آمریکا اسرای داعش را اجتناب کرده اند سوریه به اوکراین می فرستد


آمریکا اسرای داعش را از سوریه به اوکراین می فرستدبه گزارش دیفنس اینترنشنال، نیروهای تروریستی آمریکا یکی اجتناب کرده اند زندان های شبه نظامیان کرد موسوم به «نیروهای دموکراتیک سوریه» را تخلیه کردند. این چیزها توسط آمریکا پشتیبانی تبدیل می شود.

دارایی ها بومی آگاه در استان الحسکه در شمال شرق سوریه به اسپوتنیک گفتند کدام ممکن است نیروهای آمریکایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مزدوران آنها فینال گروه اجتناب کرده اند زندانیان داعش را اجتناب کرده اند زندانی در شهر الشدادی در جنوب الحسکه آزاد کردند.

به آگاه این دارایی ها، اجزا آمریکایی ۴۰ داعشی را اجتناب کرده اند زندان آزاد کردند. این زندان در مقر گردانی قرار دارد کدام ممکن است قبلاً تکیه کن به مرزبانان نظامی سوریه بود. حدود ۱۱۰۰ نفر اجتناب کرده اند سرکردگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعضای داعش {در این} زندان زندانی بودند.

به گزارش اسپوتنیک، نیروهای آمریکایی گروه های زیادی اجتناب کرده اند زندانیان داعش را اجتناب کرده اند سه زندان در استان الحسکه به زندان «ثانویه تجاری» در جنوب شهر منتقل کردند.

جابجایی اجزا داعش تردیدهای زیادی را با توجه به نیات آمریکا تحمیل کرده است. از زندان ثانویه ۲ ماه پیش مورد حمله داعش قرار گرفت کدام ممکن است مورد حمایت آمریکا قرار گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع زیادی اجتناب کرده اند اجزا داعش اجتناب کرده اند این زندان ناپایدار کردند.

دارایی ها بومی در حسکه گفتند کدام ممکن است این اقدام آمریکا همراه خود هدف افزایش ورزش های شخصی در شرق سوریه است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید به یک معنا انواع زیادی اجتناب کرده اند تروریست های تکیه کن به سوریه را برای نبرد همراه خود نظامی روسیه به جبهه های نبرد همراه خود نظامی سوریه در مناطق بیابانی این ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این اوکراین فرستاد.

مناطق شرقی سوریه نیز شاهد نگرانی فشرده مردمان اجتناب کرده اند این اقدامات تروریستی آمریکاست کدام ممکن است هدفی جز غارت نفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارایی ها سوریه ندارد.

انتهای پیام/۱۶۱


رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید