گروه رسانه ای لبرون جیمز از نایک و RedBird Capital پشتیبانی می کند


شرکت خصوصی RedBird Capital به همراه نایک ، اپیک گیمز و صاحبان Boston Red Sox و Liverpool FC در حال سرمایه گذاری در شرکت SpringHill شرکت بسکتبال LeBron James’s به ارزش 725 میلیون دلار هستند.

SpringHill ، یک شرکت رسانه ای و سرگرمی ، توسط بازیکن لس آنجلس لیکرز و شریک تجاری قدیمی ماوریک کارتر تاسیس شد. آخرین دور سرمایه گذاری آن با هدف این است که به آن قدرت آتش بدهد تا در زمینه هایی مانند metaverse – مفهوم بسیار هیجان انگیز دنیای همهجانبه و واقعیت مجازی – گسترش یابد و جذابیت خود را فراتر از آمریکای شمالی در اروپا و آسیا گسترش دهد.

“[RedBird] کارتر ، مدیر عامل اسپرینگ هیلز می گوید ، می تواند در استراتژی بلند مدت ، استراتژی M&A و روند معاملات ، پیدا کردن معاملاتی در شرکتهایی که برای ما منطقی است یا با آنها خرید کنیم ، بسیار مفید باشد.

درآمد اسپرینگ هیل 100 میلیون دلار تخمین زده است. در چهار فصل بعدی ، از 60 میلیون دلار. در سال 2020. کارتر گفت که این شرکت می خواهد با فعالیت با “شرکت ها و مارک هایی که دارای اعتقادات و اعتقادات یکسانی نسبت به آنچه ما در زمینه فرهنگ و فرهنگ اعتقاد داریم ، فراتر از فعالیت های خود در ایالات متحده و کانادا گسترش یابد. توانمندسازی “.

این شرکت پلت فرم سرگرمی بدون وقفه را اداره می کند ، که فیلم ها ، پادکست ها و سایر رسانه ها را برای بیان داستان در مورد ورزشکاران خارج از مسیر تولید می کند. موضوعات اخیر شامل نائومی اوساکا و محمد علی است که هر دو به دلیل حمایت از مسائل اجتماعی مشهور هستند.

Gerry Cardinale ، بنیانگذار و شریک مدیریت RedBird ، گفت که سرمایه گذاری در SpringHill سرمایه گذاری در دنیای همگرا ورزش و فرهنگ است.

“این در مورد وارد آوردن سیاست به ورزش نیست. این درباره فرهنگ و توانمندسازی است. و کاری که این بچه ها انجام می دهند این است که به گروه های مختلف کم جمعیت در جامعه صدا می دهد. ”

وی خاطرنشان کرد: “تنها 5 درصد از صنعت بازاریابی از سرمایه گذاری شده در صاحبان مشاغل مختلف استفاده می کند و صاحبان مشاغل مختلف 40 درصد از جمعیت ایالات متحده را تشکیل می دهند. این یک شکست است. ”

این سرمایه گذاری توسط مشاوران خیابان اصلی هدایت شد. کارتر و جیمز ، رئیس SpringHill ، همچنان سهامداران کنترل کننده هستند.

بسیاری از سرمایه گذاران در حال حاضر در پروژه های دیگر شریک هستند. RedBird ، James و Carter سهامداران اقلیت در گروه ورزشی Fenway هستند که مالکیت Red Sox و Liverpool را بر عهده دارند. جیمز ، که وارد نوزدهمین فصل خود در NBA می شود ، در تمام دوران حرفه ای خود از نایک حمایت کرده است ، و مدیرعامل گروه ورزشی ، اندی کامپیون ، هیئت مدیره ای در SpringHill خواهد داشت.

تمرکز این شرکت در رسانه ها و محصولات مصرفی باقی خواهد ماند ، در حالی که با ورزشکاران سراسر جهان که می خواهند نام تجاری و کسب و کار خود را فراتر از ورزش بسازند ، همکاری می کند.

کارتر می گوید: “من همیشه آن لحظه ای را دوست داشتم که ورزشکاری را که تجربه آن را داشت از بین می برید و به آن اهمیت می دهید ، آنچه در خارج از ورزش به آن علاقه دارند ، ظاهر می شود و تقریبا همیشه اینطور است.”

خبرنامه هفتگی

Scoreboard گزارش هفتگی جدید فایننشال تایمز در مورد تجارت این ورزش است که بهترین تجزیه و تحلیل مسائل مالی را درگیر می کند ، باشگاه ها ، حق رای دادن ، مالکان ، سرمایه گذاران و گروه های رسانه ای در سراسر صنعت جهانی. اینجا ثبت نام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید