یخچال ایستاده را اجتناب کرده اند مکان بخریم؟ (لیست قیمت فوریه ۱۴۰۰)


مقیاس گیری ۲۴»این هست یخچال ایستاده رایگان در وضعیت های تجاری، فروشگاه های مختلف مشابه با فروشگاه مواد غذایی ها، هایپر مارکت ها، لبنیات، فست فودها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان های غذا خوردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این فروشگاه مواد غذایی ها کاربرد زیادی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای نگهداری طیف گسترده ای از {نوشیدنی ها}، سبزیجات، غذاهای تابستانی، وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوشابه ها استفاده تبدیل می شود. آب معدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دلستر استفاده تبدیل می شود.. این تجهیزات طیف گسترده ای از مختلفی دارد کدام ممکن است در شکسته نشده به طور درست به آن است می پردازیم.

قیمت یخچال دائمی تک درب

یخچال تک درگاه

یخچال تک درگاه کدام ممکن است تا حد زیادی نامیده تبدیل می شود یخچال نوشابه هر دو نوشیدنی های یخچالخاص است کدام ممکن است این یخچال ایستاده مغازه ای اجتناب کرده اند جنس شیشه دوبل مقاوم به سمت شکستگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضربه می باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {به دلیل} آفتاب ال ای دی تمامی اقلام موجود در آن یخچال فروشگاه مواد غذایی به خوبی دیده شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مورد نیاز به اشاره کردن است کدام ممکن است یخچال نمایشگر اجتناب کرده اند جنس بدنه استیل ضد زنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلیت درج لوگو به صورت CNC به تقاضا خریدار می باشد. برای راحتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید راحتی در جابجایی، چرخ های فوق العاده محکمی در زیرین تجهیزات تعبیه شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای جلوگیری اجتناب کرده اند افت دما اجتناب کرده اند عایق فوم در مونتاژ آن استفاده شده است.

 • یخچال تک درگاه ۶۰ سانتی متر: این یخچال همراه خود اندازه کودک نوپا شخصی تا حد زیادی در فروشگاه مواد غذایی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فروشگاه های رفاه مورد استفاده قرار خواهد گرفت با این حال همراه خود اندازه کودک نوپا شخصی قابلیت نگهداری طیف گسترده ای از {نوشیدنی ها} را انتخاب کنید و انتخاب کنید وعده های غذایی را دارد.
 • یخچال خوب درگاه ۷۰ سانتی متری: این یخچال همراه خود کمپرسور ۱.۴ اسب گرمکن فوق العاده قادر مطلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید در عین جاری کم بلعیدن همراه خود عایق فوم پلی یورتان بهتر از انواع برای فروشگاه مواد غذایی ممکن است می باشد.
 • یخچال تک در ۸۰ سانتی متر: یخچال اقتصادی ۸۰ سانتی متری دارای عملکرد هایی مشابه با جنس بدنه گالوانیزه را انتخاب کنید و انتخاب کنید عایق فوم همراه خود تعبیه نشان CNC در برند هر دو فروشگاه ممکن است صحیح برای طیف گسترده ای از مغازه ها می باشد.

یخچال ۲ درگاه

یخچال ۲ درگاهاجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است در طیف گسترده ای از را انتخاب کنید و انتخاب کنید قالب های مختلف ساخت تبدیل می شود، در متعدد اجتناب کرده اند خواربار فروشی ها اجتناب کرده اند جمله قصابی ها، قنادی ها، لبنیات، پروتئین ها، فروشگاه مواد غذایی ها، هایپر مارکت ها، فروشگاه های عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید … استفاده تبدیل می شود.استند یخچال فروشگاهی در اندازه مختلف ۶۰ سانتی متر، ۷۰ سانتی متر، ۹۰ سانتی متر، ۱۱۵ سانتی متر، ۱۲۰ سانتی متر، ۱۵۰ سانتی متر ساخت می شوند. یخچال ۲ درگاهاین تجهیزات هر دو اجتناب کرده اند فلز گالوانیزه هر دو فلز ضد رطوبت مرغوب می باشد، این تجهیزات قابلیت نصب لیبل هر دو استیکر را دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ۲ نوع روکش دار هر دو با بیرون روکش قابل ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سفارش می باشد. یکی اجتناب کرده اند عملکرد ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مزایای این یخچال ابدی اقتصادی عایق هوادهی اجتناب کرده اند نوع عایق فوم پلی یورتان می باشد کدام ممکن است اجتناب کرده اند هدر قدم گذاشتن سرما در موجود در یخچال جلوگیری می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارای سیستم جدید جلوگیری اجتناب کرده اند نرم شدن تجهیزات را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقاوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید محکم می باشد. کف قابل کنار شدن مغناطیسی، فوق العاده مقاوم به سمت ضربه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشکن.

یخچال سه دری

یخچال سه دریبیشتر اوقات در اندازه معمول ۲ متری ساخت تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور معمول مورد استفاده قرار گیرد در مکان های غذا خوردن، فروشگاه مواد غذایی ها، لبنیات را انتخاب کنید و انتخاب کنید فروشگاه های رفاه خوب انواع برتر است. این یخچال کدام ممکن است در ۲ نوع رابط خوب طرفه را انتخاب کنید و انتخاب کنید رابط ۲ طرفه تهیه تبدیل می شود، مجهز به ۲ نوع سیستم سرماخوردگی کننده برای ادغام کردن رادیاتور را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوفراست می باشد. جنس بدنه یخچال مغازه به ۲ صورت گالوانیزه را انتخاب کنید و انتخاب کنید استیل قابل ساخت بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارای عایق تزریق فوم پلی یورتان می باشد کدام ممکن است اجتناب کرده اند افت دما اجتناب کرده اند طریق بدنه یخچال جلوگیری می تدریجی. امکانات دوچرخه این یخچال تا حد زیادی اجتناب کرده اند سایر یخچال های فعلی بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید قدرتی برابر ۴ اسب بخار دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیشه های به کار گذشت {در این} یخچال های سه در اقتصادی اجتناب کرده اند بهتر از شیشه برند (امنیتی نشکن) بازسازی شده است. به سمت ضربه فوق العاده مقاوم است.

یخچال کبابی

یخچال کبابی یکی اجتناب کرده اند از کیت مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرکاربرد برای نگهداری چرخ دنده غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت استاندارد گوشت در آشپزخانه های اقتصادی مشابه با مکان های غذا خوردن، اقامتگاه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید باربیکیو، فروشگاه های تهیه چرخ دنده غذایی می باشد. همه اینها یخچال نمایشگر در ۲ مانکن ۴ در را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۶ در به صورت خوب طرفه را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ طرفه ساخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید طراحی شده است. جنس بدنه پایدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوع عایق همه اینها یخچال مغازه اجتناب کرده اند نوع تزریقی فوم پلی یورتان را انتخاب کنید و انتخاب کنید قالب های متنوع می باشد. قابلیت کمپرسور به کار گذشت {در این} یخچال ۳.۴ اسب بخار است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای جلوگیری اجتناب کرده اند یخ زدایی اجتناب کرده اند سیستم یخ زدایی استفاده شده است.

یخچال قصابی

یخچال قصاب طلایی

یخچال قصابی شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند مهمترین یراق آلات قصابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوپرفروشی گوشت. در طراحی یخچال های گوشتی بهتر از چرخ دنده اولین، چرخ دنده اولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالاترین از دوام کمپرسور طراحی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساخت تبدیل می شود. کمپرسور یخچال باید طوری باشد کدام ممکن است در کمترین زمان دمای گوشت را زیرین بیاورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دمای آن را ملایم نگه دارد به همان اندازه اجتناب کرده اند شریر شدن گوشت جلوگیری شود. یخچال قصابی در مانکن های مختلف به صورت لاشه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید انباری ساخت تبدیل می شود. همه اینها انباری است کدام ممکن است ممکن است دارید یخچال حاضر گوشت برای نگهداری گوشت به مقدار بیش از حد، اجتناب کرده اند یخچال آویزان برای نگهداری اجزا عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید درست گوشت استفاده تبدیل می شود. جنس بدنه این محصول اجتناب کرده اند استیل ضد زنگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضد خش می باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیشه های نشکن در کنار آن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کفپوش های استیل هر دو شیشه ای نیز همراه خود آرم CNC قابل نصب می باشد. نوع عکس یخچال گوشت، جزیره قصاب یخی دومی یخچال ایستاده ۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم متری است کدام ممکن است همراه خود سه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شش در قابل مونتاژ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساخت است.

صنایع برودتی ونوسساخت شده در یخچال ایستاده (خوب دری به همان اندازه شش دری) همراه خود اندازه ۶۰، ۷۰، ۹۰، ۱۲۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۰ سانتی متر. این گروه همراه خود استفاده اجتناب کرده اند بهتر از را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاصر ترین از کیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالاترین استاندارد چرخ دنده اولین توانسته است محصولاتی همراه خود بالاترین استاندارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید صحیح ترین قیمت مطابق همراه خود خواستن مشتریان ساخت تدریجی. در گذشته اجتناب کرده اند کسب یخچال ایستاده حتما به مواردی مشابه با اندازه خارجی، انواع را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوع درگاه ها، قابلیت موجود در یخچال، نوع کاربرد یخچال، طبقات یخچال را انتخاب کنید و انتخاب کنید … ملاحظه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع کنید. یخچال صحیح همراه خود ملاحظه به نوع ممکن است بیشترین استفاده را ببرید.

