تجلیل اجتناب کرده اند وزیر آموزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرورش برای شهدای گمنام سردشت دزفول


تجلیل از وزیر آموزش و پرورش برای شهدای گمنام سردشت دزفولبه گزارش حفاظت پرس اجتناب کرده اند اهواز، یوسف نوری وزیر آموزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرورش در دومین روز اجتناب کرده اند بازدید شخصی به استان خوزستان اجتناب کرده اند یادمان شهدای گمنام سردشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید دزفول بازدید کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

وی همراه خود حضور در یادمان شهدای گمنام سردشت ضمن تاکید بر جایگاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید موقعیت شهدای تمدن در تعیین کنید گیری حماسه هشت سال حفاظت مقدس اظهار داشت: اشاعه سنت ایثار در بین داده ها آموزان در اصل کار قرار گرفته است. پیاده سازی. اجتناب کرده اند این سیستم های آموزشی

نوری افزود: این امر جز همراه خود یاری شهدای قمقام میسر تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما ناگزیر هستیم در قالب این سیستم های آموزشی این سنت غنی را به فناوری همانطور که صحبت می کنیم منتقل کنیم.

وزیر آموزش را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرورش اجتناب کرده اند دیروز بازدید ۲ روزه شخصی به خوزستان را تحریک کردن کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید امشب اجتناب کرده اند طریق فرودگاه دزفول راهی تهران تبدیل می شود. وی در بازدید به خوزستان همراه خود حضور در یادواره شهدای شلمچه اجتناب کرده اند مدارس زلزله زده اندیکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سردشت دزفول نیز بازدید کرد.

انتهای پیام/


رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید