ائتلاف سعودی اجتناب کرده اند ورود هواپیماها به صنعا جلوگیری می تنبل


ائتلاف سعودی از ورود هواپیماها به صنعا جلوگیری می کندبه گزارش گروه بین الملل حفاظت پرس، درست در این لحظه دوشنبه، محمد عبدالسلام، سخنگوی جنبش انصارالله یمن ادعا کرد کدام ممکن است ائتلاف متجاوز سعودی – اماراتی همچنان منقل بس را {در این} ملت نقض می تنبل.

جامعه خبری المسیره به نقل اجتناب کرده اند عبدالسلام ادعا کرد کدام ممکن است اجتناب کرده اند زمان اجرای منقل بس، ائتلاف متجاوز اجتناب کرده اند ورود هرگونه هواپیما به صنعا را انتخاب کنید و انتخاب کنید جلوگیری اجتناب کرده اند ورود کشتی های حامل گاز به بندر حدیده جلوگیری کرده است.

وی خاطرنشان کرد: ائتلاف سعودی – اماراتی نیز منقل بس را اجتناب کرده اند تذکر ارتش نقض کرده است. از هواپیماهای جاسوسی ائتلاف ۹ حمله انجام دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مزدوران آن ۳ بار در مارب کار کردند.

در همین راستا «عصام یحیی المتوکل» سخنگوی مناسب نمایندگی نفت یمن پنجشنبه قبلی ادعا کرد کدام ممکن است ائتلاف متجاوز سعودی – اماراتی منقل بس را بار تولید دیگری {در این} ملت نقض کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأیید کرد کدام ممکن است ائتلاف به دزدی دریایی شخصی یکپارچه خواهد داد. . .

المتوکل با دقیق اینکه ائتلاف درو کردن ۲۹ هزار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹۷۶ تن گازوئیل را توقیف کرد، ذکر شد: بدون در نظر گرفتن بازرسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجوز گروه ملل، ائتلاف متجاوز کشتی را توقیف کرده است. به این انجمن انواع کشتی های توقیف شده به ۳ کشتی نفتی می رسد کدام ممکن است همگی بازرسی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجوز دریافت پذیرش در گروه ملل را بدست آمده کرده اند.

در همین جاری، هانس گراندبرگ فرستاده ویژه گروه ملل در امور یمن اجتناب کرده اند تحریک کردن منقل بس در یمن در ۱۳ آوریل خبر داد. وی ذکر شد: منقل بس میان صنعا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ائتلاف سعودی برقرار شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمامی عملیات ارتش به مدت ۲ ماه بالا یافته است.

گروندبرگ در ادعا‌ای ذکر شد: «طرف‌های نبرد در یمن به توصیه شده گروه ملل برای منقل‌بس ۲ ماهه (بشردوستانه) کدام ممکن است اجتناب کرده اند دوم آوریل اجرایی می‌شود، پاسخ خوش بینانه داده‌اند. بر مقدمه این منقل سوزی، تمامی عملیات ارتش، زمینی، اثیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید دریایی متوقف خواهد بود.

بر مقدمه مفاد این قرارداد، ۱۸ کشتی بدست آوردن شده با گاز وارد بنادر حدیده خواهند شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ پرواز در هفته مجاز به استفاده اجتناب کرده اند فرودگاه صنعا خواهند بود. اجتناب کرده اند تولید دیگری اشیا این توافقنامه می توان به برگزاری نشستی بین ۲ طرف برای هماهنگی بر اوج گشایش گذرگاه ها در تعز را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر استان ها برای افزایش بازدید کنندگان سایت در موجود در یمن ردیابی کرد. فرستاده ویژه گروه ملل بر اهمیت اعتمادسازی بین ۲ طرف بر مقدمه هماهنگی اطمینان حاصل شود که اجتناب کرده اند سرگیری توسعه سیاسی برای بالا دادن به نبرد در یمن تاکید کرد.

انتهای پیام/ ۱۱۲


رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید