آمریکا در رقه مرتکب جنایات جنگی شد


آمریکا در رقه مرتکب جنایات جنگی شدوزارت امور خارجه سوریه شامگاه دوشنبه نامه‌ای به دبیرکل گروه ملل متحد را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس شورای ایمنی کسب اطلاعات در مورد جنایات جنگی ائتلاف به مدیریت آمریکا علیه داعش در رقه در شمال سوریه کشتی کرد. گروه در سراسر جهان حفاظت

خبرگزاری مناسب سوریه (سانا) به نقل اجتناب کرده اند گروه سوری در ادعا ای گفتن کرد کدام ممکن است ائتلاف آمریکایی شهر رقه را ویران کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۰۰۰ انسان بی ضرر را کشت، با این حال این موضوع مورد ملاحظه در سراسر جهان قرار نگرفت.

{در این} ادعا آمده است: «اقدامات ائتلاف در رقه اجتناب کرده اند فجیع‌ترین جنایاتی است کدام ممکن است محله جهانی اجتناب کرده اند آن اعلان درست نداشت، با این حال زمان روشن شدن این موضوع انسانی، حقوقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیاسی فرا رسیده است».

بر ایده این ادعا، میزان خسارات وارده به زیرساخت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأسیسات دولتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انواع قربانیان در رقه، عین العرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید الباغوز نماد می دهد کدام ممکن است آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید متحدانش جنایات جنگی علیه بشریت انجام داده اند.

این گروه سوری خاطرنشان کرد: گزارش های مناسب آمریکا کسب اطلاعات در مورد رقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید اندازه فاجعه در آنجا خطا است را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه ملل باید موضوع تخریب رقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشته شدن ۱۰۰۰ نفر اجتناب کرده اند ساکنان آن را تجزیه و تحلیل تنبل.

وزارت امور خارجه سوریه در طولانی مدت تاکید کرد کدام ممکن است دمشق به قالب موضوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید رویدادهای الرقه را انتخاب کنید و انتخاب کنید الباغوز شکسته نشده خواهد داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشورهایی کدام ممکن است در ائتلاف نمایندگی کردند اجتناب کرده اند تذکر سیاسی، حقوقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخلاقی به فرماندهی این جنایات هستند.

فیصل مقداد وزیر امور خارجه سوریه در ژانویه قبلی همراه خود انتقاد از حداکثر اجتناب کرده اند نقض حقوق بشر توسط نیروهای تروریستی آمریکا {در این} ملت ذکر شد: تجاوزات آمریکا شهر رقه را ویران کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این شهر شاهد جنایات آمریکاست. “

وی همراه خود انتقاد اجتناب کرده اند آمریکا {به دلیل} نقض حقوق بشر، تاکید کرد کدام ممکن است این ملت به همان اندازه حد زیادی در مخالفت با تروریسم پیروز شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه پایه کنی درست آن به کشتی شکسته نشده خواهد داد.

المقداد دلیل داد: گروه تروریستی جبهه النصره همراه خود حمایت ترکیه همچنان در شمال غرب سوریه حضور دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه تروریستی داعش همراه خود حمایت آمریکا در شمال شرق سوریه حضور دارد.

وی همراه خود خاص اینکه چیز خوب در مورد مقامات ترکیه نابودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی ثباتی سوریه است، افزود: این شهرک خوب انتخاب راهبردی برای ریاست جمهوری سوریه برای بازگرداندن شهروندانش است.

شبه نظامیان دموکراتیک کنترلی بر جهان ندارند، با این حال آمریکای اشغالگر اجتناب کرده اند آنها حمایت می تنبل، با این حال نباید به آمریکا تکیه کنند، از آمریکا اجتناب کرده اند آنها استفاده خواهد کرد.»

مقداد تاکید کرد کدام ممکن است “هیچ قالب جدایی طلبی در سوریه مربوط نیست… ما اجتناب کرده اند افرادی که دارایی ها سوریه را غارت کردند می خواهیم غرامت بپردازند”، تاکید کرد کدام ممکن است شبه نظامیان نباید در قبال هیچ گونه قالب جدایی طلبی پاسخگو باشند.

انتهای پیام/ ۱۱۲


رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید