سریال خطرناک ۶ اسیر فلسطینی اجتناب کرده اند زندان رژیم صهیونیستی فیلمبرداری شد


سریال فرار 6 اسیر فلسطینی از زندان رژیم صهیونیستی فیلمبرداری شدبه گزارش گروه بین الملل حفاظت پرس، برخی اجتناب کرده اند جامعه های فلسطینی در ماه مبارک رمضان سریالی را منتشر شده می کنند کدام ممکن است داستان خطرناک ۶ اسیر فلسطینی اجتناب کرده اند زندان «جلبو» رژیم صهیونیستی را روایت می تنبل.

به گزارش خبرگزاری قدس، این سریال همراه خود عنوان «شارا نصرجلبو» توسط جامعه «القدس در لحظه» را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود همکاری نمایندگی «میدل تاون» ساخت تبدیل می شود.

به گزارش قدس نت، این سریال در نوار غزه فیلمبرداری شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تصور به روزانه بیش اجتناب کرده اند ۳۰ نیمه اجتناب کرده اند جامعه های فلسطینی منتشر شده شود. فیلمبرداری هم عالی ماه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم اندازه کشید.

این سریال حول تکنیک مخفی کردن ۲ نفر اجتناب کرده اند شش زندانی فراری در مزارع کشاورزی می باشد. همزمان نظامی رژیم صهیونیستی برای مکان یابی این اسرای فراری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحمیل ایست بازرسی در امتداد طرف خیابان ها امتحان شده می تنبل.

این در حالی است کدام ممکن است این سریال به وضعیت اسفبار اسیران فلسطینی در زندان های اسرائیل می پردازد.

حسام عبودان کارگردان سریال تایید کرد کدام ممکن است این درام عمدتا خطرناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید آزادی شش اسیر فلسطینی را به تصویر می کشد.

در ۶ سپتامبر، شش زندانی فلسطینی همراه خود حفر تونلی در زندان گیلبو خطرناک کردند. این تکنیک خطرناک “خطرناک غول پیکر” نامیده تبدیل می شود.

این در حالی بود کدام ممکن است رژیم صهیونیستی ظرف ۲ هفته یک بار دیگر توانست آنها را دستگیر تنبل.

انتهای پیام/ ۱۱۲


رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید