برای زیبایی طبیعی تر از پاک کننده های صورت با روغن زیتون استفاده کنید

برای کسانی که خواهان روش طبیعی تری برای پاکسازی پوست هستند، استفاده از پاک کننده های صورت با روغن زیتون به یک امتیاز برای رژیم زیبایی آنها تبدیل می شود. روغن زیتون که مدت‌ها در درمان‌های زیبایی استفاده می‌شود، یک تکنیک پاک‌سازی روغن را ارائه می‌کند. پاک کننده روغن زیتون برای پاک کردن روغن با سموم بدن از پوست و جایگزینی آن با روغن زیتون تمیز غنی از آنتی اکسیدان کار می کند.

روغن زیتون حمام مورد علاقه بسیاری از یونانیان باستان بود. اگرچه یونانی ها از تمام فواید علمی این روغن سبک اطلاعی نداشتند، اما می دانستند که بعد از حمام کردن در آن ظاهر و احساس بهتری دارند.

آنتی اکسیدان های موجود در روغن زیتون به از بین بردن رادیکال های آزاد که به پوست آسیب می رسانند و زودتر از زمان آن را پیر می کند، کمک می کند. رادیکال های آزاد برای پوست طبیعی هستند زیرا نتیجه استفاده بدن از اکسیژن هستند.

پاک کننده های صورت با روغن زیتون فواید ضد قارچی و ضد باکتریایی نیز دارند. یکی از مواد موجود در روغن زیتون پلی فئول است که به پوست قدرت مبارزه با عفونت های پوستی قارچ ها و باکتری ها را می دهد.

پاک کننده های صورت با روغن زیتون مانند محصولات مبتنی بر الکل، پوست را خشک نمی کنند، اما ماهیت روغن زیتون به این معنی است که حتی افرادی که پوست چرب دارند نیز از استفاده از آن سود می برند. محصولی که حاوی الکل است اغلب پوست را بیش از حد خشک می کند و باعث افزایش تولید چربی و رشد بیش از حد بافتی می شود که سبوم را به دام می اندازد. اینها لکه هایی ایجاد می کنند. اگر عفونی شوند، جوش های سرسفید ایجاد می کنند. روغن زیتون سموم را بدون تشویق بدن به تولید روغن بیشتر دفع می کند.

بر خلاف بسیاری از محصولات نفتی که ممکن است باعث آسیب به پوست شوند، پاک کننده صورت با روغن زیتون ملایم است و بدون ایجاد اختلال در عملکرد طبیعی پوست، پوستی صاف تر را ایجاد می کند. بافت سبک آن به پوست اجازه تنفس می دهد. فرآورده های نفتی سنگین به پوست اجازه تنفس نمی دهند.

پاک کننده صورت روغن زیتون پایه ای عالی برای سایر مواد ایجاد می کند. روغن زیتون یک امولسیفایر طبیعی است که باعث می‌شود سایر مواد جدا شده و به حالت فردی خود بازگردند. این روغن سبک به عنوان یک نرم کننده ملایم عمل می کند که ظاهری صاف تر به پوست می بخشد. علم مشتقی از روغن زیتون پیدا کرده است که آنها در محصولات مراقبت از پوست از آن استفاده می کنند به نام Olivem 800. این مشتق که معمولاً در ترکیبات ذکر شده است چیزی جز بخشی از روغن زیتون نیست. اگر به دنبال مراقبت از پوست طبیعی هستید و آن را روی بسته بندی می بینید، نگران نباشید. نام آن مانند یک ماده شیمیایی به نظر می رسد، تا زمانی که به آن فکر کنید و کلمه زیتون را در نام ببینید.

به دنبال مواد دیگر روی برچسب پاک کننده روغن زیتون باشید. ببینید آیا عسل مانوکا را به عنوان بخشی از ترکیب ارائه می دهد یا خیر. عسل مانوکا همچنین دارای عوامل ضد باکتریایی و ضد قارچی است که با پیری مبارزه می کند زیرا سلامت پوست را افزایش می دهد.

هنگامی که می خواهید یک پاک کننده صورت خوب با روغن زیتون حاوی تمام مواد طبیعی باشد، به دنبال شرکت هایی باشید که نه تنها از پوست شما، بلکه از سلامت عمومی شما نیز محافظت می کنند. یکی را پیدا کنید که دارای مواد دیگری باشد که به بافت و سلامت آن کمک می کند

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

دیدگاهتان را بنویسید

رژیم لاغری سریع