کارهایی که باید در سالگرد خود انجام دهید


چهارمین سالگرد ازدواج ماست! در اینجا لیستی از کارهایی است که می توانید در سالگرد خود انجام دهید تا ایده های عاشقانه دریافت کنید.

چهارمین سالگرد ازدواج ماست!

ظاهراً هدیه سالگرد چهارم میوه و گل است.

این به همان اندازه هیجان انگیز است که کسی می گوید “ما برای یک دسر به یک سالاد میوه نیاز داریم!” یک تکه بزرگ کیک عروسی با تمام باترکریم به من بدهید ، ممنون.

هدایا در واقع زبان عشق من نیست ، بنابراین ما قصد نداریم چیزی را مبادله کنیم. در عوض ، ما دوست داریم با تجربیات جشن بگیریم! اگر خوش شانس باشیم ، یک شام ویژه ، شاید یک سفر شبانه.

من دوست دارم به کلیفتون برگردم و یک شام دوست داشتنی در تراس محل پذیرایی مان بخورم و درباره خاطرات آن روز صحبت کنم.

میز عروسی کلیفتون با روپوش و فانوس

کارهایی که باید در سالگرد خود انجام دهید

اگرچه شام ​​بیرون بسیار عالی است ، اما اجازه ندهید این شام مانند بقیه باشد. با انجام برخی فعالیتهای خلاقانه ، کل روز را عاشقانه کنید!

اتصال مجموعه ای از راه اندازهای تماس را قطع کنید

این کارت ها مکان خوبی برای شروع هستند. یا از روش بودجه استفاده کنید و هر 5 ایده را روی کارتهای فهرست بنویسید و آنها را از یک جعبه گل بکشید.

با هم درخت بکارید

درخت توس برای ما یک انتخاب عالی خواهد بود! سپس می توانید شاهد رشد درخت باشید (امیدوارم) در طول سالها مانند ازدواج شما. تا می توانید تمام جوک های “ریشه یابی کنید” را در لیست پخش عروسی خود قرار دهید!

وعده ها را بنویسید و آنها را برای شام بگویید

با خواندن وعده های اصلی خود شروع کنید ، سپس قول های جدیدی بدهید که نشان دهنده زمان گذشته ، خاطرات و زمان حال باشد (خانه جدید ، حیوانات خانگی ، بچه ها!). آنها را به طور چشمگیری برای یکدیگر بخوانید (حتی اگر یکی از شما چشمان خود را بچرخاند !!).

نذر عروسی کات و توماس

کلاس رقص شرکت کنید

اگر این کار را قبل از عروسی خود انجام داده اید ، آن را با همان آهنگ ، رقص جدید ، دوباره بسازید! یا یک سبک رقص جدید را با هم یاد بگیرید. سالسا؟ تانگو؟ هنگام تماشای فیلم عروسی خود ، به طور رسمی با یک درس رسمی بروید یا فقط از اولین رقص خود در اتاق نشیمن خود لذت ببرید.

برای یکدیگر شکار گنج برنامه ریزی کنید

فرزندان خود را درگیر کنید و جزئیات روز خود را به خاطر بسپارید. می توانید یادگاری های روز عروسی (دعوتنامه ، حجاب و …) را در خانه خود پنهان کنید تا شبیه یک گنج یابی شود. اگر فرزندی در این نزدیکی وجود ندارد ، شکارچیان را با درجه R شکار کنید

فهرستی از موارد مورد علاقه خود در مورد یکدیگر تهیه کنید

فهرست خود را هنگام شام بخوانید و از شریک خود برای هر یک تشکر کنید. من شروع میکنم…. “من وقتی تماس می گیرم دوست دارم ببینم آیا می توانید از مغازه خواربارفروشی برای کالاهای اصلی عبور کنید یا خیر!”

منوی عروسی خود را آماده کنید (یا کیک خود را بپزید!)

از برنامه های گذرانده شده تا غذای اصلی کیک ، یک غذای (یا چند!) برای بازآفرینی شب انتخاب کنید. ما یک میوه پرشور و تمشک داشتیم که هنوز مدتها بعد از اینکه کیک منجمد سالگردمان رفته بود ، رویای آن را داشتم. مینی کیک خرچنگ ، ​​کسی!؟

پیک نیک رفتن

اگر شام سخت است (شاید بچه ها یا برنامه کاری همه چیز را پیچیده کند) ، یک ناهار پیک نیک تهیه کنید و به سمت چمن بروید. اگر در نزدیکی یک شرابخانه زندگی می کنید ، محیطی بسیار عاشقانه ایجاد می کند. بسته بندی و به اشتراک گذاری این تخته پیک نیک کارخانه آسان است.

در تختخواب و صبحانه در منطقه خود بمانید

اگر بودجه لازم برای یک سفر زیبا را ندارید یا شاید بچه های کوچک در خانه دارید ، می توانید راهی برای فرار در 24 ساعت پیدا کنید و در جایی بمانید که همیشه می خواهید در منطقه خود امتحان کنید. یک شب دور ، ازدواج را مانند دیگر تجدید می کند!

4 سال خوب توماس…

ممنون که این سالها را بسیار باشکوه ساختید. از اینکه همیشه یک قدم جلوتر از من تا قلب “فروتن و مهربان” شما هستم ، برای هر کاری که انجام می دهید و آنچه که هستیم ارزش قائل هستم!

کات و توماس از مراسم عروسی خارج می شوند

همه وسایل عروسی

آیا می خواهید همه پست های عروسی را ببینید؟ اینجا کلیک کنید!گالری نامه عروسیدیدگاهتان را بنویسید