پیام تبریک مدیرعامل بیمه کوثر به رویداد سال ۱۴۰۱ هجری شمسی


پیام تبریک مدیرعامل بیمه کوثر به مناسبت سال 1401 هجری شمسیبه گزارش گروه تولید دیگری رسانه های حفاظت پرس، ابوالفضل عقدادی مدیرعامل بیمه کوثر به رویداد فرارسیدن سال ۱۴۰۱ پیام تبریکی صادر کرد.

محتوای متنی پیام:

خدا را شاکرم کدام ممکن است توفیق کشف شد خوب سال پرافتخار تولید دیگری را همراه با همکاران گرانقدر را انتخاب کنید و انتخاب کنید زحمات شخصی در نمایندگی بیمه کوثر سپری تنبل. در یک واحد سال قبلی همراه خود بستگی دارد خالق عظیم توانسته ایم در فراز را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشیب ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخورد دیر یا زود همراه خود آسیب دیدگان در مقاطع مختلف همراه با هم باشیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود اجرای دقیق ساختار های کامل نمایندگی در راستای پوشش های بالادستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید راضی کردن الزامات رگولاتور در جهت بدست آوردن به نیازها بی نظیر به طور قابل توجهی ارتقاء جهت جلب رضایت مشتریان، افزایش سبد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سودآوری صحیح جهت برداشتن گام های کارآمد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه اینها برای همکارانم در نمایندگی بیمه کوثر اعم اجتناب کرده اند کارگران را انتخاب کنید و انتخاب کنید جامعه کالا همراه خود قطعا ارزش آن را دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعا ارزش آن را دارد بیشتری تبدیل می شود. اخلاص را انتخاب کنید و انتخاب کنید پایبندی به ایده ها اخلاقی، ماهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر سکولار را انتخاب کنید و انتخاب کنید در راستای قطعا ارزش آن را دارد والای خدمت به مردمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان شده در راه سرافرازی ایران اسلامی، وظایف را انتخاب کنید و انتخاب کنید وظیفه های شخصی را به بهتر از نحو انجام می دهند.

اکنون در قرن جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سال جدید، در راستای منویات رئیس معظم انقلاب، باید این سیستم های این نمایندگی را در مهندسی مانترا سال «ساخت، داده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشتغالزایی» بازتعریف کنیم، حمایت اجتناب کرده اند بنگاه های مالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تضمین تداوم ورزش های تولیدی به کمک عملیات بیمه ای کارکرد ذاتی نمایندگی های بیمه است کدام ممکن است بدون در نظر گرفتن در بدست آوردن به آنها بیشتر باشیم قطعا عملکرد جسورانه تری در اجرای ممکن مارک نمایندگی بیمه خواهیم داشت. نهایی.

بیمه کوثر همراه خود امتحان شده مدیران را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارگران متخصص، مهربان را انتخاب کنید و انتخاب کنید اختصاص داده شده شخصی {در این} سال ها ضمن بهره گیری اجتناب کرده اند داده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری های نوین در سطوح مختلف عملیات بیمه ای سعی در حاضر ارائه دهندگان همراه خود استاندارد بالا در کمترین زمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون شک {در این} معنی در سال جدید به طور قابل توجهی دنبال احتمالاً خواهد بود. دستور حمایت اجتناب کرده اند نمایندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانمندسازی آنها برای رشد کالا نیز خوب پوشش خاص در بیمه کوثر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این ضمانت را دارم کدام ممکن است تمامی دستاوردهای نمایندگی همراه خود مشارکت ذی نفعان مختلف را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صورت تیمی محقق شده است.

سالی پر اجتناب کرده اند آرزوهای مادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر سکولار را انتخاب کنید و انتخاب کنید لحظاتی سرشار اجتناب کرده اند اوقات فراغت را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلداری را برای شما ممکن است اعضای خانواده آرزومندم، امیدوارم همراه خود برکت ماه مبارک رمضان در تحریک کردن سال جدید، همراه خود به ثمر نشستن امتیازات حساسمان باشد. را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسئولیت با کیفیت صنعتی در خندق بیمه فراتر اجتناب کرده اند مانترا را انتخاب کنید و انتخاب کنید حرفی کدام ممکن است می توانیم ساخت کنیم مسکن برای وطن را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود تمام وجود به انجام گروه شخصی می بالیم. شاید مثل در همه زمان ها همراه خود مانترا متنوع اجتناب کرده اند کارهای خیر در طولانی مدت سال باشد.

انتهای پیام/


رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید