استارت آپ های ژاپنی در امتحان شده هستند تا حس درد را به فضای متاورس اضافه کنند


خوب آرم جدید برای خوب استارت آپ ژاپنی ممکن است حس درد را به فضای داشبورد اضافه تدریجی.

به گزارش سرویس اطلاعات فناوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید فناوری تکنا، خوب استارت آپ ژاپنی قصد دارد با مونتاژ نشانی جدید، حس درد را در دنیای آنلاین ما برای متاورس فراهم تدریجی. استارت‌آپ H2L توکیو با همکاری سونی بازوبندی ساخته است کدام ممکن است اجتناب کرده اند تحریک {الکتریکی} برای تحمیل درد فیزیکی استفاده می‌تدریجی. تاماکی، سرپرست مسئله را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسس H2L می‌گوید: «با افزودن حس درد، مصرف کننده می‌تواند بافت حضور اصولاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید غوطه‌ور شدن در دنیای متاوارز تدریجی. به منظور که اجتناب کرده اند طریق این راه می توان آن را به حداقل یک دنیای دقیق تغییر کرد.

Metavars به ​​عنوان خوب دنیای آنلاین ما به مصرف کننده امکان کار با هم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارجاع به دیگران را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این کار را انتخاب کنید و انتخاب کنید تفریحی را می دهد. ورود به این منطقه نیز اجتناب کرده اند طریق واقعیت دیجیتال، هدست واقعیت افزوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید عینک خوب {خواهد بود}. آرم استارتاپ ژاپنی Unlimited India UnlimitedHand مجهز به حسگرهای حرکتی {خواهد بود} کدام ممکن است اقدامات را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان انگشت مصرف کننده را تجزیه و تحلیل داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید در متا منطقه به آواتار شخصی منتقل می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است اقدامات مشتریان را کپی تدریجی. این دستبند اجتناب کرده اند تحریک {الکتریکی} برای تقلید احساسات را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستکاری بافت های عضلانی بازو استفاده می تدریجی.

با اشاره به این بازوبند آگاه شده است کدام ممکن است با گنجاندن آن در تفریحی می توان بافت برخورد فیزیکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیب دیدگی در تفریحی را به شخص منتقل کرد. به آگاه این استارت آپ، امکان استفاده اجتناب کرده اند این نوار در تفریحی های واقعیت دیجیتال موجود است کدام ممکن است حتی پرنده ای با منافذ و پوست برخورد می تدریجی یا باد به بازوی او می زند. با کمک این بازوبند می توانید آلات موسیقی یا اشیاء دیجیتال فعلی در تفریحی واقعیت دیجیتال را نیز حساس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید