پیوند انگشتان برداشتن شده مرد ۱۷ ساله در یزد همراه خود موفقیت تکمیل شد


یزد – ایرنا – حرکت پیوند انگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاندون جوان ۱۷ ساله اردستانی کدام ممکن است بر تأثیر انفجار ترقه دچار حادثه شده بود در بیمارستان مجبیان یزد تکمیل شد.

رئیس بیمارستان روز شنبه به خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران ذکر شد: شخص جوان هنگام مونتاژ بمب خانگی برای چهارشنبه سوری در جاری ترکیب کردن کردن اکلیل همراه خود ماده عکس در موجود در کاسه سرامیکی بود کدام ممکن است محتویات ظرف در موجود در بدنش منفجر شد. بازو

دکتر سعید پاکدل افزود: عمق انفجار به حدی بود کدام ممکن است باعث شکستگی در بازو را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساعد را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این کنار شدن انگشت شست اجتناب کرده اند مفصل به همان اندازه کف بازو شد.

وی شکسته نشده داد: عناصر سرامیکی شامل داروها محترقه اجتناب کرده اند ناحیه کابینت سینه، معده را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند نیمه های نزدیک به نای را انتخاب کنید و انتخاب کنید عروق حیاتی فرد مبتلا اختراع را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضبط شد.

رئیس بیمارستان مجبیان ذکر شد: مرحله ظریف جراحی برای ادغام کردن برداشتن عناصر شیشه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرامیک اجتناب کرده اند گردن، شریان های کابینت سینه را انتخاب کنید و انتخاب کنید معده، کاشت انگشت شست را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این تاندون ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعصاب بازو در حین حرکت تکمیل شد. منصفانه جراحی ۱۲ ساعته همراه خود ۲ نیروی کار جراحی تخصصی به طور همزمان.

به آموزش داده شده است وی، این فرد مبتلا هم‌اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرحله دوم معامله با برای ادغام کردن جراحی شکستگی بازو را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازو روز قبل از امروز تکمیل شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید علی‌رغم عمق جراحات ناشی اجتناب کرده اند انفجار، جاری نهایی فرد مبتلا رضایت‌بخش است. باید تعدادی از روز پایداری کرد به همان اندازه نتیجه پیوند تایید شود.

وی افزود: پیوند انگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید جراحی حوادث از حداکثر بازو چندین بار در بیمارستان مجبیان {انجام شده} کدام ممکن است نتایج خوبی نیز داشته است، با این حال جراحی فوق {به دلیل} تمدید شده بودن مدت بیهوشی، جراحی همزمان بر روی قطعات حیاتی فوق العاده دردسر است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند انفجار روی دستی پاره شده کاشته تبدیل می شود.”

وی ضمن تشکر اجتناب کرده اند پرسنل اتاق حرکت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخش بیمارستان، نیروی کار جراحی این حرکت را برای ادغام کردن دکتر عبدلی فوق تخصص جراحی بازو، دکتر عباسعلی دهقان فلوشیپ جراحی های شیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید آندوسکوپی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دکتر دکتر عباسعلی دهقان ادعا کرد. مهدویان متخصص بیهوشی است.

بیش اجتناب کرده اند نیم قرن اجتناب کرده اند راه اندازی بیمارستان دکتر مجبیان می گذرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} سال ها ارائه دهندگان تخصصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق تخصصی به مردمان استانداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرمان های همجوار حاضر کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید کادر درمانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خدماتی این مجموعه می باشد. امتحان شده برای حاضر بهتر از ارائه دهندگان

استان یزد همراه خود منصفانه میلیون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۳۶ هزار نفر گروه یکی اجتناب کرده اند استان های سودآور را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشگام در بخش بهداشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید معامله با ملت است.دیدگاهتان را بنویسید