اجتناب کرده اند یادآوری «شفیظه» چه می دانیم؟


از حافظه چه می دانیم؟

به گزارش گروه دفاعی تولید دیگری، یادمان شهدای حویزه دارای مشخصه هایی است کدام ممکن است شاید در هیچ جای عکس نتوان کشف شد. جدای اجتناب کرده اند گنبد فیروزه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاج گل های کاشی کاری شده کدام ممکن است اجتناب کرده اند کیلومترها دورتر سطح زده اند، سبک مبایعه نامه را انتخاب کنید و انتخاب کنید تدفین برخی اجتناب کرده اند شهدای حماسه حویزه در محل شهادتشان، جاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید هوای زائران قلمرو را همراه خود حرم های کربلا پیوند می دهد.

ساختار انصافاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید هنرمندانه این بنای تاریخی کدام ممکن است در دوران مبارزه توسط نیروهای جهاد سازندگی طراحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعمال شده است، بر افسون های بصری این بنای مقدس افزوده است. در امتداد طرف مزار شهدا، گالری، آشپزخانه، سفره خانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازارچه در بازار صنایع دستی {در این} قلمرو برای رفاه تا حد زیادی بازدیدکنندگان سازماندهی شد.

این بنا {به دلیل} قرار تکل در این سیستم کاروان داده ها آموزی بیش اجتناب کرده اند سایر بناهای دشت آزادگان بازدیدکنندگان را به شخصی فریب دادن می تنبل. خوب شهید گمنام نیز {در این} مقبره به گرد و غبار سپرده شد.

اکثر شهدایی کدام ممکن است {در این} یادواره به گرد و غبار سپرده شدند در عملیات پیروزی به مبایعه نامه رسیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند آزادسازی این قلمرو در عملیات بیت المقدس تعیین را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار هایشان همراه خود نثار نزدیکانشان در محل شهادتشان به گرد و غبار سپرده شدند.

عملیات پیروزی

عنوان عملیات: نصر (حافظه)

زمان اجرا: ۱۳۵۹/۱۰/۱۵

زمان اجرا: ۳ روز

وسط عملیات: بزرگراه الحمیدیه – سوسنگرد

تلفات دشمن (کشته، مجروح، اسیر): ۱۸۰۰ نفر

یگان های عملیاتی: نیروی زمینی نظامی، گردان های سپاه پاسداران را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسیاری اجتناب کرده اند نیروهای فرماندهی مبارزه روال به مدیریت شهید دکتر مصطفی جماران.

نصر به نیازها شخصی نرسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ۶ آذرماه نظامی دشمن ۵۹ شهر در الحویزه را اشغال کرد. عراق پس اجتناب کرده اند اشغال الحویزه این شهر را به عمومی ویران کرد. کمپین تبلیغاتی مبارزه صدام همراه خود اعزام خبرنگاران را انتخاب کنید و انتخاب کنید عکاسان متنوع به این قلمرو خبر فتح حویزه را آشکار می تنبل.

در این مد جمعی اجتناب کرده اند نیروهای لشکر ۱۶ زرهی قزوین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسیاری اجتناب کرده اند داده ها آموزان به همان اندازه فینال نفس در جاده امام را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپاه پاسداران به مدیریت حسین علم الهدی ایستادگی کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان به مبایعه نامه رسیدند. کمتر از ظلم

برخی معتقدند از دوام عاشورا را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دوام دلیرانه شهید علم الهدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید یارانش اولین جرقه ها را برای لزوم تنظیم تکنیک مبارزه زد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به این انجمن تکنیک مبارزه پس اجتناب کرده اند آن اجتناب کرده اند از دستگاه مرکزی به از ما تغییر شد. مبارزه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبایعه نامه عاشورا.

شاخص شهید

آقا حسین علم الهدی

حسین فرزند آیت الله حاجی سید مرتضی علم الهدی اجتناب کرده اند غول پیکر ترین شهدای دوران حفاظت مقدس است کدام ممکن است سال های عمر انقلابی ایشان همچنان برای ما مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارآمد است. این جوان پرشور را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرشور در خطه خوزستان اقدام کارآمد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماندگاری انجام داده است کدام ممکن است آرم اجتناب کرده اند عمق بصیرت او دارد.

علاوه بر این کارزار علیه حکومت پهلوی دوم، مواردی اجتناب کرده اند جمله برگزاری نمایشگاه پیش سوراخ بینی مبارزه در اهواز را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدمت امام خمینی (س) همراه خود بادیه نشینان خوزستان در کارنامه ایشان دیده تبدیل می شود. علم الهدی در زمان مبایعه نامه فرمانده سپاه الهویزه بود.

نصرت الله محمود زاده در کتابی همراه خود عنوان «بازدید سرخ» شهید سید حسین علم الهدی را تقدیم کرد. در بخشی اجتناب کرده اند این کتاب می خوانیم:

کیف چرمی را روی میز گذاشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید دفترچه را سطح آورد. وی ولایت فقیه را برای این سوره انواع کرده بود. از دو ماه پیش کدام ممکن است آغاز کردم، {هر روز} برای او یا او جالب تر می شوم. در ابتدای فصل خصوصی پرسید:

– ادامه دارد نسبت امام را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولایت فقیه را روشن نکرده ایم. عشق امام بیش اجتناب کرده اند اینجا است.

– اشکال ما همینه اگر همراه خود ولایت فقیه اجتناب کرده اند امام پیروی نکنی، تنها کسی را دوست خواهی داشت کدام ممکن است پایه او را نداند. اگر این شخصیت را اجتناب کرده اند کف دست بدهیم، همه این خوب ارزش ها در چشمان ممکن است ناپدید می شوند. در گذشته تاریخی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبارزات جوامع مختلف، شخصیت های زیادی را می بینیم کدام ممکن است رهبران خوبی برای افراد شخصی بوده اند، با این حال این توسعه یکپارچه پیدا نکرد. امام را تا حد زیادی اجتناب کرده اند ولایت فقیه دوست دارند. ولایت فقیه ما را به ائمه مطمئن می تنبل. اگر دلبسته قرآن را انتخاب کنید و انتخاب کنید عترت نباشیم، ایده های دنیا علم ما را می بلعد. چرا مارکسیست ها در باتلاق گیر می کنند؟ حتی افرادی که مسلمان هستند، با این حال مبانی شخصی را اجتناب کرده اند ایدئولوژی شخصی می گیرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفسیر شخصی را خطا می گیرند. درود امام بخشی از به اهل بیت عصمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید طهارت.

تأمین: الشرق

انتهای پیام/۹۱۱


رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید