سردار «مرحجتی» در پیامی تحریک کردن سال جدید را به افراد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اهالی پایتخت حفاظت مقدس تبریک ذکر شد.


سردار تبریک گفت به گزارش خبرنگار حفاظت پرس اجتناب کرده اند اهواز، سردار «عبدالرضا مرادحجتی» مدیرکل محافظت آثار را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشر قطعا ارزش آن را دارد های حفاظت مقدس خوزستان همین الان در پیامی این موفقیت را به افراد گران قیمت خوزستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید افراد خوزستان، دلاورمردان ملت تبریک ذکر شد. جهاد خودسوزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیانیه سوگند خورده ذکر شد سلام.

{در این} پیام آمده است: نوروز فصل تأمل را انتخاب کنید و انتخاب کنید دگرگونی، حیات شخصیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید فصل رویش، جوانه های لذت را انتخاب کنید و انتخاب کنید امید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرصتی برای تأمل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تغییر روحی انسان است.

تحریک کردن سال ۱۴۰۱ را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرن پانزدهم هجری قمری همراه خود میلاد امام زمان (عج) مبارک باد را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدوارم برکات مادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مذهبی این ایام فرخنده برای ادغام کردن همه افراد شریف ایران اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوزستان قهرمان باشد. .

خدا را شاکریم کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند منصفانه وقفه نسبتا تمدید شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود فداکاری کادر پزشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرایط نسبتا مساعد برای کرونا، بار تولید دیگری این شانس را داشتیم کدام ممکن است میزبان کاروان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید زائران راهیان آفتاب در مناطق عملیاتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید یادمان های جنوب باشیم. در حفاظت مقدس خوزستان.

امیدوارم در سال جدید بتوانیم خدمت رسانی تا حد زیادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر به خانوار های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان، آزادگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاقمندان به جهان زیبایی شناختی حفاظت مقدس داشته باشیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بتوانیم به مانترا سال را انتخاب کنید و انتخاب کنید مانترا سال ملاحظه کنیم. شهدا تبیین گام دوم انقلاب در زمینه گذشته تاریخی شفاهی، ایجاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایان دادن موزه حفاظت مقدس استان را انتخاب کنید و انتخاب کنید برپایی جشنواره های زیبایی شناختی هنری را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این در بخش جهاد رسانه ای. گام های بلندی برای افراد شریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرشور پایتخت حفاظت مقدس برداریم.

انتهای پیام/


رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید