گیمرها مهمی را اجتناب کرده اند انگشت دادیم/در حفاظت ورزشی نمی کنیم


سرمربی کارکنان سراسری فوتبال ایران می گوید تیمش علاوه بر این اجتناب کرده اند انگشت دادن تعدادی از شرکت کننده مهم، همراه خود مشکلات عکس معادل تاخیر در حضور گیمرها در کره مواجه است، با این حال دردسرساز ورزشی می تنبل به همان اندازه پیش بیفتد.

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پیش اجتناب کرده اند دیدار فردای کارکنان سراسری مقابل کره جنوبی ابتدا در {پاسخ به} پرس و جو خبرنگار کره ای دانستن درباره صعود بسته شدن ایران به جام جهانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینکه خواه یا نه می توان در پایین مسابقه تدافعی را پیش بینی داشت، خواه یا نه کره اجتناب کرده اند ایران آمده است؟ اظهار داشت واقعا در نظر گرفته شده می کنی ما ورزشی دفاعی انجام دادیم؟ ممکن است اینطور در نظر گرفته شده {نمی کنم}. فردا هم سبک ورزشی را خواهیم داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید گرچه هر ۲ کارکنان صعودی هستند با این حال اول شدن در گروه ضروری است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای آن کنار هم قرار دادن می شویم. ما به خوبی برای این ورزشی کنار هم قرار دادن شده ایم. گیمرها مهمی را اجتناب کرده اند انگشت دادیم، تاخیر روزی (اختلال ساعت هیکل {به دلیل} پرواز را انتخاب کنید و انتخاب کنید اختلاف ساعت) را انتخاب کنید و انتخاب کنید اضافه شدن تدریجی گیمرها به مخلوط کردن دیروز را انتخاب کنید و انتخاب کنید همین الان بر مشکلات عکس افزوده است، با این حال همراه خود وجود همه این مشکلات نماد دادیم. استاندارد در ورزشی های زودتر {بوده است} را انتخاب کنید و انتخاب کنید این مقدماتی بار نیست کدام ممکن است این در حال وقوع است.

اسکوچیچ در {پاسخ به} این پرس و جو کدام ممکن است این سیستم ممکن است برای مهار بازیکنانی مثل سون چیست؟ وی اظهار داشت: ما اجتناب کرده اند استاندارد گیمرها لژیون کره آگاه هستیم با این حال برای آن کنار هم قرار دادن شده ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سعی می کنیم فضای کمتری به آنها بدهیم. گیمرها کره قابل احترام هستند با این حال گیمرها خوبی هم داریم کدام ممکن است در اروپا کار می کنند.

وی در خصوص غیبت بازیکنانی معادل ترمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جهان بخش نیز اظهار داشت: در واقع آنها گیمرها فوق العاده مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزشمندی هستند با این حال این بدان معنا نیست کدام ممکن است گیمرها مورد نیاز را برای ورزشی فردا در اختیار نداریم. چون آن است در ورزشی همراه خود عراق {به دلیل} کرونا شش شرکت کننده در اختیار نداشتیم با این حال ورزشی را به نفع شخصی تمام کردیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، کارکنان سراسری فوتبال ایران فردا (پنجشنبه) در چارچوب رقبا های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲۲۲ قطر اجتناب کرده اند ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه سئول میهمان کره جنوبی {خواهد بود}.

دیدگاهتان را بنویسید