اگر موهای بیشتری می خواهید روغن زیتون چقدر موثر است؟

قبل از اینکه به این مقاله خاص برسید، به چند محصول مختلف ریزش مو برخورد کرده اید؟ اگر به دنبال این هستید که روزی موهای خود را در حال رشد مجدد ببینید، بدون شک گزینه های زیادی برای شما وجود دارد. بخش غم انگیز در مورد صنعت ریزش مو این است که تولید کنندگان مختلف زیادی وجود دارند که به معنای واقعی کلمه پول افراد بی گناه را می گیرند.

چیزی که بسیاری از مردم متوجه نمی شوند این است که فقط با استفاده از مواد طبیعی می توانند نتایج مشابه را ببینند. یکی از این مواد که فواید بسیاری داشته است روغن زیتون است. اکنون بدون شک می دانید که روغن زیتون به عنوان یک عامل پخت و پز نیز استفاده می شود.

شاید تعجب کنید که یک روغن آشپزی ساده برای موهای شما چه کاری می تواند انجام دهد؟ یکی از دلایل اصلی آلوپسی به غیر از ساختار ژنتیکی افراد، کمبود گردش خون و همچنین گرفتگی فولیکول‌ها است. با باز کردن انسداد ریشه های فولیکول خود، می توانید اجازه دهید خون و مواد مغذی بیشتری از این خون به آنها برسد. این امر باعث رشد موهای جدیدتر می شود که بسیار ضخیم تر از آنچه قبلا دیده اید خواهد بود.

بهترین روش برای این کار این است که یک قاشق چایخوری روغن زیتون را روی پوست سر خود قرار دهید. حدود ۵ دقیقه آن را به طور کامل روی پوست سر خود ماساژ دهید. حتما یک شب بماند و سپس صبح روز بعد با یک شامپوی ملایم بشویید.

استفاده از روغن زیتون تنها کسری از مزایایی است که می توانید از استفاده از مواد طبیعی دریافت کنید. بخش خوب استفاده از موادی مانند روغن زیتون این است که ارزان هستند و عوارض جانبی ندارند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر

دیدگاهتان را بنویسید

رژیم لاغری سریع