مشخصات گلکسی Xcover Pro 2 قادر مطلق در بنچ گیک فاش شد


طبق استاندارد هر ساله سامسونگ مدلی اجتناب کرده اند گوشی هر دو تبلت مقاوم را روانه بازار می تنبل کدام ممکن است برخلاف نامش، مشخصات قابل توجهی ندارد. امسال نیز به نظر می رسد مانند است سامسونگ در جاری کار بر روی منصفانه گوشی جدید به تماس گرفتن Xcover Pro 2 است کدام ممکن است مشخصات آن را هم {اکنون می توانید} در Geek Bench تبصره کنید.

به گزارش سرویس خبری فناوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری تکنا، مشخصات گوشی جدید سامسونگ همراه خود شناسایی Galaxy Xcover Pro 2 در پایگاه Geek Bench تبصره شده است. این اسناد آرم می دهد کدام ممکن است گوشی جدید سامسونگ کدام ممکن است ادامه دارد تهیه نشده است همراه خود اندروید ۱۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید رم ۶ گیگابایتی تهیه تبدیل می شود. جدا از این اجتناب کرده اند تراشه اسنپدراگون ۷۷۸G نیز در آن استفاده ممکن است.

این پردازنده قادر مطلق {به دلیل} وجود هسته های پردازشی Cortex-A78 را انتخاب کنید و انتخاب کنید پردازنده گرافیکی Adreno 642L ممکن است در ورزشی ها انجام خوبی داشته باشد. جدا از این، اجتناب کرده اند نمایشگری همراه خود نرخ معاصر سازی بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید جامعه ۵G کمک می کند. به طور معمول، چیپست های کوالکام همراه خود ساختار قادر مطلق را انتخاب کنید و انتخاب کنید محیط زیست ۶ نانومتری به نظر می رسد شدند. این گوشی در نگاهی به های تعدادی از هسته ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید تک هسته ای به همین ترتیب سودآور به کسب ۲۶۱۶ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۷۶۵ امتیاز شد. سامسونگ احتمالاً این گوشی را همراه خود شناسایی گلکسی A73 تهیه خواهد کرد، با این حال همراه خود تجدید حیات. گوشی قادر مطلق سامسونگ به نمایش فیلم همراه خود پنل Super AMOLED را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهادت دادن IP68 به در کنار طراحی معمول نیروی دریایی MIL-STD را انتخاب کنید و انتخاب کنید باتری قابل تعویض ۴۰۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز ممکن است.

اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است این گوشی ها ساده برای نقش ها خاص مورد استفاده قرار خواهند گرفت، معمولاً با بیرون زمان خاصی به بازار تهیه می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید