سال جدید باید تحریک کردن در اطراف جدیدی اجتناب کرده اند کار سازنده برای {همه ما} باشد


من رنج مردم را در سفرهای شهرستانی و جلسات عمومی احساس می کنمبه گزارش گروه اطلاعات خانه روزنامه حفاظت، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در اولین پیام شخصی به رویداد عید نوروز ملت ایران در مسجد اعظم خرمشهر این خبر را آشکار می تدریجی ملت وی ذکر شد: با بیرون شک ایران نتیجه استقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید استقامت شخصی را در سال جاری شاهد {خواهد بود}. هیچ ملتی با بیرون کار فشرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده حداکثری اجتناب کرده اند دارایی ها انسانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خالص، در سال جدید، هیچ کاری را به خودت را پیدا کن نرسانده است قرن آنچه برای {همه ما} تازگی دارد باید تحریک کردن در اطراف جدیدی اجتناب کرده اند کار سازنده، مفید، سازنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصلی باشد.

محتوای متنی مناسب اولین پیام نوروزی رئیس جمهور به رئوس مطالب زیر است.

هر دو شوخی قلبها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطراف، هر دو ترفند عصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز، اوه ترانسفورماتور چشمک زدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرایط، در باره وضعیت ما بهتر از نحو

بسم الله الرحمن الرحیم الحمد لله آقا را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیامبر ما محمد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجهیزات آنهایی کدام ممکن است پاک هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی او تهیه کنندگان

فرا رسیدن فرخنده نوروز، احیای شخصیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایین، حلول سال ۱۴۰۱ هجری قمری بر ممکن است باد. ملت ایران گران را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرافراز را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس معظم انقلاب اسلامی صمیمانه ارائه می دهیم تبریک می گویم.

عید سعید فطر مصادف همراه خود حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) است. احترامبه سال نو خوش آمدید، به فال نیک گرفتید. اجتناب کرده اند خداوند متعال رحمت جلال عصر (عج)موجود است دیگه) می خوام. نوروز تصویر را انتخاب کنید و انتخاب کنید تبلور است تمدن قطعا ارزش آن را دارد گرا تمدن سنت ساز را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذهبی این بالا سنت تقوا، دوستی خانوادگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید صلح است منبسط او هست.

دوم عرضه نوروز امسال قرن او هست. به طور گسترده قرن چهاردهم قرن انقلاب اسلامی ملت او برای ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید این گران بود ملت در گذشته تاریخی خواهد ماند. خواست خدا قرن بلند مدت، قرن ایجاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعتلای تمدن ایرانی نتیجه انقلاب شکوهمند اسلامی است.

قرنی کدام ممکن است افراد مسلمان ایران به مدیریت امام خمینی رحمه الله اجتناب کرده اند سیطره غرور را انتخاب کنید و انتخاب کنید استبداد رهایی یافتند. شرط را انتخاب کنید و انتخاب کنید استقلال را انتخاب کنید و انتخاب کنید آزادی نهادی همراه خود استقرار افراد سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی. ملت گران را انتخاب کنید و انتخاب کنید قهرمان ایران، «همین جا» تصویر از دوام شماست. مسجد کامل خرمشهر.

شرق را انتخاب کنید و انتخاب کنید غرب جهان در هشت سال نبرد تحمیلی در یک واحد جبهه مقابل استقلال ایران صف آرایی کردند با این حال همین الان برای کار با هم همراه خود ایران به رقبا می پردازند. این عظمت است ملت ایران غول پیکر است. ملت ایران عوامل عطف تاریخی دشواری را همراه خود سربلندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید استقلال پایین بالا گذاشته است. بعد از همه باقی مانده است اجتناب کرده اند کودک دشمن غافل نیست. قرن پانزدهمین، قرن نقشه برداری سرزنده ملت ایران هر دو به عبارت واضح تر قرن ایران اسلامی.

همه اقوام ایرانی اعم اجتناب کرده اند فارس، لر، کرد، آذری، بلوچ، عرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکمن همگی در خدمت این آرمان سراسری هستند. ما همه عالی خانوار هستیم، همراه خود عالی آینده مشترک، خانوار ایرانی. در هفت ماه پس اجتناب کرده اند به امکانات رسیدن، مقامات آرم داده است کدام ممکن است تصمیم گرفت است به آنچه می گوید، حرکت تدریجی.

گفتیم کدام ممکن است ویروس کرونا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نکبهها به یاری خداوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در تذکر افراد الحمدلله. ما گفتیم کدام ممکن است ملت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقتصاد را معطل نمی کنیم، همه دیدند توجه {انجام دادن} مذاکره کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای استفاده کنید ابزارهای سیاسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حقوقی برای معامله با به جرم مجازات ها، با این حال ما بر خنثی سازی مجازات ها هدف اصلی کردیم. همه اجتناب کرده اند شبیه به ماه های اول دیدند کدام ممکن است چگونه به لطف خداوند متعال را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد توانمندی های عالی را سرزنده می کنیم. خوشبختانه {در این} مدت سیگنال هایی اجتناب کرده اند انبساط مالی، وفاداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش دیدنی قطعا ارزش آن را دارد خرید و فروش خارجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید صادرات غیرنفتی نمایان شد. ما خرید و فروش همراه خود همسایگان شخصی را به نفع افراد افزایش داده ایم. گفتیم کدام ممکن است هدف اولین مقامات مهار تورم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اقدامات است جاده مشی متورم زد او هست. را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود توفیق مقدس این حرکت تحریک کردن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همین الان لاغر تورم سه است ماه در طولانی مدت سال کاهش کشف شد. آمار این اعلام کردن را ملایم می تدریجی.

گفتیم کدام ممکن است چرخ ساخت همراه خود وعده های غذایی ما حرکت می کنیم آمارهای مناسب آرم می دهد کدام ممکن است به همان اندازه بالا سه ماهه سوم که همچنان ادامه دارد انبساط می دهد اقتصاد اجتناب کرده اند ۵ سهم تحویل داد.

گفتیم اجتناب کرده اند همه قابلیت های ملت برای تسریع پیشرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهبود ملت استفاده خواهیم کرد. همه شاهد بودند کدام ممکن است چگونه راه را برای خدمت به نهادهای نهایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقلابی به راحتی کردند خیابان در باز شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه همراه خود هم رفتیم بالا کار. همین الان همه نهادهای انقلاب اسلامی همراه با مقامات هستند، همه همراه با افراد هستند.

برخلاف مواقعی کدام ممکن است مسئولان منبرها را علیه یکدیگر تهمت می زنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولویت افراد را برانگیخته اند، همراه خود همکاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید توافق قوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه نهادها سعی شده اختلافات به دوره ها کارشناسی منتقل شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید تزریق شود. صفحه بحث های مناسب به روح. امید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نزدیکی برای رفع مشکلات قلبی ما ملت.

گفتیم کدام ممکن است چیز خوب در مورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمنی افراد را همراه خود هیچ عامل عوض نمی کنیم. همه دیده اند کدام ممکن است ما افزایش توان دفاعی، موشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فضایی ملت را در انتخاب قرار داده ایم، از ایمنی ملت در انتخاب است.

امیدواریم مقامات ما مقامات باشد صدق قول او هست. به وعده های داده شده در پایان حرکت کنید.

مقامات ممکن است، اجتناب کرده اند طریق دیپلماسی سرزنده، تعادل را به پوشش خارجی بازگرداند. بهترین دستاورد این ملت در سال های فعلی شکست فاحش پوشش فشار حداکثری آمریکا {بوده است}. از دوام ملت ایران این شکست بالقوه بود.

افراد گران را انتخاب کنید و انتخاب کنید نجیب ایران

ملت را در هدف مناسب اداره کنید آغاز کنید ما انجام دادیم. ماهی تابه ملت توسط دست خارجی ها {جستجو کردن} ما نبودیم. تکرار را انتخاب کنید و انتخاب کنید واگرایی کدام ممکن است امکانات را تضعیف می تدریجی ملت قبلی اجتناب کرده اند. ما آرم داده ایم کدام ممکن است امکانات میدان به نفع امکانات دیپلماسی است. دیپلماسی ممکن است در خدمت سلامت باشد. ما اجتناب کرده اند روابط بیرونی در خدمت اقتصاد گروه استفاده کرده ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید این معنای حکومت تغییر آفرین را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدالت محور است.

ملت ایران گران

من می خواهم مستقیماً اجتناب کرده اند مبارزه کردن ممکن است آگاهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سفرهای شهرستانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دوره ها نهایی همراه خود افراد آن را حساس می کنم.

در هفت ماه کار مقامات امتحان شده های زیادی برای افزایش وضعیت معیشتی افراد صورت گرفته است نظارت بر تورم را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این بهره {بوده است} شخصی به طبقات ضعیف تر داشتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید انشاالله بعد اجتناب کرده اند این هم خواهیم داشت. در کل زمان آغاز کنید مقامات کارهای زیادی انجام می دهد کارگاه های خاموشی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمه تعطیلی ها یک بار دیگر ساخت می شوند.

در امسال انشالله موضوع عملیات اولین موضوع ماست. بیکاری سرچشمه همه بلایای مالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتماعی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمایت اجتناب کرده اند ساخت سرلوحه کار مقامات {خواهد بود}. {در این} مدت این سیستم های متعددی در ایجاد چالش های غول پیکر سراسری را انتخاب کنید و انتخاب کنید قلمرو ای به تصویب رسید.

در بخش ساخت مسکن، کاهش تورم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحمیل جایگزین های شغلی اقداماتی {انجام شده} کدام ممکن است نتایج آن سریع در ملت نمایان تبدیل می شود. به حول را انتخاب کنید و انتخاب کنید قوه الهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون شک امسال ملت ایران نتیجه استقامت آنها را خواهد دید. مربوط به قبلی نتایج استقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید از دوام تحریک شده است. سال نو را سال بالا کرونا در سرتاسر جهان اراده می کنم نتیجه نبرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آوارگی در تمام کشورهای جهان.

اولین پیام من می خواهم در نوروز شناخته شده به عنوان خادم جمهوری اجتناب کرده اند این مرز را انتخاب کنید و انتخاب کنید بوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند سرزمینی گرانبهاتر اجتناب کرده اند جان ایران پایین در واقعیت پیام اینجا است کدام ممکن است در یک روز واحد روز را انتخاب کنید و انتخاب کنید خستگی ناپذیر برای جمع کردن ایران قادر مطلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید باکلاس امتحان شده کنیم. هیچکس تعدادی از هیچ کشوری با بیرون کار فشرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده حداکثری اجتناب کرده اند دارایی ها انسانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خالص به چیزی انگشت نیافته است. سال نو را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرن آنچه برای {همه ما} تازگی دارد باید تحریک کردن در اطراف جدیدی اجتناب کرده اند کار سازنده، مفید، سازنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصلی باشد.

یاد تقدیم به همه مجاهدان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهدا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایثارگران در راه سرافرازی اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایران گران قرن قبلی را بررسی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر روی آنها امام بزرگوار ما هستند کدام ممکن است بی شک طلوع خورشید هستند قرن او ۱۴ ساله است، من می خواهم او را آرزو می کنم.

بار تولید دیگری نوروز را انتخاب کنید و انتخاب کنید آغاز کنید سال نو را ارائه می دهیم اعضای خانواده تبریک می گویم را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای شما ممکن است بهتر از ها، بهزیستی، لذت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروزی را در سال جدید آرزومندم.

انتهای پیام/۱۶۱


رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید