دستور غذای سالم برای یک وعده غذایی سریع

با گرمای تابستان و اینکه روزهای طولانی‌تری داریم، خیلی وقت‌ها دوست داریم یک چیز سبک بخوریم و همچنین بعد از ظهر. در حالت ایده آل، یک شام سریع و آسان و همچنین یک شام سالم آسان. در اینجا یک دستور غذای سالم برای یک وعده غذایی سریع آورده شده است.

بر اساس یکی از مارینادهای مورد علاقه من، این دستور غذای سالم یک شام سریع و آسان است که می تواند برای ۱ یا چند نفر (اگر سرگرم کننده هستید) درست شود. کاری که من در اوایل این هفته انجام دادم این بود که حلزون را روی برنج قهوه ای و وحشی که با خرما مخلوط شده بود و لوبیا سبز در کنار آن سرو کردم، آماده کردم. درست کردن این شام سالم و آسان، زمان زیادی را صرف نکرد.

مواد لازم برای این غذای سریع عبارتند از:

۱ قسمت هالیبوت

برنج قهوه ای

برنج وحشی

تاریخ

لوبیا سبز

برای شروع این شام سریع، ماهی هالیبوت را در یک کاسه حاوی مقدار مساوی روغن زیتون، سرکه بالزامیک (هر کدام ۲ قاشق غذاخوری) و یک یا دو حبه سیر قرار دهید. ماهی هالیبات را بپوشانید و ماهی را حدود دو ساعت در یخچال قرار دهید.

در ضمن دستور پخت برنج وحشی و برنج قهوه ای پشت بسته ها را رعایت کنید و هر دو نوع برنج را جداگانه بپزید. وقتی این دستور غذای سالم را درست کردم، از ۱/۴ فنجان برنج وحشی و ۱ فنجان برنج قهوه ای استفاده کردم.

پس از پخته شدن هر دو ست برنج، آنها را با هم مخلوط کرده و خرماهای خرد شده را اضافه کنید. حتما خرماها را برای آجیل بررسی کنید. اجازه دهید حرارت هر دو سری برنج گرم شود تا خرمای خرد شده گرم شود. برنج را کنار بگذارید.

هنگامی که ماهی هالیبوت ترشی شد، ماهی را در فر بپزید تا نرم و پوسته پوسته شود اما وسط آن خام نباشد. برای اینکه این یک شام واقعاً سریع باشد، لوبیا سبز تازه یخ زده بخرید و در حالی که در حال پختن هالیبوت هستید روی اجاق گاز گرم کنید.

اگر برنج سرد شده است، ممکن است بخواهید آن را برای چند ثانیه در مایکروویو قرار دهید تا دوباره گرم شود. برنج را در بشقاب شام خود بچینید، سپس حلزون پخته شده را روی آن قرار دهید و سپس لوبیا سبز پخته شده را در کنار آن قرار دهید، و در آنجا با استفاده از دستور غذای سالم، یک شام راحت و سریع میل کنید.

من دوست دارم در تابستان بیشتر در زمان پختن شام صرفه جویی کنم و اغلب برنج ترکیبی خود را زودتر آماده می کنم و آن را در یخچال می گذارم. من یکی دو وعده درست می کنم و سپس آن را برای این غذا یا یک غذای سریع دیگر که ممکن است در طول هفته بپزم بیرون بیاورم.

امیدوارم این دستور غذای سالم برای یک شام سریع و آسان برای شما لذت بخش باشد. چیزی که در مورد این شام سالم و آسان بسیار عالی است این است که درست کردن آن زمان نمی برد و به راحتی تمیز می شود. تا دفعه بعد، شعار Budget Bash را به خاطر بسپارید: آن را برای همه ساده، خوشمزه، شیک، سرگرم کننده و مقرون به صرفه کنید!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

دیدگاهتان را بنویسید

رژیم لاغری سریع