مراقب پاره کردن مجرمان سایبری در ماه رمضان باشید


مراقب کلاهبرداری مجرمان سایبری در ماه رمضان باشیدگروه حفاظت اجتماعی – پرس – سرهنگ «سید مصطفی مرتضوی» رئیس پلیس فتای استان اصفهان. این اقدام مجرمان است کدام ممکن است فایل‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دعاهای مذهبی را برای دانلود حاضر می‌کنند کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند آنها معمولاً به بدافزار آلوده می‌شوند، متعاقباً ساکنان در بدست آمده این سیستم‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فایل‌ها اجتناب کرده اند دارایی ها مختلف دقت مورد نیاز را داشته باشند.

ترکیبی آوری نذورات برای عرضه به نیازمندان یکی اجتناب کرده اند شگردهای این جنایتکاران است کدام ممکن است در ماه مبارک رمضان همراه خود توهین به عقاید را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساسات ساکنان سعی در فریب آنها دارند.

ساکنان اجتناب کرده اند طریق موقعیت یابی‌های مناسب مؤسسات اصلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیام‌های بی‌اعتمادی کدام ممکن است در وب‌های اجتماعی چاپ شده می‌شود، نسبت به کمک به نیازمندان هر دو مبتلایان اهتمام داشته باشند.

در پی بازاریابی ترکیبی آوری کمک های پولی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمک به نیازمندان، شاهد کشتی لینک های بازیگران در کانال ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید جامعه های اجتماعی هستیم کدام ممکن است همراه خود خانه شکنی داده ها بانکی ساکنان، حساب جاری آنها را تمیز می کنند.

برای بدست آمده هرگونه ودیعه برای تلاش را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمک به نیازمندان حتما ساده اجتناب کرده اند طریق شماره حساب موسسات اصلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه های مرتبط اقدام کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند تیز کردن وب مبتنی بر اجتناب کرده اند طریق جامعه های اجتماعی اشخاص حقیقی بی نام را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این ساکنان در صورت اطلاع . هرگونه ورزش مجرمانه در خانه را نامه الکترونیکی کنید به همان اندازه موضوع را اجتناب کرده اند طریق رسیدگی پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir همراه خود ما {در میان} بگذارید.

انتهای پیام/۲۴۱


رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/

دیدگاهتان را بنویسید