صهیونیست ها مسجد ابراهیمی را بستند


صهیونیست ها مسجد ابراهیمی را بستندبه گزارش حفاظت بین الملل، افسران رژیم صهیونیستی در حال حاضر (دوشنبه) انتخاب گرفتند مسجد ابراهیمی را به مدت ۲ روز به روی مسلمانان ببندند.

به گزارش روسیا الیوم، افسران اسرائیلی انتخاب گرفتند روز چهارشنبه {به دلیل} سفر یهودیان اجتناب کرده اند ورود نمازگزاران فلسطینی به مسجد ابراهیمی جلوگیری کنند.

سرپرست مسجد ابراهیمی، غسان الرجبی، یکپارچه افزایش تأثیر می گذارد افسران اسرائیلی در مسجد همراه خود زور اسلحه را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این تجاوز نظامی رژیم صهیونیستی به متعدد اجتناب کرده اند آن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تسلیم آن به شهرک نشینان را از نزدیک محکوم کرد.

در حالی کدام ممکن است همراه خود امتحان شده یهودیان برای انجام مراسم مبتلا در مسجد الاقصی، توجه انداز نبرد ها در اورشلیم تیره تر تبدیل می شود. وی به افراد فلسطین را انتخاب کنید و انتخاب کنید حماس نسبت به آن است هشدار داد.

مسجد الاقصی در روزهای جمعه را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکشنبه شاهد نبرد های خشونت آمیز بین نظامیان صهیونیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمازگزاران فلسطینی بود. کشورهای عربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جریان های سیاسی تجاوزات افسران رژیم صهیونیستی به فلسطینی ها را محکوم کردند. [به ویژه در ماه رمضان]او از نزدیک محکوم شد.

بالا نامه / ۱۳۴


رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید