عربستان سعودی در ۷۰ روز قبل ۱۰۰ نفر را اعدام کرده است


عربستان سعودی در 70 روز گذشته 100 نفر را اعدام کرده استبه گزارش گروه بین الملل حفاظت پرس، مجموع اعدام ها در عربستان سعودی اجتناب کرده اند ابتدای سال جاری تاکنون در حدود ۲ ماه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم به ۱۰۰ مورد رسیده است.

پایگاه خبری فرانس ۲۴ روز پنجشنبه به نقل اجتناب کرده اند خبرگزاری فرانسه گزارش داد کدام ممکن است روز قبل ۴ اعدام تولید دیگری در عربستان سعودی به پایان رسید کدام ممکن است انواع کل اعدام ها اجتناب کرده اند ابتدای سال جاری به ۱۰۰ نفر رسید.

خبرگزاری فرانسه می‌گوید کدام ممکن است این اعدام‌ها تعدادی از روز پیش روزی به پایان رسید کدام ممکن است ریاض {به دلیل} اعدام دسته جمعی ۸۱ نفر مورد انتقاد قرار گرفت. وزارت ملت عربستان سعودی در ادعا ای کدام ممکن است توسط خبرگزاری مناسب عربستان (WAS) آشکار شد، گفتن کرد کدام ممکن است روز پنجشنبه چندین شهروند اندونزیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سعودی را اعدام کرد.

ریاض مدعی شد کدام ممکن است این اشخاص حقیقی به اتهام قتل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجاوز به عنف اعدام شدند. این اعلامیه در حالی آشکار شد کدام ممکن است روز چهارشنبه سه نفر تولید دیگری در عربستان سعودی در حالی کدام ممکن است بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا در جاری بازدید به عربستان بود، اعدام شدند.

وزارت ملت عربستان روز شنبه گفتن کرد کدام ممکن است ۸۱ نفر را {به دلیل} اعتقادات انحرافی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارتباط آن همراه خود تروریسم اعدام کرده است. گروه موسوم به “اپوزیسیون شبه جزیره عربستان” در پاسخ به این خبر گفتن کرد کدام ممکن است ۴۱ نفر اجتناب کرده اند اعدام شدگان را کودکان جنبش صلح حیرک را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساکنان مناطق شیعه نشین الاحساء را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطیف نمایند.

مقامات یمن نیز در پاسخ به این اعلامیه عربستان گفتن کرد کدام ممکن است ۲ اسیر جنگی یمنی اسیر در عربستان جزو ۸۱ نفری هستند کدام ممکن است رژیم سعودی در مقابل اصول در سراسر جهان اعدام کرده است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، انواع اعدام‌ها در عربستان سعودی در سال جاری به ۱۰۰ نفر رسیده است، در حالی کدام ممکن است این ملت در مدت درست مثل سال قبلی ۶۹ نفر را اعدام کرده است. عربستان سعودی علاوه بر این در سال ۲۰۱۹ ۱۸۴ نفر را اعدام کرد کدام ممکن است بالاترین انواع در یک واحد سال قبلی است.

سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه ایران نیز در پاسخ به اعدام دسته جمعی جدیدترین در عربستان سعودی در شامگاه یکشنبه ۲۲ اسفند، در مقابل قوانین اولین حقوق بشر را انتخاب کنید و انتخاب کنید حقوق بین الملل را انتخاب کنید و انتخاب کنید مغایر همراه خود قوانین را انتخاب کنید و انتخاب کنید رویه های حقوق بشردوستانه پاسخ آرم داد. ، با بیرون رعایت رسمیت قضایی عادلانه باورپذیر است.

سخنگوی تجهیزات دیپلماسی ایران تاکید کرد کدام ممکن است اعدام را انتخاب کنید و انتخاب کنید خشونت لجام گسیخته راه رفع خودبحرانی نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقامات سعودی {نمی تواند} اجتناب کرده اند عناوین استاندارد برای سرپوش گذاشتن بر ناآرامی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرکوب سیاسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قضایی استفاده تدریجی.

خطیب زاده علاوه بر این سکوت را انتخاب کنید و انتخاب کنید انفعال مدافعان حقوق بشر را محکوم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود یادآوری اعمال استانداردهای دوگانه کشورهای غربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده کارآمد اجتناب کرده اند ایده حقوق بشر، آن را سیگنال نفاق آنها در استفاده اجتناب کرده اند ایده حقوق بشر برای طمع سیاسی دانست. . خودش را انتخاب کنید و انتخاب کنید در برابر این مقامات های بی طرفانه حساب می کرد.

رادیو آزادی در این زمان گزارش داد کدام ممکن است ریاض {به دلیل} انواع بالای اعدام ها مورد انتقاد در عمق گروه های حقوق بشری قرار گرفته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید میشل باخ کمیسر برتر حقوق بشر گروه ملل متحد روز شنبه اعدام جمعی ۸۱ نفر در عربستان سعودی را محکوم کرد. وی در عین جاری خاطرنشان کرد کدام ممکن است برخی اشخاص حقیقی در مقابل موازین در سراسر جهان اعدام شدند.

انتهای پیام/۱۶۱


رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید