برگزاری نمایشگاه تلاش های هنری همراه خود محوریت مقیاس اقامت سردار سلیمانی در راین


برگزاری نمایشگاه آثار هنری با محوریت ابعاد زندگی سردار سلیمانی در راین

به گزارش حفاظت اجتناب کرده اند کرمان، سید وحید طاهری سرپرست میراث باکلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید گردشگری را انتخاب کنید و انتخاب کنید صنایع دستی رودخانه راین ذکر شد: خاطرات را انتخاب کنید و انتخاب کنید سخنان این شهید بزرگوار در قالب کتاب نیز برای عاشقان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسافران نوروزی شناسایی شده است است. .

سرپرست سنت، گردشگری را انتخاب کنید و انتخاب کنید صنایع دستی راین افزود: نمایشگاهی متشکل اجتناب کرده اند ۱۶ اتاقک صنایع دستی در موجود در از قلعه تاریخی راین برپا شد کدام ممکن است در آن آثار هنرمندان اجتناب کرده اند جمله قالی دوزی، گلیم بافی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چاقو به حاضر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالا گذاشته شد. مونتاژ، چرم دوزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره

وی همراه خود خاص اینکه روزانه صدها نفر اجتناب کرده اند از قلعه تاریخی راین بازدید می کنند، خاطرنشان کرد: بیش اجتناب کرده اند این انواع اجتناب کرده اند آبشار راین نیز بازدید می کنند.

طاهری همراه خود ردیابی به اینکه جهان راین دارای ۶ اقامتگاه بوم گردی، اقامتگاه آپارتمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه خانه مسافر است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه بیش از پنجاه نسبت این مسکن ها پایان دادن شده است.

انتهای پیام/


رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید