تهاجم روسیه به اوکراین خوب ماه به اندازه انجامید


حمله روسیه به اوکراین در این زمان خوب ماه است. در ۲۴ فوریه، روسیه، علیرغم انکار زودتر، حمله به اوکراین را تحریک کردن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را خوب “عملیات ارتش ویژه” نامید.

به گزارش ایسنا، به نقل اجتناب کرده اند خبرگزاری آسوشیتدپرس، خوب مقام ارشد ناتو روز چهارشنبه به خبرگزاری آسوشیتدپرس ذکر شد کدام ممکن است در حمله خوب ماهه روسیه به اوکراین بین ۷ به همان اندازه ۱۵ هزار سرباز روسی کشته شدند.

روسیه از دو مارس آمار مناسب تلفات را چاپ شده نکرده است، با این حال انواع کشته ها را در آن نقطه حدود ۵۰۰ نفر ادعا کرده است.

در مقام ارزیابی، روسیه در کل ده سال اشغال افغانستان حدود ۱۵۰۰۰ نفر را کشته است.

علاوه بر این اوکراین آمار واضحی اجتناب کرده اند زیان های شخصی حاضر نمی دهد.

رئیس جمهور اوکراین ۲ هفته پیش آگاه بود کدام ممکن است ۱۳۰۰ سرباز اوکراینی {در این} نبرد کشته شدند.

همراه خود افزایش تلفات غیرنظامیان اوکراینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آواره شدن خوب سوم اجتناب کرده اند ۴۴ میلیون نفر {در این} ملت، ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین اجتناب کرده اند افراد در سرتاسر جهان درخواست شده است به جاده‌ها بیایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازمند بالا نبرد شوند.

زلنسکی در ماه قبلی توده ها اجتناب کرده اند عدم حمایت مورد انتظارش اجتناب کرده اند غرب شکایت کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آگاه است کدام ممکن است پیش بینی اقدام انتقادی اجتناب کرده اند سوی متحدان غربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکرار تقاضا شخصی برای تحمیل جهان پرواز ممنوع بر فراز اوکراین دارد.

دیدگاهتان را بنویسید