای ویرایش کنید. گاهی اوقات از دستور العمل خود استفاده می کنید و دستوراتی را که دیگر استفاده نمی کنید بیرون می آورید تا مرتب و منظم بماند. یاد آوردن: فقط دستور العمل هایی را که واقعاً تهیه می کنید و دوست دارید ، در آن گنجانید.

دستور العمل های جدید اضافه کنیدبه وقتی موارد دلخواه جدید را پیدا کردید ، می توانید آنها را به ترکیب اضافه کنید. قانون کلی من: اگر من حداقل دو بار دستور تهیه کرده ام و تصمیم گرفته ام که یک نگهدارنده باشد ، در حال سرو یک نقطه (مطلوب!) در چسب است.

دستور اتصال مواد
یک همراه عالی برای اتصال دهنده دستور شما

توسعه پیدا کردم برنامه ریز شام بدون استرس تغذیه مادر واقعی برای کمک به خستگی تصمیم گیری و اضطراب شام یکبار برای همیشه پایان یابد.

این به نظر می رسد متفاوت از سایر سیستم های برنامه ریزی شام است:

  • این بر اساس غذاهایی است که خانواده شما قبلاً دوست دارند.
  • این غذا ها را در یک مکان قرار می دهد بنابراین تا زمانی که هر شب کار خود را شروع نکنید ایده هایتان تمام نمی شود.
  • این موضوع بر آنچه در آن هفته خاص برای شما کار می کند و شبهای دیوانه وار هفته ، غذای معمولی یکشنبه و همه چیز بین آنها حساب می شود ، متمرکز است.

این فایل به صورت PDF قابل بارگیری در دسترس است ، بنابراین می توانید آن را خودتان چاپ کنید یا به عنوان یک کتاب کار چاپ شده و دارای مارپیچ چاپ کنید. برنامه ریز شام بدون استرس را اینجا دریافت کنید!دیدگاهتان را بنویسید