معامله با مکان: venusboroodat.com تلفن تصمیم: ۰۹۱۲۸۳۹۹۷۶۲

سرماخوردگی ترین صنایع برودتی اجتناب کرده اند ساخت کنندگان اصلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید برتر یخچال ایستاده رایگان {به دلیل} استاندارد بالای محصولات شخصی همراه خود سایر برندهای معروف دنیا رقبا می تدریجی. انتخاب محصولات کولست فوق العاده بیش از حد است کولست قائمه یخچال ایستاده رایگاندر اندازه متنوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید معمول ۶۰ سانتی متر، ۷۰ سانتی متر، ۹۰ سانتی متر، ۱۱۵ سانتی متر، ۱۲۰ سانتی متر، ۱۵۰ سانتی متر و یک دو متر ساخت می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارای طیف گسترده ای از مختلفی می باشند. برای داده ها تا حد زیادی همراه خود مشاوران کالا ما تصمیم حاصل فرمایید.

معامله با مکان: coolest-refrigerator.ir تلفن تصمیم: ۰۹۱۲۸۹۵۱۶۴۰

صنایع برودتی JD Sarmaاین نمایندگی همراه خود ۲۵ سال سابقه معقول در ساخت محصولات برودتی یکی اجتناب کرده اند بهتر از تولیدکنندگان یخچال ایستاده است کدام ممکن است اجتناب کرده اند بهتر از چرخ دنده تولیدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود استاندارد ترین چرخ دنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجزا برای ساخت طیف گسترده ای از یخچال استفاده می تدریجی. یخچال های عمودی دینار خنک در اندازه مختلف ساخت تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتخاب زیادی دارد. به کسب یخچال خنک همراه خود مشاوران کالا دنا سرما تصمیم بگیرید.

معامله با مکان : donarsarma.ir تلفن تصمیم : ۰۹۱۲۸۴۲۳۳۷۱

استند یخچال البرز خنک برای فروش ها، فروشگاه مواد غذایی ها، فست فودها را انتخاب کنید و انتخاب کنید … صحیح است. این یخچال ها در انواع درگاه منحصر به فرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سایزهای ۶۰، ۶۵، ۷۰ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹۰ سانتی متری فعلی می باشند. علاوه بر این بسیاری تک در، ۲ در، سه در، ۴ در را انتخاب کنید و انتخاب کنید شش در همگی ساخت می شوند برای پرونده سفارش همراه خود مشاوران کالا البرز برودت تصمیم حاصل فرمایید.

معامله با مکان: alborzboroodat.ir تلفن تصمیم: ۰۹۱۲۸۴۷۲۳۹۸

نمایندگی یخچال مارکت ساخت کننده طیف گسترده ای از یخچال های فروشگاهی ایستاده می باشد کدام ممکن است همراه خود بهتر از چرخ دنده اولین در مونتاژ را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود قیمت صحیح بهتر از انواع برای نگهداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید حاضر چرخ دنده غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصولات غذایی در فروشگاه ممکن است می باشد. برای داده ها تا حد زیادی همراه خود مشاوران کالا ما تصمیم حاصل فرمایید.

معامله با مکان: yakhchalmarket.ir تلفن تصمیم: ۰۹۱۲۸۵۸۴۶۷۶

راه اندازی شد برخی تولید دیگری اجتناب کرده اند تولیدکنندگان یخچال ابدی:

 • صنایع برودتی خانه خنک https://cold-house.ir
 • صنایع برودتی آرامیس https://aramismarket.ir
 • صنایع برودتی ریما سرما https://rimasarma.ir
 • صنایع برودتی آموزشی https://univer.ir
 • صنایع برودتی Coldcenter https://coldcenter.org
 • امین بروداتسارما برای صنایع برودتی https://aminbrodatsarma.com
 • صنایع برودتی نقره https://silver-co.ir
 • صنایع برودتی نارنیا سرما https://narniasarma.ir
 • صنایع برودتی زئوس https://zeusboroodat.com
 • صنایع برودتی اورانوس https://uranoosboroodat.com
 • صنایع خنک خنک https://brodatsarma.com
 • صنایع برودتی دای https://deymarket.ir
 • صنایع برودتی اورست https://everestboroodat.com
 • صنایع برودتی ساردینکالا https://sardinkala.ir
 • صنایع برودتی پرنس سرما https://princesarma.ir
 • صنایع برودتی کنو

دیدگاهتان را بنویسید