شهید باقری راهنمای صادق ای برای فناوری جوان است


شهید بهمن باقری راهنمای بزرگی برای نسل جوان استبه گزارش گروه حفاظت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایمنی، امیر دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رویداد ۲۹ فروردین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چهارمین سالگرد مبایعه نامه سردار سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بهمن باقری پیامی کشتی کرد. فرمانده پایگاه دریایی حضرت نوح (ع).

محتوای متنی پیام به رئوس مطالب زیر است:

عنوان خداوند بخشنده

«را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسانی را کدام ممکن است در راه خدا کشته شده‌اند بی فایده مپندار، اما علاوه بر این خشمگین‌اند نزد پروردگارشان کدام ممکن است زمانی می‌دهد».
گمان مبر افرادی که در راه خدا کشته شدند بی فایده اند، اما علاوه بر این خشمگین اند کدام ممکن است پروردگارشان زمانی داده است (آیه ۱۶۹ سوره آل عمران).

بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید نهمین روز اجتناب کرده اند فروردین ماه مصادف همراه خود سالروز مبایعه نامه نسطه المظلوم، تصویر عزت را انتخاب کنید و انتخاب کنید شور ایرانیان سردار «بهمن باقری» اجتناب کرده اند فرماندهان فداکار، انقلابی، دلیر، دلیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. سپاه امتحان شده مداوم جبهه های حق علیه باطل موقعیت آفرینی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کرامت اخلاقی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروی دریایی آن شهید گران قیمت اجتناب کرده اند او شخصیتی الگوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیشروی دائمی مونتاژ.

سردار شهید «بهمن باقری» همچنان سعادتمند، را انتخاب کنید و انتخاب کنید راهنمای صادق برای فناوری جوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای رشد انقلاب رو به انبساط اسلامی در جهان جهاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حراست در عصر حاضر است.

همراه خود سلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید درود به ارواح مکرم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود مزیت حضرت امام خمینی (ره) را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهدای انقلاب اسلامی در حفاظت مقدس، جبهه از دوام، ایمنی گروه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدافعان سلامت به طور قابل توجهی شهید گران قیمت سردار بهمن باقری کدام ممکن است در فروردین ماه به مبایعه نامه رسید. در گذشته تاریخی ۲۰/۱۳۶۷ بر روی پل بساط صمیمانه آسایش عرض نموده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند خداوند متعال برای ما وارثان شهدا در راه خدمت در راه گام دوم انقلاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کشتی در راه حفاظت اجتناب کرده اند ارزشها یاری فرماید. نظام مقدس اسلامی

به در کنار شهدای والامقام عهد می بندیم به همان اندازه فینال نفس اسلام به اطاعت را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطاعت محض اجتناب کرده اند نائب امام زمان (علیه السلام) حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) پایبند باشیم. ، محمد الصافی (ص). انقلاب اسلامی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دستاوردهای آن، تمامیت ارضی میهن، حفاظت اجتناب کرده اند مزیت ملت گران قیمت را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایستادگی در میدان کار همراه خود عزت، سربلندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید امکانات در برابر این توطئه ها، تهدیدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید وسوسه های بالقوه دشمنان. .

برادرت

دریادار علی رضا تنسیری

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران

انتهای پیام/۲۳۱


رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید