کیت سمور دریایی ساکن آکواریوم خلیج مونتری مقاله “بازی میگو” را برای کودکان اختراع می کند


کیت یکی از بزرگترین سمورهای دریایی آکواریوم خلیج مونتری است (اعتبار: Montereybayaquarium.org)

اکثر دوستداران غذاهای دریایی – حیوانات یا انسانها – در برابر یک میگوی خوشمزه مقاومت می کنند. با این حال ، نه Kit ، a اذیت کردن دریا آن را سمور می کند باید در آکواریوم خلیج مونتری کالیفرنیا به جای اینکه مقدار کمی را ببلعد سخت پوستان، کیت از آن به عنوان یک بازی برای بازی کردن مقامات آکواریوم استفاده کرد تعمید داد “بازی میگو”.

در این ویدئو که توسط استفانی و جس آکواریوم سمور دریایی گرفته شده است ، سمور باهوش بارها و بارها از سوراخ های بیرون می آید. غنی سازی جدول – ابتدا “مخفی” میگو و سپس “پیدا کردن” آن. وقتی دیگر پیچک های عجیب و غریب به دست می آیند ، بازی های سرگرم کننده کیت یک چرخش شگفت انگیز دارند باد از غذای “رایگان” آنچه بعد اتفاق می افتد باید دید تا باور شود!

کیت تنها پنج هفته داشت که پیدا شد گیر افتاده در مورو خلیج کالیفرنیا توسط یک زیست شناس در ژانویه 2010. یکی کوچک توله سگ به آکواریوم آورده شد و تنها 11 ماه سن داشت و جوانترین سمور دریایی بود که روی آن راه رفت نمایش دادنبه مراقبان او می گویند سمور هوشمند به سرعت آن را آموخت بحرانی مهارت های زنده ماندن ، مانند شکستن صدف باز و خوردن خرچنگ زنده بدون دریافت گاز گرفته! کیت ، که اکنون 50 پوند وزن دارد ، یکی از بزرگترین سمورهای آکواریوم است. با استعداد پستاندار وقت خود را صرف مراقبت می کند رها شده سمورها و. به به بازی های جدید اختراع کنید!

منابع: montereybayaquarium.org

دیدگاهتان را بنویسید