در هر عملیات نیروی دریایی دهلوه راه اندازی شد؟


در هر عملیات نظامی دهلوه آزاد شد؟

به گزارش گروه دفاعی تولید دیگری، گذشته تاریخی مبارزه تحمیلی سرشار اجتناب کرده اند رشادت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند خودگذشتگی های سربازان در جبهه های حق علیه باطل بود.

مناطق عملیاتی جبهه جنوب عملکرد فوق العاده فعالی در آینده عمومی مبارزه داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید این جهان عملیاتی آرم اجتناب کرده اند رشادت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید رشادت های فرزندان مناطق عملیاتی جنوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملت ایران است.

دهلیه کشاورزی در شمال غربی سوسنگرد است کدام ممکن است در اوایل مبارزه مورد حمله بعثی ها قرار گرفت.

مدافعان داوئیه ده روز سرسختانه در برابر این دشمن از دوام کردند، با این حال دشمن دهلیا را اشغال کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سوسنگرد رسید. در ۲۶ خرداد ۶۰ نیروهای شهید جمران طی یکی اجتناب کرده اند عملیات ها الدهلاویه را آزاد کردند. با این حال دشمن یک بار دیگر روستا را اشغال کرد. {در این} عملیات فرمانده نیروی خودی (ایرج رستمی) به مبایعه نامه رسید.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است شهید شمران برای راه اندازی شد رئیس جدید عازم شهرستان دهلاویه بود بر تأثیر اصابت خمپاره {در این} جهان از نزدیک مجروح شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حین سوئیچ به اهواز به مبایعه نامه رسید.

الدهلویه در ۲۷ شهریور ۶۰ طی عملیاتی توسط شهید مدنی راه اندازی شد. در سال ۱۳۵۳ یادواره شهید چمران توسط آزاده مجاهد شهید حجت الاسلام ابوالترابی افتتاح شد.

تأمین: تجهیزات گلف خبرنگاران جوان

انتهای پیام/۹۱۱


رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید